Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lumimka
1. júl 2011

Mamas and Papas Urbo, BabyStyle Oyster ...o tychto ste nieco poculi, mate s nimi skusenost? Pri patrani po bee+ som narazila na ne, vraj su vhodnou alternativou. Zrejme to bude posledne uistenie o vhodnosti bee+ 😵

tanija133
1. júl 2011

@lumimka Podla mna Mamas and Papas je fajn, aj ja som uvazovala nad nim,.a to druhe nepoznam.....Ale na Bugaboo su najkrajsie a najstylovejsie kociky podla mna.....a plus su aj velmi kvalitne.....A aj neskorsi predaj bud e bezproblemovy, ale u tychto druhych kocikov, no neviem.... 😉 Ja som tiez dlho spkeulovala, lebo mam sportak ale sa mi neotaca sedacka, a tiez som potrebovala otacaci,mame tiez 8mesiacov.......Cameleon uz bolo zbytocne kupovat, lebo sportak sa samostatne nepredava....a tak mame Bee...a je kraaaaasny.... 😉 SO ziadnym inym by som nebola tak spokojna.... 😉

zajo79
1. júl 2011

na bgb mas vyhodu, ze si mozes menit striesky..

urbo... tiez sa mi jeden cas pacil, ale co som hladala na forach neake info o nom..tak neaky problem robia kolieska.

zajo79
1. júl 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zihadielko/a... tato baba ma oyster... no neviem, mne pride o dost vacsi ako bee+.

kilian
1. júl 2011

@zajo79 slubene fotky 😀 neviem ci sa to denim da dobre vidiet?

bebel
1. júl 2011

@kilian pekné, kde si splašila ten oranžový slnečník....?
btw momentálne máme my komplet denim aj so strieškou a cyklamenový ružový tunning podložky, deky, tašky a slnečníku 🙂

kilian
1. júl 2011

@bebel este som mala so stareho cam.presne ta ista farba ako ta limitka! 😅
ja som tu denim striesku dala dole,dost je hruba,podsita. 🙄 🙄

zajo79
2. júl 2011

@kilian dik..volaco je vidiet. s tou ruzovou to vyzera super pre dievcatko 😵 😵 😵

a to asi fakt- ze je ten denim na zimu.

pink31
3. júl 2011

dievcata, vy co mate slnecniky na BGB Bee+, viete mi odmerat ten klip . na sirku a na dlzku z vnutornej strany? dakujem 😉

jay_jay
4. júl 2011

prosim vas, viete o niekom, kto ma na predaj bgb bee plus? dakujem

zajo79
4. júl 2011

@jay_jay myslim ze @pink31 predava

kilian
4. júl 2011

kocky ,ktore mate bgb slnecnik.da sa slnecnik rozdelit na dve casti alebo je to v kuse? .dufam,ze som sa dobre vyjadrila. 😀

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian podla mna je vkuse..ja som mala, ale nemyslím si že sa dal dať do 2 kusov.. 😕

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka no ja mam viac tych slnecnikou,ale nechcem ich zlomit.skusala som na dve casti a nejak to neide.zato sa pytam. 😉

mici111
4. júl 2011

@kilian no podla mna je tiez len vkuse, jedine sa da vybrat z toho nastavca..inak som nedosla na to, ze by sa to dalo nejako rozobrat 😅 peniazky dorazili?

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian fakt? 😀 čo ladíš s každou strieškou? ja som mala na cameleone, ale nejak mi nevyhovoval.. 😒 takže som ho predala..

mici111
4. júl 2011

@lodgermaniacka ja som so slnecnikom spokojna, nastastie 😀 nejako ale rozmyslam, ze predam tu letnu striebornu strechu..ta mi nejako nesadla..ona je vyyyborna ked dieta spi v kociku a to my uz moc nespavame..takze je stale odokryta..v podstate je nam na nic..

kilian
4. júl 2011

@mici111 rano sa to dozviem.riesim prave ako poslat ten slnecnik.zato zistujem ,ci je v kuse.. 😉

lodgermaniacka
4. júl 2011

@mici111 ona je super, len ked dieťa nespí, tak sa neda nijak pekne zložiť a ten kočík potom vyzera divne 😒 ja som ten slnečnik nevedela ani nainštalovať na konštrukciu kedže som antitechnicka a padal a nevedela som ho ohnuť.. 😒 ale asi bola chyba vo mne 😎

mici111
4. júl 2011

@kilian aha 😀 ale zajtra je nabankovy den 😉 aspon v mojej banke 😉 nevadi 😀 inak, tiez som na to myslela, ze ako posles slnecnik 😕 aby to na poste nedolamali 😖

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka no tak nejak.ale teraz pomaly zacnem vyprazdnovat moju zbierku.ja som tiez spokojna,jedine mi vadilo,ze som ho musela davat dole,ked som ho chcela zlozit.ale teraz uz je to minulost,zmesti sa mi do kufra auta aj nezlozeny!!

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian aj ja som mala problem so zabalenim 😒 nejak dovne som to obmotala najprv do bublinkovej folie aby sa nepoškodil a potom som tam nalepila papier s adresou 😉

kilian
4. júl 2011

@mici111 mozno dosli aj dnes,ale vies moja maminka najprv musi ist do banky.. 😅 😀
neviem ako to vyriesim.v kazdom pripade to poslem asi poistene!keby daco

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian čo maš autobus? 😀

mici111
4. júl 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka aj ja tak rozmyslam,ze to tak zabalim. 🙂

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀 no ten by sa aj zisiel.vies ze mam v kufri dva kociky!!to je kufrisko!!

kilian
4. júl 2011

@mici111 😀 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian aj ja nosim väčšinou 2 v kufri, aby to doma nevyzeralo že mame nejak vela kočíkov 😎

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka ja musim ,lebo v tomto zapadakove musim ist vsade len na aute!!este aj na ihrisko!!! 🙄 🙄