Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

elelel
4. máj 2012

@kilian ano, uz som si to nasla 😉

kilian
4. máj 2012
patka1987
4. máj 2012

Baby, inak ten neon pop je podla mna otrasny...

diamand
4. máj 2012

@patka1987 mna tiez akosi moc nie

kilian
4. máj 2012

Ja by som len tie kolesa z neho chcela,ale bohuzial sa nedaju zvlast objednat.

kalista
4. máj 2012

@kilian aj mna na nom zaujali len tie kolesa

dalilali
4. máj 2012

@kilian neviete mi poradit ci sa vanicka v bugaboo da polohovat?

kilian
4. máj 2012

@dalilali chrbatik zvlast nie,len cely ram. @bebel ma niekde Foto,kde to vidno.

boska79
4. máj 2012

@kilian nove denim beecko???? ooooooooooo. nemas foto? oooooooo, oooooooooo. to ako pre mna. 😵 😵 😵 😵 😵

kilian
5. máj 2012

@boska79 zatial len cameleon ma nove denim...ale nepaci sa mi,uplne cierna riflovina.neskor ,ked budem mat cas,hodim Foto.

boska79
5. máj 2012

@kilian dakovala popredu 😎 a konstrukcia je strieborna ci cierna?

videla som denimove co sa predava teraz, ta sedacka je super denimova, ale strieska farebna je na nom krajsia. ... alebo potom cele cernocernee..

a ze ake jednoduche vybrat kocik, ked je tolko moznosti...

kilian
5. máj 2012

@boska79 strieborna konstrukcia je na novom cameleone denimovom.ale zaujimave je,ze doteraz mali denim oznacenia 007,red denim a potom vysiel 107.a tento novy ma oznacenie len denim 2012.ked sa dostanem k PC poslem fotku,teraz som len na Telefone...

Ja mam tiez to denimove plusko na ciernej konstrukcii a tiez mam k tomu radsej farebne striesky.

boska79
5. máj 2012

@kiliandakujem. to all black bude lepsi.. a ked zatuzim po denime, da sa kupit sedadlo

kilian
5. máj 2012

@boska79 aj ja si myslim.....

kilian
5. máj 2012

baby,toto si nemozem odpustit a musim vam to ukazat!!

to babo nema este ani dva roky. 😖 😕

tanija133
5. máj 2012

@kilian nepaci sa mi ten novy denim, strasne tmave a smutne...preco nespravia nejaky trendy modry denim, ako na to obrazku pre tu modelku??? A to babo, tak to je ina buchticka.... 😀 Chcela by som vidiet rodicov.... 😀

sandy84
5. máj 2012

To babatko je v kociku bugaboo bee plus? lebo mi to nepripomina ten kociarik..ale to sa len pytam, nic v zlom, ja som ten kocik dnes videla naozaj po prvy krat. A nas syncek je tiez riadny buchtosik, takze je prepoklad, ze bude tiez takto vyzerat.
Ak ma kocik ciernu konstrukciu, nemoze sa ta konstrukcia nejak velmi nahriat a popalit dietatko? nemam s tym skusenost...

sandy84
5. máj 2012

Dnes som ho bola pozriet v auparku, a je parady ten kociarik aj manzel schvalil. Neviete este o nejakom kamennom obchode v BA kde ich predavaju, okrem auparku?

kilian
5. máj 2012

@sandy84 to je cameleon...

sandy84
5. máj 2012

@kilian dik, uz som sa zlakla ze potom z toho nic. Nemas este nejaku fotecku kde sedi take vacsie babatko ale bee +?

verisek
5. máj 2012

ahoj, mám bee + a musím říct, že jsem nepoznala lepší kočárek, syn v něm jezdí od 1 roku, ted mu jsou 2 a neřekla bych, že mu je malý.. naopak

sandria
5. máj 2012

@sandy84 prosim ta v auparku mali vystavene na predajni beecko? Ja som tam bola minule a mali len cameleon a predavacka povedala, ze teraz ani nebudu mat bee+ na ukazku 😒
inak tu mas 3 rocne dieta v beecku http://mummysmiles.com/baby-products/bugaboo-be...

sandy84
5. máj 2012

@sandria Ahoj, mali v auparku posledny kus, ten s ciernou konstrukciou, tak ak chces tak tam bezkaj, kym nekupim ja :D Ti poviem, som bola prekvapena, aky je lahucky a krasny aj manzel odobril, a to som sa cudovala, lebo stale ofrflal moj vyber kocika, ale tento hned, ved vezmi....

sandy84
5. máj 2012

@sandria Ten pan predavac hovoril, ze teraz pred tyzdnom prisniesli asi 10 kusov a ze 9 uz posli a tento ostal. Dopyt po nom je. Aj som bola na ihrisku a jedna mamicka ho mala, tak som len poskulovala a ked isla na kockovi chodnik tak som nepocula ziadne cerkotanie.

sandria
5. máj 2012

@sandy84 ja mam objednany z babycare dojde o tyzden, uz sa nemozem dockat 🙂

sandy84
6. máj 2012

@sandria ja som tiez rozmyslala nad tym,ale vaham kvoli pripadnej reklamacii.

sandria
6. máj 2012

@sandy84 tak co tu baby spominali, reklamaciu ti vybavia aj v cechach, alebo sa to da riesit cez oficialnu stranku bgb

pallacinka
8. máj 2012

Baby, aky je rozdiel medzi novym a starym BGB fusakom? Viem, ze sa to tu uz riesilo, no nechce sa mi to hladat. Dakujem!

kilian
8. máj 2012

@pallacinka je o nieco hrubsi,teplejsi.a je univerzalny na vsetky BGB kociky..