Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
12. jún 2012

@jessicax skoda, ze si nehodila info. ja by som ti ho na oplatku denne fotila 😀 😀 😀
moj mal tiez jeden cas takyto zachvat, ale drzalo ho to len dva tyzdne a potom sme sa nejako spat vratili ku kociku a teraz sa do neho aj pyta 😀

jessicax
12. jún 2012

@tanija133 ale nejaky kupim lebo bez kocika si neviem predstavit chodit s malym niekde po nakupnom centre. A na zimu bude este rad ked sa bude mat kde schovat a zababusit. Netusim co nove by som vyskusala, chcela by som nieco lahke, sikovne, neviem ci sa nevratim k maclarenu, napadlo ma xt ale neviem ci by sa mi tam zmestil maly v zime s fusakom

tanija133
12. jún 2012

@jessicax no ved to, myslim ze tvoj maly je este dost maly ,aby bol uz bez kocika.... 😉 No ja mam to XT, a neviem si tam moju buchtu predstavit v zime s fusakom....alebo ano, ale o nejakom priestore navyse nemoze byt rec 😉 Som zvedava co vymyslis na zimu....alebo mozno aj skor... 😉

ela19
13. jún 2012

Bugaboo pre bábiky 🙂

deyana
13. jún 2012

@ela19 kdepak se to dá koupit? škoda že jsme na vánoce kupovali kočárek (imitace I´coo).. ale toto by se mi líbilo...

ela19
13. jún 2012
deyana
13. jún 2012

@ela19 škoda ☹ je teda za super cenu, to jen tady musí bejt všechno předražený nebo nesehnatelný ☹ ☹

zojaaa
13. jún 2012

Ahojte, prosim poradte mi......
Objednala som si fusaky bugaboo paul frank, budem mat kocik bugaboo donkey, deti sa mi maju narodit na jesen...
Zmesti sa mi do hlbokej vanicky fusak? Alebo ako ste riesili vase babatka narodene v zime, alebo na jesen v hlbokych vanickach?
Lebo vsade na nete som bugaboo s fusakom videla len v sportovych castiach.... 😝
Dakujeeem

ela19
13. jún 2012

@deyana ano, tu sa neda nic zohnat a sem vacsinou ani nic neposielaju... welcome to dreamland slovakia 🙄

zojaaa
13. jún 2012

@deyana
Ahoj, odkial si si objednavala potahy? 😵

drobec33
13. jún 2012

@ela19 brutal, ty ho mas? Je perfisnyyyyy 😀

deyana
13. jún 2012

@zojaaa ahoj, koupila jsem látku a jsou šité na zakázku 😉

ela19
13. jún 2012

@drobec33 nie, je este velky pre moju malú, ale hladala som pred casom mensi sikovny kocik pre babiky a popri tom som objavila aj taketo mini verzie bgb 🙂

mycats
13. jún 2012

@jessicax alebo co tak sa vratit k stokke 😀

mycats
13. jún 2012

@ela19 uuuzasne su tie kociky 🙂

mycats
13. jún 2012

@ela19 nevies, je aj taketo mini bee 🙂 maly by nepohrdol 🙂

ela19
13. jún 2012

@mycats nevidela som, ale keby bol, brala by som aj ja 🙂

wilsonka
13. jún 2012

ahojte prosim vas pasuje organizer na bee plus? neviem ci kupit. dik

kilian
13. jún 2012

@wilsonka pasuje.

wilsonka
13. jún 2012

@kilian dik 🙂

mycats
13. jún 2012

@wilsonka ja ho prave kupujem, takze isto pasuje 🙂

ivett
13. jún 2012

@wilsonka mám ho a pasuje 😉

zojaaa
13. jún 2012

Baby pls ako ste na tom so zimnymi fusakmi do hlbokych vaniciek? Myslim, či sa tam tie fusaky zmestia...aké znacky mate?baby cocoon?
Dakujeem

lentila.g
13. jún 2012

@zojaaa ja som mala pri malom Lodger Wraper vo vanicke lebo bgb fusak ma L sed a nechcela som to robiť malému "nepohodlné" iné to uz je v športovej časti tam je L sed super.
Teraz pre druhého budem mat v tých naj zimach a na horách fusak Elodie details ten sa mi osvedčil veľmi (do vanicky)

zojaaa
14. jún 2012

@lentila.g
Dakujem, a nie je ten elodie details moc velky na takeho novorodenca, lebo na nete som ho nasla ukazany tiez len v sportovych castiach....to ho narves do bugaboo vanicky?
Ja mam objednany fusak bugaboo paul frank, ten nema ten sedak do L, strihovo je rovny, len mi pride strasne velky a tiez je na nete zobrazeny len v camelon sportovej casti.....

Minule som v predajni kukala fusak lodger a bol obrovsky, ak napriek tomu, ze sa dal pri hlavicke stiahnut.....ale teda asi maju byt take velke, lebo nic mensie som nevidela🙂

lentila.g
14. jún 2012

@zojaaa ja som mala PF fusak a predala som ho lebo tieto novšie kolekcie sedia tam krajšie a ten PF Moj mal tiež L sed,tak potom neviem ci myslíme rovnaké..
U mna jednoznačne Elodie D.

kilian
14. jún 2012

@zojaaa @lentila.g bugaboo fusaky maju vsetky L sed.

dosa
14. jún 2012

@zojaaa ja mam doma fusak paul frank a L sed ma

chichinka
14. jún 2012

@kilian kili ta podlozka je naaadherna! Odkial ju ma prosim Ta? Len nepovedz ze si si ju sama spravila 🙂