Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klarawerder
15. nov 2012

@lentila.g Jáááj, nevíš, kde se dá tady ta bílá letní střecha sehnat? Ta je suprovááá!!! Chtěla jsem koupit tu stříbrnou, ale pak jsem se na to vybodla, protože se mi to vizuálně dost nelíbí...

bebel
15. nov 2012
lentila.g
16. nov 2012

@klarawerder no zatiaľ čo pozeram tak som nenašla k predaju..aj mne sa táto páči
Dokonca aj na cam.som ju videla🙂
To bude výdavkov v lete🙂🙂🙂

klarawerder
16. nov 2012

@lentila.g No, tak to si na ni počíhám 😀 Ta vypadá dooost dobře! To je sto a jedna v porovnání s tou stříbrnou 😉 No, o výdajích mi ani nemluv...já už to ani nemůžu rozdělovat podle období, my máme výdaje celoroční 😀 A to díky tomu, že mně neustále na webu dráždí novýma doplňkama na kočárky, hadříkama pro malou a podobně...no a pak to nekup, když už se ti o tom aj zdá (viz. můj případ s fusakem ED) 😀

face
16. nov 2012

@mareli ano, nakonec prodávám, pokud máte někdo zájem, písněte, cena 2300,-

minicka
17. nov 2012

ahoj @zuzana_muller tak ten high performance fusak -sedy je taky strieborno sedy..jedna kocka dala fotku a na nej je celkom super..takze ja ho kupujem 😉

nelinqua
17. nov 2012

maminy, daju sa niekede na slovensku objednat limitkove striesky na bee+ ?

hanahana7
18. nov 2012

ahoj baby,prosim , viete mi niektora odpovedat?
chcem kupit bud bugaboo neon fusak-ale s tym ruzovym lemom do beecka(musim pozriet ci taky je-ako to je rozdelene) alebo ED fusak:

moje otazky:
ktory fusak je vacsi? pre 18mes.dieta- kde sa mu lepsie zmestia nozicky v topankach..ci su cca rovnako velke-dlhe?
sedi bgb neon aj v maclerene xt? neviete prosim? rovnako i ED-sedi dobre v maclarene?

pisem jak tatar-ale teda rozhodujem sa ktory fusak kupit-ktory je lepsi pre dieta-priestorovo..dole pri nozickach..

a este: ten cierny ED s kozusinou je zvonka material taky dekovy?
mam lodger ale ten uz mi na zimu nevyhovuje..chcela by som iny material..ten lodger mam tak na jesen..na teraz..
velmi pekne dakujem.

hanahana7
18. nov 2012

myslela som s cervenym lemom..ten neon..ale v podstate to je jedno ci so zelenym ci s cerv...

a este: prosimmmm..bgb fusak neon je cca rovnako teply ako ED? ci ED je teplejsi? mate niekto oba? dakujem moc.

hanahana7
18. nov 2012

takze bola som pozriet moje kociky(farebne) a teda nie je to jedno 😅 ..chcem bud nejaky ED(asi cierny) alebo bgb neon red.
a teda uz viem ze cierny ED je taky bundoidny a nie dekovy..co je super.

takze este raz otazka:

ktory fusak je sirsi-dlhsi(pre nozicky)- ED alebo BGB neon ? alebo su cca rovnake?

sedia obidva dobre aj v Maclarene xt neviete?

DAKUJEM

hanahana7
18. nov 2012

baby mate niekto fusak do BGB od ED farba cotton candy??? neviete ci je ten material taky isty ako napriklad na ciernom fusaku tej istej znacky? alebo je tento ruzovy taky matny(podla fotky mi to tak pripada)..ze ci nebude casom taky flakaty-nepekny... 😕

hanahana7
18. nov 2012

trpim samomluvou tu...sama si odpovedam 😀 ..takze:
@hanahana7 ten ED fusak cotton candy asi teda bude naozaj vyzerat ako cukrova vata 😅 a fcul neviem ci to je dobre alebo zle 😅 ale asi to bude paraaaadne! uz len zistit ci je lepsi(vacsi,teplejsi) BGB neon alebo tento ED..

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7 cierny je taka zvlastna pevna latka. Nepremokne. Ruzovy je latkovy.

ifkael
18. nov 2012

Bgb nieje taky teply ako ed

Tu mas cierny v maclarene volo- najmensom z maclarenov

A ruzovy ed si pozri- ten novy...apple of me eye

ifkael
18. nov 2012
hanahana7
18. nov 2012

dik. och ked najradsej by som mala oba..ruzovy lebo kraaasny..(ze na jesen namiesto lodgeru-lodger uz nic moc pre vacsie dieta) a cierny teda na zimu ked snezi,prsi... takto by to bolo ideal..a ten bgb neon zas mi pride taky akoby tvrdy-taky...neviem ako povedat..ale teda prakticky asi...nic v zlom..ten ED mi pride taky "cocoooon" taky mojkavy...jak paplonik..

hanahana7
18. nov 2012

inak aj tak malu asi porazi vo fusaku...na nervy je ked jej chcem zapnut lodger..inak aj mne by tam bolo zle v topankach..asi jej kupim aj tie "snehulky"ED...

hanahana7
18. nov 2012

ten apple som pozerala ale nepaci sa mi k missoni..chcem sytu farbu..nie taku pastelovu,jemnunku..

hanahana7
18. nov 2012

@ifkael alebo mozno nakoniec aj apple bude dobry! aj k missoni.

ifkael
18. nov 2012

K missoni cierny... alebo teda ten ruzovy. Je to na Tebe. Najlepsie oba 🙂 🙂 🙂

A lodger som vysupovala po dvoch tyzdnoch 😠

kilian
18. nov 2012

@hanahana7 no,ja osobne by som missoni s Apple nekombinovala.a ani ten ed ruzovy lizatkovy by sa nehodil.. 😕

hanahana7
18. nov 2012

@kilian a mne sa to zda ze by sa hodili 😀 pre mna sa k mojmu missoni hodi ruzova...taka ta cyklamenova..hrozne sa mi to tak paci...ale dakujem.. asi teda ten cotton candy.idem dumat.cierny nechcem kvoli kozusine..a v maclarene ciernom by to bolo smutne..kym je mala chcem farby..
skoda ze nie su v ba niekde nazivo

ifkael
18. nov 2012

Pre dievcatko je perfektny ten leopardi, apple if my eye..ale k missoni si viem predstavit cierny len.. Pasik a vzor dokopy mne moc nejde. Mam rada veci jednoduchsie...i ked je pravda, ze som konzerva a na modne vystrelky niesom...alebo mi to dlhsie trva kym si na novinky zvyknem.

hanahana7
18. nov 2012

@kilian ale teda ten cotton candy nie je asi az taky ten cyklamenovy jak bgb..to bude taka fadna ruzova asi.. 😔 akokeby vyblednuta..tak to nechcem..

hanahana7
18. nov 2012

baby a sedi bgb fusak aj v maclarene xt neviete?
ci mam kupit ten neon a budem mat pokoj s farbami..

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7 do beecka si nechaj aj na zimu buggysnuggle- ten mas ruzovy. Naco ruzovy aj velky fusak. Ved s pluskom ken po shoppingoch cez zimu nie? A do cama a xt vzorovy ed

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7
Kukni bebel do albumu, ta ma bgb fusak v xt vyfoteny a aj ten vzorovy ed

kilian
18. nov 2012

@hanahana7 prave preto,ze je to ina ruzova ako na missoni.ja by som volila k missoni denimovy BGB alebo neon,alebo najnovsi high Performance od BGB.ten je idealny do mrazov.a podla mna je väcsi ako ed.

hanahana7
18. nov 2012

ked ja nechcem aby mala bola furt v leopardom 🙂)
kurnik..nic sa mi nelubi ..asi budem trapka a kupim nejaky bgb pink..alebo ten neon..
tie bgb su uz dostacujuce ked je v Ba sneh? snad hej..vsak minulu zimu som mala len lodger a ten kryt na vanicke v Came..tak co..