Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
17. jan 2012

@home1 ahoj, ja prave cakam na moje prve bee...ja mam vyskusane len cameleony..takze baby by ti vedeli odpovedat na otazky. na sk pokial viem tak sa nedaju pozriet..jedine ak ma niekto znamy 😕 ..
a kupovala-teda vcera-som cez net..
babycare.nl a babytrader.eu

hanahana7
17. jan 2012

@deyana ano tiez mi to tak pripadalo zo zaciatku..no ale ked prsi snezi tak davaj plastenku...ja som mala prve babo v 2008 v zime-na obleceni mal overal zimny a fusak a po pri pade som dala nanho deku pod ten bgb potah..
a na spodku kocika som mala ovcie runo..alebo aj tam daj deku ak chces.
a maleho som mavala napr.na balkone a robila som to tak-ked fukalo snezilo ze na strechu som dala deku-obalila som dekou striesku a na to som dala plastenku...tak to neprefukalo strechu-zboku..
ale inak potom ked je dieta-dalsiu zimu vacsie tak netreba taketo procedury..inak je cameleon perfektny kocar-pre mna stale naj..no a ked ides na prechadzku tak netreba deku na strechu staci plastenka-aj tak nie si dlho vonku vsak aj ty by si zmrzla-ked snezi..chapes..

hanahana7
17. jan 2012

@lentila.g dakujem 😉

deyana
17. jan 2012

@hanahana7 jj, díky moc 🙂 Našla jsem na MMB dokonce paní, co šije nepromokavé stříšky, tak snad mi taky nějakou ušije, a jinak to budem muset zvládnout, já ten kočár zbožňuju, jen jsem si v tomto nebyla jistá, zda je úplně praktický, přece jen když vídávám ty kočárky, kde je mimčo chráněno fakt pořádně, tak se mi to nějak líbí víc, než tady ten kousíček látky, který je spíš pro potěchu oka, než pro nějaký účel 😅

hanahana7
17. jan 2012

@deyana ale ja som nepovedala ze su premokava..nemyslim si ze potah premoka..ale tak ked snezi al.prsi tak predsa das plastenku..vsak aby babatku neslo do tvare..
to som ja skor myslela ked som mala maleho na balkone a bol tam prievan..

deyana
17. jan 2012

@hanahana7 no zrovna s naší malou pláštěnky nehrozí, ona z nich má hrůzu, takže nepromokavá střecha + fusak to jistí 😉 a zatím mám teda jen fleece, což jsem nenapsala 😅 Určitě ale pořídím buď canvas, nebo nechám ušít nějakou tu pořádnou a bude 🙂

kilian
17. jan 2012

baby,nema niekto zaujem o cierne fleecove potahy na cameleona,cisto nove,este nerozbalene-lacno? 😀

deyana
17. jan 2012

@kilian za kolik budeš prodávat? na mě je teda asi brzo, a černé nevím, asi se na ně chytá "bordel" ale zeptám se, pro jistotu 🙂

ivett
17. jan 2012

k fleesovým potahům, pokud jsou ze stejného matroše jako přebaly origoš tašky bgb (té starší), tak to je otřesný matroš, kor černý, chytá se na to každé smítko, vlas, chlup, fakt hrůza... ☹

brendda
17. jan 2012

Já mám fleecový ten žlutý,je krásný a když bych ho nechala někde válet,tak se na to nachytá asi ledacos,ale já jsem na kočárky opatrná.Buď s ním jezdím a nenechám na něj nikoho šmatlat 😀 ,nebo ho mám prostě složený v autě.Takže JÁ ho mám čistý 😀 😀

ivett
17. jan 2012

jo tak já jsem na kočárky taky pintlich, ale u tašky se to tak udržet nedá 😀

anka.
19. jan 2012

@deyana ahoj, ty už teda s chameleonem jezdíš? My zatím ne, ale chtěli bysme ho pořídit....jinak manželovi právě přišel taky jako "hadraplán" tak nevím... 😖 Máš pocit, že profukuje?

anka.
19. jan 2012

Chci se zeptat i ostatních maminek: myslíte si, že je miminko v chameleonu dostatečně chráněné před zimou a větrem (je fakt, že ta stříška už není nijak vypolstrovaná, což často bývá)? Oblékali jste dítě třeba víc než do jiného kočárku (kdo může srovnávat)? Díky za odpovědi.

li_la
19. jan 2012

Ahojte,
nevedeli by ste mi náhodou povedať, či na kočík Bugaboo Frog pasuje autosedačka Maxi-cosi New Cabrio? Príp. či na to existujú adaptéry alebo to ide aj bez nich? Ďakujem. 🙂

kalista
19. jan 2012

@li_la samozrejme aj s Bgb Frog sú kompatibilné autosedačky maxi cosi. Je potrebné použiť adaptéry.

@anka Cameleon je kočík ako každý iný, len kvalitnejší, praktickejší a pohodlnejší ako pre matku, tak aj dieťa. Určite ho neprefukuje 🙂 a v zime oblečieš miminko tak ako do každého iného kočíka.

@ivett ja som poťah na taške mala ako nový, ale je pravda, že v tomto smere som pedant

face
19. jan 2012

@anka. ahoj anko, moje malá se narodila loni v lednu, takže jsme v korbičce odjezdili tu největší zimu. Do korbičky vůbec nefoukalo, protože je zvýšený ten kryt na hlubokou korbu a ani přes stříšku neprofukovalo. Malou sem balila do fusaku Lodger a byla spokojená 🙂

ivett
19. jan 2012

@kalista já jsem ho jak taky neměla jak prase 😀 ale měla jsem černý a béžový, ten béžový byl v pohodě, ale na černém bylo vidět všechno, furt jsem ho oprašovala, no taška mi stejně nějak nesedla, tak jsem ji rychle prodala a koupila jinou 😀

kalista
19. jan 2012

@ivett to ja ani netvrdím 😀 ja som mala len čiernu

deyana
19. jan 2012

@anka. já jela párkrát, dcera má skoro 2,5roku, takže už kočárek moc nepotřebuje, ale třeba když je nemocná, tak k Dr., nebo když je odpoledne protivná, tak ji jedem uspat, a nebo když jsme bez auta, tak na nákup, abych to nemusela tahat. Spíš byl kupovaný až pro druhé a začala jsem nad tím uvažovat, co ta zima.. jestli ho ještě nevyměním za gesslein, jsem dost na vážkách..

mě trošku "vadí" že je tam všude jen látka, a žádná "izolace" od větru či deště, protože třeba naše malá měla strach z těch pláštěnek, a měli jsme Quinny Buzz a tam nebyl problém, tu chvilku to vždycky vydrželo.. Tady nevím, asi bude fakt nutné korbu na zimu vystlat dekama a mimčo dát hlavně do pořádného fusaku, ten BGB je tak na jaro-podzim. My teda ale bydlíme na Vysočině, takřka "v horském prostředí", takže je tu větší zima.

bebel
19. jan 2012

@deyana quinny buzz ako šporťák je absolútne nechránený a chabo vypolstrovaný kočík oproti BGB.
Nulová krátka pro forma strieška a totálne otvorený sed, aj s tými vetralamami. 😝
A v porovnaní s gessleinom tiež nič extra.
Ak uvažuješ napr. o F2, i keď cocoon strieška je tam aspoň o niečo lepšia.
Ale zase tie kolieska 😎 je to tvrdý kočiar s plastovými kolesami. 😝
V came bola BIBI aj v totálnej kose (-15 stupňov) a snehu na 1. prechádzke , po tom, čo nás pustili z pôrodnice.
Bola zabalená ešte v red castle flees zavinovačke a fusak mala, len ako vypolstrovanie, aby sa v tej veľkej korbe nešmýkala dole, lebo musela mať kvôli silnému refluxu napolohavnú vaničku.

bebel
19. jan 2012

A koncom marca sme už chodili von len takto v bavlnenej zavinovačke 😎

anka.
19. jan 2012

Holky díky za odpovědi a @bebel za názornou ukázku. 🙂

deyana
19. jan 2012

@bebel dobře, přesvědčila jsi mě, už mlčím 🙂 Mě se právě u buzze ta stříška zamlouvala, šla tak dobře sklopit, že právě chránila úplně bezvadně, ale jinak jako kočárek sice jeden z těch lepších, co jsem měla, ale na BGB nemá, to teda nee. A o gessleinu jsem fakt uvažovala, líbí se mi jak je takový robustnější, ale budeme mít letní mimčo, tak to řešit nebudu, zase na léto a podzim určitě bude lepší ten BGB. Akorát teda asi ještě budu dokupovat nebo šít ten fleece fusak, mám od emitexu s umělou vlnou, a je fajn, ale mám strach aby to nebylo málo 😀

btw. máte moc pěknou kombinaci barev

bebel
19. jan 2012

@deyana už dávno máme inú.. 😀 dík.
Gess som mala future loop a bol to tank, nevedela som s ním napr. prejsť cez pokladne v Bille 😝
Strieška na BGB je optimálna, a napr. na bee+ tá letná bola úplne dokonalá.
Čo sa týka prefúkateľnosti materiálov, tak ten flees je ako polartec na trekovom oblečení do hôr a podľa mňa na zimu výhrevnejšie a lepšie ako canvas, či nejaká tefĺónovina ako majú quinny 🙂
Momentálne ani doma nemám fleesové poťahy len canvas, denim a bavlnu, tak uvidíme, či s tým vydržíme. 😎

bebel
19. jan 2012

@deyana už dávno máme inú.. 😀 ale dík.
Gess som mala future loop a bol to tank, nevedela som s ním napr. prejsť cez pokladne v Bille 😝
Strieška na BGB je optimálna, a napr. na bee+ tá letná bola úplne dokonalá.
Čo sa týka prefúkateľnosti materiálov, tak ten flees je ako polartec na trekovom oblečení do hôr a podľa mňa na zimu výhrevnejšie a lepšie ako canvas, či nejaká tefĺónovina ako majú quinny 🙂
Momentálne ani doma nemám fleesové poťahy len canvas, denim a bavlnu, tak uvidíme, či s tým vydržíme. 😎

bebel
19. jan 2012

sry za double...kôň nejak blbne. 😎

deyana
19. jan 2012

@bebel to s tím flees jako faaakt? já ho chci dávat pryč, nějak se mi to nezdá.. my teda nějak moc nejezdíme, přece jen dítko už je velké, tak ani nevím jestli profoukne, ale že by to byl nějaký spešl fleece to mě nenapadlo 🙂 Tak to jsi mě ještě víc uklidnila, abych nevymýšlela a nechala si BGB 🙂

napredaj
19. jan 2012

Maminky nejde si niektora objednavat bgb bee +? Rada by som sa pridala dakujem vopred za ip 😉

kkristin
19. jan 2012

Chcem sa spýtať chcela by som na cam tu bledunko ružové striesku limited edition neviete kde to zohnať v obchode uz nieje k dispozícii.dakujem