Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

boska79
2. mar 2012

@ellysa ved to...ak je ozaj taky super, tak privrem vsetky oci nad cenou

Pomoooc, uz mam zas tri kociky co chcem skusit :/ teda styri!

ellysa
2. mar 2012

@tina_22 jj to som našla aj ja jediný údaj, tak ak má do 10 kg je to super

boska79
2. mar 2012

@ellysa este ked krainova vyberala kocik tak s nim robila reklamu neakemu obchodu, ze to bol prototyp a preda vat sa ma neskor

Vahu vtedy hovorili tusim 6,5 - mozno aj tych 6,9 uz neviem

ellysa
2. mar 2012

@boska79 krásny je naozaj, a tá autosedačka sa prípadne dá aj ako vanička použiť, keď nie je zimné bábo, však ja som malú mala vo vaničke 3,5 mesiaca, potom ani za svet nie, ja chcem cameleona znova k druhému, ale aj toto sa mi páči, uvidíme 😀

tara_
3. mar 2012

@bebel hej, ten babytrader som myslela. Dik 😉

tara_
3. mar 2012

baby, neviete mi poradit? Farba khaki je viac do zelena ci seda?

tara_
3. mar 2012

a este - off white je uplne biela ci taka pieskova?

diamand
3. mar 2012

@tara_ je skor biela, ale zase nie ako sneh

kkristin
3. mar 2012

@tara_ taka smotanova nie pieskova urcite 😉

simona22
4. mar 2012

@domigb Ahoj na strane 308 si písala,že máš staré bee, prosím ťa mohla by si zmerať šírku kde má dieťa ramienka, teda šírku opierky. Mne sa totiž na starom páči tá strieška, len som čítala o starých, že sú úzke a nie moc vhodné pre neposedné deti. dakujem za odpoved

zuzana_1
4. mar 2012

@bebel ahoj.prosim ta,niekde si pisala,ze na bee+ ide aj madlo z nejakeho gessleinu.z akeho konkretne? prip ak vies porovnat,ktore je lepsie,gesslein ci chicco multiway? dakujem 😉

bebel
4. mar 2012

@zuzana_1 swift, ale už sa také pevné nevyrába.... už robia iné, také skladacie.... a to pevné swiftové sedelo a bolo neporovnateľne lepšie ako chicco. Vyzeralo lepšie, sedelo lepšie, z lepšieho materiálu bolo a malo kĺby, teda na tlačítka z oboch strán nastaviteľný sklon, tuším do 3 polôh. 😎 Mám obe nafotené na kočíku v albume.

mvranka
4. mar 2012

@simona22 ahoj, sirka opierky na starom bee je cca 25cm.

domigb
4. mar 2012

@simona22 asi 25 cm je to.. 🙂 no moja je velmiii nepodosedná a ja si práve ten kočík chválim,lebo často ju nesiem na rukách domov a tlačím kočík(tak tlačím lahký kočík) 😉

simona22
4. mar 2012

@mvranka
@domigb Dakujem za odpoved. A nahodou na novom neviete miery? A na starom vysku opierky som sa zabudla spytat. Viem ze na novom ide opierka posuvat az na 59 cm. Ale mne sa paci ta velka strieska ja si neppmozem

domigb
5. mar 2012

@simona22 suhlas ja sa ho preto nemožem vzdať pre tu strechu..je fantastická i ked pravda,že teraz jej ju už nezatahujem..ale aspon si ho nechám pre druhé mimčo.. 😀

simona22
5. mar 2012

@domigb no ved mne sa páči veľmi tá strecha, ale zase ak sa zatiahne len o jeden diel, tak je to ako na plus či? prosím ťa zmeraj mi ešte tú opierku. odpoviem ti neskôr idemdo dm nakupovať teraz 🙂

ivett
5. mar 2012

holky komu z vás vibrovaly nebo se sekaly ty kola na Bee+? jak to dělalo? mě se nesekají, ani mi nepřijde, že by vibrovaly, ale při sebemenším zrychlení, hlavně teda s prázdným kočárem se rozkmitají ty přední kolca, a to nemyslím při běhu, stačí zrychlit krok a začnou kmitat, co to je??? když tam mám malou, tak to nedělá, u prázdného pořád, nemůžu se s ním rozjet ani o chlup rychlejí a jako slimák fakt chodit kvůli toho nebudu, staré Bee mi tohle určitě nedělalo, tak jsem z toho teď takotá rozladěná, když v něm malá sedí jede super, ale když ho tlačím prázdný je to děs, staré Bee ani prázdné tohle nedělalo...myslíte, že pomůžou ty gumové podložky - kroužky? je ještě v záruce, tak že bych si to proreklamovala...nebo je to normální?

simona22
5. mar 2012

@mvranka
@domigb no čo nemáte tie daľšie rozmery sedadla?
@ivett Ivet určite reklamuj, ja teda bee+ ani bee nemám 😠 ale čo som čítala tak tie krúžky pomohli, a vraj to u málo naložené bee+ robila....prečítala som kopec toho, niekde jednej babe odpísali, aby zaaretovala kolečka, ale čo je to za manipuláciu potom že?

k.a.t.k.a.
5. mar 2012

tiez mam stare bee 🙂 tiez sa mi viac paci ako to nove .. dlhsiu opierku ani sirsiu by sme my nepotrebovali, Maxim ma cez 2 roky a bohate mu staci sirka aj dlzka stareho bee a tak ci tak sa uz nechce vozit v kociku 😉

ivett
5. mar 2012

@simona22 a myslíš, že ty podložky pomůžou, když povezu kočár prázdný? protože když je malá v něm, tak mi to nedělá, tak jestli to má vůbec smysl
co se rozměrů týče, tak Bee+ má o 4-6cm širší sedák pokud vím, zádovka bude širší jen o kousek...
staré Bee není úzké, myslím, že tam v pohodě vleze každé dítě, ale pocitově tak působí když má zataženou střechu, protože ta díky "hranatému" tvaru je prostě úzká, kdyby ty lamely byly víc do oblouku, dokulata, tak tak úzce nepůsobí 😉
mě se teda víc líbí plusko a tím, že jsem měla i staré Bee a teď mám plusko, tak mám srovnání a ke starému bych se nevrátila, jen ty kolečka mě lehce rozladily...

simona22
5. mar 2012

@ivett hm, to je dobrý postreh, to som si ani nevšimla, tej hranatosti. Neviem či tie krúžky pomôžu, ale ak to máš v záruke, tak nerozmýšlaj. Kedže máš odskúšané aj staré bee, tak vieš čo to nerobí a čo robiť má. Celkovo na staré je menšia kritika, lebo na novom blbli tie kolieska, A pokial ti to zo začiatku nerobilo a začalo teraz tak to rieš. Aj na youtube som videla ako tie predné kmitali ako včielkine krídla 🙂 tu je video čo to robí

https://www.youtube.com/watch?v=32ZE1nbXhyc
tara_
5. mar 2012

baby, chcem sa vas spytat - mate normalne fusak BGB v Bee? Nejde mi do hlavy, ze ma L sed a predsa, ked je Bee na lezato ... ako to potom je?
Nemate nahodou niektora striesku Electric Blue s tmavomodrym fusakom? Lebo neviem, aky by sa mi hodil fusak k tejto strieske, na zivo som to nevidela a myslim, ze ten tmavomodry tam nebude pekny, lebo to bude ina modra .. 😒

zuzana_1
5. mar 2012

@bebel pocuj,dnes mi v kocikove povedali,ze mi kludne objednaju madlo gesslein - teda volala s niekym,kto to povedal.pytala som sa,ci je zo stareho,ci je pevne.ze ano,ale ze sa to nemenilo,ze ta konstrukcia je stale rovnaka. tak neviem...ked ho objednaju,je to zavazne..mam ho vziat?! 😖

dosa
5. mar 2012

@zuzana_1 nechcem sa sem moc miesat, ale ja som kupovala pred par mesiacmi madlo gesslein u vyhradneho dovozcu gesslein, teda vo forbaby a bolo mi povedane, ze uz len to skladacie sa vyraba... najlepsie by bolo vybavit a obzriet si to priamo u nich

tara_
5. mar 2012

@zuzana_1 aj ja by som si ho objednala, keby to slo ... len zatial som ani po nom nepatrala a ked tu pisali, ze sa neda zohnat ...

zuzana_1
5. mar 2012

@dosa vdaka ! ale bohvie,ozno tamtio maju nejake stare zasoby ... 😖 vyslovene som sa pytala,ci je pevne..povedali,ze ano...a btw, to nove tam nesedi,ked sa konstrukcia nemenila? 😨

dosa
5. mar 2012

@zuzana_1 to nove pasuje, tot nedavno som ho tu jednej kocke predala a je spokojna. ktovie ako to myslia, ze pevne, ved pevne su oba, ked sa nasadia na kocik 🙂 akurat jedno je rovne a druhe do obluka

tara_ zohnat sa da to do obluka, vo forbaby

zuzana_1
5. mar 2012

@dosa aha 🙂 a nemas naaaahodou niekde foto?

dosa
5. mar 2012

@zuzana_1 ja som ho mala na zapp xtra, ale skusim tej kocke napisat, ci by sem nejake nehodila do temy