Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

luciness
4. mar 2013

@chichinka kde ho maju ? prosim 😋

chichinka
4. mar 2013
luciness
4. mar 2013

@chichinka ďakujem ďakujem 😊😊😊 aspoň využijem certifikat z nemčiny 😄

chichinka
4. mar 2013

@luciness drzim palce nech su ochotni poslat na sk 🙂 a neni zac, nasla to @mecavi, ja som v tom nevinne 😀 potom daj vediet ako to dopadlo 🙂

nena23
4. mar 2013

Ahojte nečítala som síce celú túto diskusiu ale mám otázku ohľadne výšky kočíka...som vysoká 178 cm a kamarátka mi radí kúpiť si kočík s vyššou konštrukciou nakoľko som si primeriavala ten jej a vanička je mi trošku viac nad kolená, vraj to vyzerá smiešne, aký vysoký kočík teda by som si mala kúpiť, resp. pokiaľ by mi mala byť vanička...ďakujem

klarawerder
4. mar 2013

@nena23 Na to odpověď neexistuje. Záleží co kterému člověku vyhovuje. My jsme teda výšku taky řešili, jelikož má manžel bez pár cm 2 metry. S Bugaboo Cameleon vypadal dost směšně...rukojeť se teda dá dost vytáhnout, takže by kočár nevozil nějakej nahrbenej 😀 ...ale vaničku měl doslova u kolen...celkově Bgb má sezení dost nízko. Vyřešili jsme to koupí Stokke Xplory, to je nejvyšší kočár na trhu...zároveň se dá ale sedačka svézt po konstrukci dolů, takže si výšku můžeš vybrat sama a můžeš ji libovolně měnit jedním cvaknutím pojistky. Rukojeť jde, řekla bych, stejně vysoko jako u Bgb. Takže k dítěti se člověk nemusí ohýbat, prcek sedí jak v rozhledně a všude krásně vidí, takže výška sezení je třeba pro mně dost důležitá. Ale jak říkám, musíš se rozhodovat podle svých kritérií...někomu ohýbání se k mimču nevadí a zvolí Cameleon, který dotyčnému třeba v dalších ohledech vyhovuje víc, tak výšku oželí... mně to zrovna vadilo dost, takže máme Stokke a spokojenost maximální 🙂 Jo a ještě si dej pozor na osu zadních kol...abys do ní při chůzi nekopala...tohle bylo jedno z dalších zásadních kritérií, proč jsme Bgb Cameleon nevzali. Manžel tím, že je vysokej, do té osy kopal, takže byl Stokke už jasná volba - ten má mezi zadními koly prostor (konstrukce je ve tvaru obráceného "U"), takže tam kopat není do čeho 😉

nena23
4. mar 2013

@klarawerder dakujem za radu pozerala som ten kocik a je to naozaj dost vysoke vyzera to ako hradna veza ked je tam len to vajicko :D lenze zasa ja mam opacny problem zasa moj manzel je odo mna o cm nizsi :D takze musim sa v tomto prisposobit aj ja jemu nerada by som aby sa mi za kocikom stratil :D uvidime co poriesime :D

klarawerder
4. mar 2013

@nena23 Jasné, nejlepší je vyzkoušet...No, se Stokke je to tak, že když dám rukojeť úplně nízko, tak ho bez problémů uveze naše 1,5 roku stará dcerka, já mám 1,68 a manžel 1,93 a pokaždé si to nastavíme podle toho, kdo veze 😉 Každý kočár má své výhody a nevýhody...Xplory má právě tu velko výhodu, že sedačka může být stejně nízko, jako je třeba Bgb, ale zároveň máš možnost si ji naštelovat výš, což Bgb už neumí...a jestli se nepletu tak je to jediný kočár na trhu s nastavitelnou výškou sezení...takže bys přes něj ty nečouhala a i manžel by se neztratil a viděl, kam jede 🙂 V každém případě je nejlepší si oba kočáry (anebo ještě další) osahat, zkusit si, co všechno se nastavuje a uvidíte 🙂 Šťastnou ruku při výběru 😉

klarawerder
4. mar 2013

Parádní přebalovací taška k Bee neon pop 😉

leishmania
4. mar 2013

@nikol.l ja mam tenky jj cole sedi len som hore musela nasit gumocky by sa nezosuchoval

http://static0.asmira.com/image/77-27477-1600/s...

face
4. mar 2013

@leony83 ahoj, už ti prosím tě došla ta podložka z elodie? Já ji tam nakonec také objednala, tak by mě zajímalo, kdy dorazí, zatím mi přišlo jen potvrzení objednávky. díky moc 🙂

leony83
4. mar 2013

@face ahojte! akurát som sem chcela písať, či nemáte niektorá skúsenosť s nimi? peniaze mi zobrali cez kartu, ale nemám žiadne potvrdenie o objednávke, na ich stránke v mojom konte je, že "processing". už som im aj písala a nič 😖 😖 😖

face
4. mar 2013

@leony83 mě přišlo na mail potvrzení objednávky a jinak je také stále jen proccessing, už je to 5dní, co jsem objednávala. Tak mi pak prosím písni, co ti odpoví, dík 🙂

leony83
4. mar 2013

@face už to máš aj zaplatené? ja som platila s kartou, z účtu odišli peniaze a nič, ani mi nepotvrdili objednávku. už je to týždeň 😠 😠 😠

face
4. mar 2013

@leony83 já jsem platila přes paypal, potvrzení mi přišlo ještě ten den

mecavi
4. mar 2013

@luciness
@chichinka Ako ste uspeli?

luciness
4. mar 2013

@mecavi pisala som maila ešte ništ :(

ifkael
4. mar 2013

Kocky, potrebujem si overit info... ak ma omrzia kolesa na neoniku- daju sa kupit biele,ze?

mecavi
4. mar 2013

@luciness a ktory chces?

ifkael
4. mar 2013

a zlta podlozka od bgb a zlta strieska- je o aspon trochu podobne ako zlte kolesa na neoniku? 😕

luciness
4. mar 2013

@mecavi ten za 55@ som sa rozhodla!, prečo? 🙂

mecavi
4. mar 2013

@luciness idem pozriet ci tam je tel mam jej zavolat?

25nikolla25
4. mar 2013

@ifkael mne sa zda ze zlta strieska a ta podlozka su trosku tmavsej zltej ako je neon...ja si dam asi usit na mieru aj striesku a aj podlozku...ta pani co to sije ma aj bledsiu zltu,len sa bojim ci je ta strieska na leto dobra koli muskam 😒

ifkael
4. mar 2013

@25nikolla25 komu si davala? Je tu @hviezda22 ta sije super.

Niesom este rozhodnuta ci neon alebo allblack. Ale ked nekupin neon budem lutovat.. a ked ma neon zunuje- kupim biele kolecka.

Zlte su len kolesa nie? Ten plast na kolecku je biely?

mecavi
4. mar 2013

@luciness uz je pri oboch napisane predane☹ tak uz ta niekto ubehol ☹

25nikolla25
4. mar 2013

@ifkael jednej pani z bazaru,uz tu bola viac krat spominana...kolesa su cierne a plast vo vnutri je zlty...
Ja urcite nelutujem kupu neona,ci je zlty alebo cierny,kazdy kocik ta raz omrzi a budes chciet nieco ine....

ifkael
4. mar 2013

No...s tym omrzenim mi volaco hovor 🙂)))

luciness
4. mar 2013

@mecavi nemysliš važne? :(

mecavi
4. mar 2013

@luciness fakt pozri, pri obidvoch je napisane predane, tak sme to trosku neskoro riesili. Oni to rusia az ked posle dotycny zaujemca peniaze. Takze uz vcera bolo neskoro. ☹ treba tam pozert castejsie.