Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
23. máj 2011

ved ak by to nedrzalo tak by to nepredavali, nie? mozno to bolo zle nasadene..ktovie. no uvidime.

ellysa
23. máj 2011

@dorotkaa je možné že denim je poddajnejší materiál ako obyčko canavas, ja som vkuse zúrila, kým som to nasadila vždy mi to z jednej strany zletelo, potom som ju nosila k fleec streche tam to držalo pekne

ellysa
23. máj 2011

@zajo79 potom som to našla aj na zahraničných diskusiách, že ja naprd, že sedí len na fleec, skús popozerať

kajena
23. máj 2011

já mám právě metallic silver, tak nevím, zda to nebude sjíždět...ale asik to prubnu, snad to zas nebude ležet doma 😀

zajo79
23. máj 2011

@kajena tak cakam info 😵 😎

kajena
24. máj 2011

no, takže samozřejmě je to stínítko dotupné až za dva měsíce..začala jsem uvažovat o slunečníku, ale ten je taktéž nedostupný..já ty obchody nepochopím fakt jako, grrr!! Asi budu jezdit jen ve stínu nebo co. Dnes jsem viděla maminku se stínítkem a přišlo mi to takove neprodyšné, jakože to dítko se muselo cítit jak v sauně, ale byl to nějaký jiný kočárek, tak nevím..slunečník zas možná nevydrží ve vichru, že..ovšem stejně je to párek, protože ta dostupnost je fakt tristní..

danulavo
24. máj 2011

@kajena slunečník nový určitě seženeš na MMB, dokonce je tam někdo nabízí i pod 1000 Kč. Tak jsem to vyhledala, je to tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45102003&tab=1

kajena
24. máj 2011

@danulavo jee, děkuji 🙂 Já tam nikdy nic nekupovala, tak snad mi nepřijde ňáká hrůza, když to objednám 😀

zajo79
24. máj 2011

@kajena skus objednat z www.my-babyshop.de

kajena
24. máj 2011

@zajo79 taky dík, jdu obojí prozkoumat 🙂

klariks
24. máj 2011

@brendda 🙂 Ta tyrkysová je krásná, máš pravdu 🙂 Ale pozor, taky je na ni nějaká roztomilá žirafka 🙂))

danulavo
24. máj 2011

@kajena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45045907&tab=0 tady někdo prodává tu clonu - novou 😉

brendda
25. máj 2011

@klariks jo jo,já vím,ale to nějak zakamufluju 😀

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
25. máj 2011

@fordemirka 😀 prepač, ale položíš otazku, hned sa aj v dalšom odstavci nasereš, vynadaš a potom čakaš slušne rady? a toto až taka jednoducha otazka nie je, možno tak pre baby čo si vedia same ušiť

ivett
25. máj 2011

ahoj holky,
můžu se zeptat vás, co máte kočár bugaboo, šly byste do ojetého froga nebo gecka? nějaké klady, zápory, na co si dát pozor, rozdíly mezi něma oproti cameleona apod.?
sedí potahy z froga na cameleona?

díky předem za odpověď...

fordemirka, bugaboo krom fleece potahů má potahy canvas, co jsem vyčetla, tak možná to je nějaký typ látky, jinak bych poradila zjistit si, z čeho se šijí třeba batohy, to bude podobný materiál...

ellysa
25. máj 2011

@fordemirka myslím že sa to volá kortexin alebo tak nejak, to je podobné canavas, ale striešku môžeš dať šiť aj z bavlny-nejakej hrubšej-ako na závesy

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blazinekk
26. máj 2011

kortexin - holky z toho si šít stříšky nenechávejte, já si takovou jednu koupila a je to peklo - jednak jak na to pálilo slunko tak to smrdí gumou a druhak je to takové neforemné a je to prostě celkově děs - u nás letěla okamžitě z baráku... představa co se z toho asi tak navíc uvolňuje ani nemluvě...... raději bavlněnou látkovou si nechat ušít 😉

jajulaa
26. máj 2011

dievčatá, prosím vás, čítala som tu, že viaceré máte podložky pinkie, ja som si tiež jednu objednala a dnes som ju v rukách oprala a asi sa mi zbehla tá vonkajšia látka, takže teraz je ten molitán vo vnútri taký zvlnený a mám pocit, že to bude malého tlačiť, keď ho nato položím. stalo sa to niektorej z vás?
ďakujem

miska1981
26. máj 2011

@jajulaa ahojky, ano mne sa to stalo, ja som to vyprala na 30 st. a ten molitan dnu sa tiez tak scvrkol a cela je na prd, pisala som tej pani co ich sije, ze co s tym, tak mi povedala, ze ho mam skusit vystriet a prezehlit, ze by to malo pomoct, ale nepomohlo. a ze sa maju prat len v rukach, ale ako vidim, tebe sa to stalo aj tak. ale ze ma skusenost, ze aj na 30-tke ked sa operie je to v poho, co ja neodporucam. uz potrebujem oprat aj druhu a bojim sa toho....

miska1981
26. máj 2011

@fordemirka prosim ta a kde si ju ides dat sit? ja som si vybrala jednu pani na mmb, ale ta sije len z latok co ponuka a ziadna sa mi az tak nepaci. dik 🙂

carculka
26. máj 2011

holky nemate zkusenost s timto panem? http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user...
premyslim o podlozce a strisce od nej 😉 nebo nevim od koho

mela jsem taky pinkie ale bohuzel se nam roztrhala v tom jak jsou pasy-na obouch stranach a i ten molitan se natrhl

mici111
26. máj 2011

inak pridavam sa k tym, co nie su spokojni s podlozkami Pinkie, ako su krasne, ale kvalita nic moc..moja je zozmolkovana a to tam mala sedela asi 4x a druhu mam bodkovanu so stuhou a stuha vyzera uplne strasne..fakt som si mohla namiesto dvoch pinkie kupit radsej jeden original bgb.. 😠 😠 😠

jajulaa
26. máj 2011

@miska1981 no so zvedavá čo mi odpíše, len som chcela vedieť, či to len mne sa stalo alebo je to normál ☹ , inak som dobre naštvaná, lebo podľa mňa nemá tá podložka hodnotu 20 eur a ešte teraz 😢 , ja si myslím, že sa to tiež nebude dať už napraviť a aj som si k nej objednala tú obojstrannú deku a tiež sa mi nezdá, že by bola hodná 18 eur, no čo už ....

straw
26. máj 2011

Organizer dorazil...

straw
26. máj 2011

jeezis...som to zle nahrala...ospravedlnujem sa 🙂

carculka
26. máj 2011

@straw kdo ti sil na bee?a spokojena?