Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
9. dec 2011

@kilian napíš mi presne ake madlo chceš a ja sa tam popytam, nebyvam odtial daleko, mame to vramci prechadzky 😉

kilian
9. dec 2011

@lodgermaniacka na bee+ madlo.chicco multiway .to je super,daj potom vediet.. 😅

kilian
9. dec 2011

@mici111 diky,uz som ju kontaktovala. 😅

mici111
9. dec 2011

@kilian a ty mas bee? nemas maca?? 😀

kilian
9. dec 2011

@mici111 ja som maca este nemala,nejako ma nelaka.... 🤐

lodgermaniacka
11. dec 2011

ak by ste niektora mala v ponuke poťahy na bugaboo cameleon off white, alebo červene, len CANVAS, pošlite mi IP s cenou, len v 100% stave, DAKUJEM 😉

ivetm
12. dec 2011

ahoj holky, neobj. nebo nebyla některá z vás kupovat BGB Donkey v Německu? Chceme ho pořídit pro dvojčata, tak koumáme, jaká by byla cena. Moc děkuji

klariks
12. dec 2011

Ahoj holky, nemate nektera zkusenost, kdyz bych objednala Cameleona v jedne z tech limit. edici fialova, nebo zelenkava, svetle ruzova nebo oranzova, mela bych k tomu i potah sedacky? To asi ne, ze? Znamenalo by to ale, ze kdyz bych mela zakladnu treba v sand, dostala bych k tomu ten potah na sportovni sedacku v sand a strisku a potah hluboke korbicky treba v te fialove nebo bych proste potah na sportocni sedacku nemela? Neobjednavala jste to nektera takto...normalne sada potahu obsahuje tri kusy, ale u tech limitek je jen striska a kryt hl. korbicky, tak mne to ted vrta hlavou...

klariks
12. dec 2011

Rada bych koupila pouze kosík Cameleon v denim 007 - ta starsi verze... je vubec sance koupit jen kosik

deyana
12. dec 2011

@ivetm na e-bayi - posílají do celého světa a stojí necelý 900 e nový, to si myslím že je super, ale jen jeden rám..
http://www.ebay.de/itm/BUGABOO-donkey-mono-stro...

kilian
13. dec 2011

@lentila.g krasna je ta petrolejova....a ten denim fusak som uz videla. 😵

lentila.g
13. dec 2011

@kilian ved ta petrolejova ma tak zaujala, nieco podobne ako ma stokke tu farbu 🙂 aspon by mi uz po nom tolko srdce nepišťalo

tanija133
13. dec 2011

@lentila.g celkom pekne.... 😉

terulilinka
13. dec 2011

@klariks na mmb jsem někde viděla košíky, tak leda zkusit napsat pani jestli nemá i ten denim

klariks
14. dec 2011

@terulilinka Díky za tip...zkusim ji napsat 🙂

lentila.g
14. dec 2011
margaretka30
15. dec 2011

Ahoj,
bugaboo máme už 16 mesiacov a som spokojná,dost často ma zastavuju maminy a pýtaju sa ma na názor a niektoré si ho aj vyskušali a divili sa ako je lahko ovladatelný...Je super že je lahučký,malý ( ale stále podla noriem) a všade sa s ním zmestím,nepotrebujem pomoct do mhd a ked vidím ostatné mamky ako sa trápia s tažkými kolosmy tak som fakt rada že ho mám...Do auta je poskladaný za sekundu a hoc je to náš prvý kočiarik,myslím že menit nebudem. Dost často s ním cestujem na SR vlakom a pri tom ocenujem že ma nebrzdí jeho rozkladanie ak ma tlačí čas...Neviem čo iné by ta zaujímalo...Vela ludí odrádza cena ale ja som si vyberala kočiarik tak, že som si natukala do googlu test kočiarikov a vybehlo mi 5 naj a z toho som vyberala už len podla designu...
Som fakt spokojná a nelutujem.
pa 🙂

margaretka30
15. dec 2011

Juj,ešte som zabudla ohladne jeho reklamovania...praskla nám pracka na dolnej časti pásu a za za dva týždne nám poslali z Holandska uplne novu dolnu čast celého kočiarika !!! Mohli to zamietnut, pretože to bolo fakt na dovere že sme to tak už mali ale zjavne si uvedomuju že tak drahý kočiarik vyžaduje aj viac ustretovosti vo vybavovaní problémov-JEDNODUCHO VÁŽIA SI ZÁKAZNÍKA...Som rodená neštastnica na reklamácie a preto ma to strašne potešilo a vítazoslavne som to tlmočila priatelovi (ten moc bugaboo nechcel) 😎

terulilinka
15. dec 2011

Holky, nevíte kde koupit nový přední malá kolečka??

margaretka30
15. dec 2011

@terulilinka
a tam kde si ho kupovala ich nemaju? Možno anna&viktorie by to mohli mat...

terulilinka
15. dec 2011

@margaretka30 my jsme kupovali v babyparku, tam jsem neobjevila, tak díky za tip 🙂

katuska26
16. dec 2011

@margaretka30 ahoj čítam že ho používate 16 mes do kedy myslíš že je použiteľný ale real jasné že všade píše 3 roky a viac ale či sa mi oplatí ho kupovať alebo už bee plus 😕 inak aj môj manžel moc bugaboo nechce 😅 ale mne sa páááči a mala som tú česť s ním manipulovať no paráááááááááááda 🙂

margaretka30
16. dec 2011

No,tak som si to premrkla a bee je do 16 kg a bugaboo do 17 kg 🙄
Takže to moc nechápem,vždy som si myslela že kočiariky typu bee su pre vačšie deti. Bee sa mi strašne páči-tie ich farebné variácie,moje srdce piští a chce ale chlap by si už tukal na čelo 😠
Ak by to bolo pre vačšie deti tak by som bee nejak ešte vydupala ale ak su do rovnakej váhy tak tažko 😒
Nás zastavila na jednej výstave jedna pani s tým že máme super kočík,vraj ho mala aj ona a po nom ešte jeden na ktorý nadávala a že pojde snova do bugabba,tak som schválne rozvádzala tému aby to tomu mojmu konečne došlo a fakt nechápem že do toho kecaju...kto s ním bude chodit na prechádzky,dvýhat do schodov,šoférovat medzi regálmy v obchode? My...on nanho nadával koli tomu že nás pri jednom skladaní do auta videli nejakí ludia a smiali sa z neho že mu to nejde a nadáva 😀 Kým človeku doklapne jak sa to robí... Bolo ublížené jeho ego 😎
A čo vadí tomu tvojmu?

tucika
16. dec 2011

@katuska26 :Ja som BGB Cameleona pouzivala do 2,5 roka, boli by sme aj dlhsie, len sme odisli zit do zahranicia a tam sme uz kocar so sebou nebrali. Ja som mala len tento jeden jediny a nikdy som nemala potrebu ho menit! Je NAJ! 🙂 A teraz ho vyuzijeme znovu aj pre druhe mimi, je totiz stale ako novy! 😀 Najlepsia investicia! 😵

katuska26
16. dec 2011

@tucika ďakujeeeem 🙂 to asom chcela počuť, čítať 😀
@margaretka30 no môjmu asi že to nieje bohviečo za tie prachy ale ja ho chceeeeeeeeeeeem 😀 a vidím a čítam že je fakt naj naj kočík 🙂 mám lodger fusak a aj sa mi tam hodí chcela by som hnedý skúsim si nejaký vydražiť nemusí byť nový lebo to su páálky, ešte som ten môj nepredala a neviem sa s ním rozlúčiť lebo je fajn ale nie je to ono.... denno denne skladať do auta, no proste bugaboo je bugaboo takže cameleon?? ten sa mi aj viac páči ako bee aa 😅 😅 😅 😅 chlapi a ich ego 😀 jááj ten môj keď niekde medzi ľuďmi začne plakať daj jej rýchlo niečo aby sa ukludnila a a ja nieee nech si hľadia je tomoje dieťa a ja ho vychovávam 😝 nech si hľadia..

margaretka30
16. dec 2011

Oni su strašne nesvoji ked pred niekým začnu revat a nedajbože nahlas...tomu mojmu sčervenaju uši od hanby a takisto diktuje aby som "niečo urobila" 😀

jeana
16. dec 2011

@katuska26 ahoj kati, my sme tiez pri 1. pouzivali cameleona do cca 2,5 roka... hlavne na spanie aj doma, ked inak nechcela cez den zaspat.. je uzasny.. presne na kazdodenne nakladanie vykladanie z auta, na kazdy povrch, variabilny atd.. max spokojnost u nas.. teraz ho pouzivam aj pri 2. dcerke a kazdy si mysli ze je to novy kociar, nakolko sme vymenili striesku za Missoni a nie je na nom vidiet ani naznak predchadzajuceho pouzivania. U nas to bolo skor naopak, na zaciatku som bola presvedcena o concorde a vzhladom na design a praktickost drahy rozhodol BGB a nelutujeme 😉