Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zucha
19. nov 2008
kalista
19. nov 2008

noooo....farebnyyyyy... 🙂

zucha
19. nov 2008

ano, aby sme sa v dave nestratili 😀

kalista
20. nov 2008

tak vas urcite neprehliadneme 🙂

cicushka
autor
21. nov 2008

tak baby, nasla som prvy nepodarok na Beecku. 😠
Prsiplast na kocik!!!!! Vcera som ho prvy krat vytiahla, lebo som musela skocit do lekarne a prave prsalo a zhrozujucom som v navode zistila, ze prsiplast je pre dieta maximalknej dlzky 51 cm. Vravim si,ze to nie je mozne. Posadila som Nellu do kocika, nainstalovala prsiplast a fakt. Jej "dlhe" nohy brania riadnemu upevneniu prsiplasta na kocik. 😠

kalista
21. nov 2008

aaaale cicushka! a roztvorila si to cele? tam sa to da dat na dve velkosti!!! je tam taky suchy zips. urcite to pozri lebo neverim ze nelka je väcsia ako Lea a tej je plastenka v pohode. skus pozriet. 🙂

cicushka
autor
21. nov 2008

kalista) celeee, podla navodu...proste nohy jej tlacia z vnutra do toho prsiplasta, co by mi moc nevadilo, ale potom sa to dole neda uchytit tak ako to ma byt.

kalista
21. nov 2008

vytiahnem ho z auta a vecer nafotim, mozno mas pravdu, ale ja som s tym problem nemala. urcite si to rozbalila uplne cele?

cicushka
autor
21. nov 2008

teraz som to akurat skusala. ked je iba v ponozkach, tak to nevadi..ale ked je obuta v zimnych topankach, tak tie uz zavadzaju.

kalista
21. nov 2008

jaj tak to potom suhlasim. s tym sme mali aj my problem 😠

martinano
26. nov 2008

ahojte ak sa mozem pridat, preberate bugaboo kocik, ja zijem v norsku, tieto kociky tu chodia velmi dlho, ja sama ho nemam, ale ked by som sa opat rozhodovala pre kocik tak urcite tento, na jednes trane mame more na druhej hory a baby tu tento kocik maximalne vyuzivaju, ked sa pren rozhodnete urcite budete spokojne.A urcite sa tak skoro neprestane vyrabat.

cicushka
autor
26. nov 2008

baby, ja som vcera omrkla na internete ten orbit stroller, a teda, ak by sa nahodou "zadarilo" tak neviem neviem, ci by som nad nim neuvazovala. Sa mi velmi pacia jeho funkcie, aj ked na pohlad sa mi zatial moc nepaci. Ale to sa mi predtym ani BGB 😀

inac, uz mam fusak doma, takze este raz takto verejne dakujem Diamand. 😵 😵 😵

tin.tinka
27. nov 2008

Ahojte 🙂 .

Cicush, ja som uz niekolkokrat pouzila prsiplast cez fusak a je to OK. Nathanielik je sice trosku mensi ako Nelka.

labutka
27. nov 2008

Baby, ktora ste kocik kupovali vo Viedni v SCS v Baby one, poradite mi? Da sa hned zobrat, alebo treba si ho objednat a po nejakom case si ho vyzdvihnut? Ja by som hrozne chcela ten riflovy... Dakujem.

jeana
27. nov 2008

labutka.. asi ta nepotesim, ale zrovna riflovy urcite nebude na sklade ☹ nam v maji povedali ze sa nan caka cca aj 17 tyzdnov ☹
ale ak by si nahodou chcela inu kombinaciu, a maju ju skladom, tak si ju mozes hned zobrat 😉

diamand
27. nov 2008

ahojte,

cicus - bolo mi potesenim

ozaj baby ja som si vcera objednala deku original bugaboo, poculi ste uz o nej, lebo tu v UK ich vobec nemaju len v usa http://www.bugaboostrollers.com/Bugaboo-Micro-F...
tak uz nech mi pride som zvedava co je to za cudo 😉

cicushka
autor
27. nov 2008

labutka, zober taky aky budes a mozes si dodatocne dokupit ryflovy potah, ked bude.

diamand, ano poculi, videla som ho na ebayi, uz sme sa tu o nom tusim aj s kalistou bavili, ze vyzera fajn, ale ze uz to budeme asi moc prehanat, ked este aj deku si kupime BGB 😀 😀

Ale ked ho budes mat doma, tak mna skor zaujima, aka je vskutocnosti velka, lebo podla obrazkov som to nikdy nevedela posudit.

diamand
27. nov 2008

cicus - potom dam vediet, inak mne uz prisiel ten custome made fusak a otras, hned som ho aj vratila a rozhodla som sa ze fusak kupovat nebudem, preto som kupila tu deku

cicushka
autor
27. nov 2008

a od koho si kupovala fusak?

diamand
27. nov 2008

neviem ako sa uz volala, ale poshbugs to nebola

cicushka
autor
27. nov 2008

tak pockaj, hodim ti link ci to nahodou nebola jedna, od ktorej som dostala vzorky latok na striesku. Idem najst.

cicushka
autor
27. nov 2008
kalista
27. nov 2008

diamand to som aj ja zvedava co je to zac.

labutka) ved ho kup cez babytrader mas ho raz dva doma a maju aj riflovy. inak tych riflovych je tu uz koooopec.

saudi
27. nov 2008

Babule, pouzivate do vanicky Cameleona original BGB fusak? je sity hlavne na sportovu cast, lebo ma ten vyklenok na zadocek. zatial som ho malej dala, tak som to prelozila, aby tu cast mala az pod hlavickou (nastastie je mala), ale moc sa mi to nepaci. hlavne je ho plna vanicka. ake pouzivate fusaky?

jeana
28. nov 2008

saudi aj ja som ho vcera vytiahla a skusila supnut do vanicky..a v pohode..
ja som to ale prelozila tak, aby to mala pod nozickami 😵 a teraz jej tam uz vobec nenafuka 😉

diamand
28. nov 2008

cicus - ano bola to ona, ale poviem vam hroza, uz som mala aj od poshbugs striesku na moj predchadzajuci kociar a tiez hroza, uz nikdy viac nechcem nic custom made, kebyze vidite ten zips na tom fusaku a ta latka 😝 vyzeralo to ako paplon

cicushka
autor
28. nov 2008

diamand...fakt???? tak to som potom rada, ze som si nic od nej nedala spravit. A par z tych latok, co mi poslala, boli take naozaj paplonove, alebo plachtove 😀 . NO este, ze si to mohla vratit spat. Co ti na to povedala?

klaudi
28. nov 2008

ahojte dievcata,

chcem sa opytat, ci ste pouzivali aj letnu striesku na kocik BGB?

jeana - ty mas original tasku od BGB? Si s nou spokojna?

V pondelok budem mat doma kocik BGB sa tak tesim! 😉

jeana
28. nov 2008

klaudi, mam origos, ale nie som z nej 3 krat nadsena. 😒
na moj vkus je tam prilis vela priehradok, co je mi neprakticke a ani priestoru v nej nie je bohvie ako...
a dalsia vec co som tu rozoberala.. "poklop" 😀 alebo ako to mam nazvat sa nevyraba v pinkovom canvase, ale len v fleece a nevyzera to dobre, lebo su to rozne odtiene 😖
takze chodim s taskou "bez poklopca" 😀 😀

kalista
28. nov 2008

jeana a skusila si dat ten "poklop" v tmavo modrej? moze to vyzerat zaujimavo a inak canvas potah na tasku som videla na ebay. skus kuknut 🙂
inak ja uz mam konecne objednanu skip hop denim tak hadam sa jej dockam a potom vam dam vediet.