Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova ten oranžový je teda 1. generace? 🙂

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova nee už to vidím, tu bílou "páčku" 🙂 ok, tak na tu se zaměřím 🙂

kristynakubecova
10. máj 2013

@hannyss presne, podle polohovani to stopro poznas, modrej prvni gen., tu uz nebrat a oranzovy druha gen.Ta je podle me porad super🙂

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova toto je 1. generace? 🙂

kristynakubecova
10. máj 2013

@hannyss prvni generace, hele funkcne bude stejne dobrej pokud se o nej nekdo stara stejne jako druha,ale to vysouvani rukojeti je strasnej vopruz☹.Mela jsem prvni i druhou gen.takze vim o cem mluvim 🙂

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova jasný, díky moc za vysvětlení 🙂 uvidím, jestli do cameleona nakonec půjdu, manželovi se moc nepozdává, ale na živo ho neviděl, jen fotky a on zas tak často jezdit nebude 🙂

zuzana_muller
10. máj 2013

@jessey ja som to platila kreditkou a nemala som ziadny problem. Na druhy den po objednavke mi napisali ze poslali balik a do 2 dni tu bol (teda nie doma ale na poste kedze to na SR dorucuje tzv. Postovy kurier , ktory sa len vola kurier, ale od kuriera ma veeeeelmi daleko. Domov nikdy nepride, vzdy som nebola zastihnuta a papierik mi donesie nas postar o 3 dni na to. Takze to vzdy musim ist zobrat na postu. Nehorazne...)

kristynakubecova
10. máj 2013

@hannyss To je stejne jako u nas🙂. I kdyz manzel mel cama docela rad, ale mam ted bee plus a to nesnasi, ale on ridi vyjimecne takze jsem si to udelala po svem😉, jsem moooc spokojena😉

jessey
10. máj 2013

@zuzana_muller no mne napisali ye to posielaju dhlkou

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova já jej zatím jen studuji po netu a když sem tam někde potkám, tak okukuji, ale v ruce jsem ho ještě neměla, tak jestli mě tak nadchne i potom, tak mám jasno 😀 na některých diskuzích mě sice odrazují, že je to jen městský kočárek, ale já se nedám 😀

kristynakubecova
10. máj 2013

Nedej se, protoze my se zimnima prednima kolama skrosili hory, brutalni teren i pisek.Je to bezkonkurencni kocar, ale ty kola do snehu bych prikoupila🙂

hannyss
10. máj 2013

@kristynakubecova ty chci určitě taky... 🙂

kristynakubecova
10. máj 2013

Jsou fantasticky🙂.

hermiliona
11. máj 2013

@lencuskac je krasny a uplne rovnaky ako moj donkey, az na ten kosicek vedla babatka 😵

mahulenka87
11. máj 2013

@lencuskac ok 😉 v pohode

lencuskac
11. máj 2013

Skusila som prehodit striesky, camovu na buffa a opačne. Co na to poviete?

jajinka121
11. máj 2013

Prosím o radu - na internetu se z ciziny dá nový Bugaboo koupit asi za půlku toho co tady v ČR......myslíte že je to originál? Těch inzerátů je hodně, např. http://www.aliexpress.com/item/khaki-black-Buga...
Díka za radu.

silviatt
11. máj 2013

@jajinka121 to nie je original.

zuzana_muller
11. máj 2013

@jessey ano, ale nemecku DHL dorucuje na Slovensku Postovy kurier...☹ takze ono to ide DHL ale na SR to pojde Postovym kurierom.

zuzana_muller
11. máj 2013

@hannyss tak cameleon rozhodne nie je len mestsky kocik! Neviem co chcu tie baby s tymi kociarmi robit, co je podla nich mestsky kociar, ale ja som bola v nasom "bratislavskom mestskom lese", sla som po lesnej ceste aj s pluskom a presla som bez problemov, o Cameleone ani nehovorim! No ale je pravda, ze na Gerlach teda nevyjde ani plusko ani cam 🙂

hermiliona
11. máj 2013

@zuzana_muller 😀 dobre napiiisaneeee.

hannyss
11. máj 2013

@zuzana_muller díky moc 🙂 je asi fakt, že většina, kdo říká, že cam je městský kočárek do obchoďáku, jej nikdy neměla... 😀 já potřebuju kočárek skladný a lehký, ale přitom vhodný na vesnici - štěrkové cesty, polní cesty, atp...

diamand
11. máj 2013

Ahojte, nemate nahodou na predaj bugaboo bee plus deep purple striesku, alebo na vymenu mam blue a limited edition zelenu

lucyda
11. máj 2013

Holky prosim mate tady nekdo fotecku Coral red strisky ???? Nebo v albicku ???Rozhoduji se mezi coral red a pink a nemuzu si vybrat ...coral jsme na zivo nevidela...

kristynakubecova
11. máj 2013

@jajinka121 Podle me padelek, v USA jsou bugaboo cameleon levnejsi, ale cca o 4000 max kdyz jsou slevy, proste 11000 neni uvěřitelné za nový original kocar bugaboo.Vzdyt jete se prodavaj za 11000 min.Podle mě padělek.

kristynakubecova
11. máj 2013

@hannyss Rozhodne souhlas, neznam vsestrannejsi kocarek nez cameleon a musim konstatovat ze i bee zvladne hodne terenu🙂

blau
11. máj 2013

@lucyda ja mam coral je krasna na slniecku je taka do ruzova inu foto v mobile nemam

jajinka121
11. máj 2013

@silviatt
@kristynakubecova děkuju moc. jsem si právě říkala že je to nějak podezřele levné, ale nemám srovnání s originálem. I když možná je ta kopie na pohled skoro nerozeznatelná....ale kvalita bude asi jinde. Nabízí tam takto levně i stokke kočárky.

kajuska01
11. máj 2013

@lucyda ja mam v albume coral