Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
8. jún 2013

@cuculik1
@all
Ahojte prvá dlhšia prechádzka po naších rozbitých chodníkoch a cestách dopadla na výbornú som viac ako nadmieru spokojná.... Je super vymakaný do detailov..... 😀 😵

kajakaja77
8. jún 2013

@cuculik1. Aj synátor kočíkoval..... ;0))

cuculik1
8. jún 2013

@kajakaja77 ten rozmer co si pisala je na spirtovu cast? Mas aj vanicku?

kajakaja77
8. jún 2013

@cuculik1 ahoj, to bol rozmer vaničky.... Jasne mám aj vaničku alemuž ju nevyužijeme lebo malá má 6 mesiacov.... Tak je v športovom... ;0))

barborao
10. jún 2013

@kajuska01 ano mame Saharu 😉

ifkael
10. jún 2013

Kocky,mozte mi prosim odmerat vysku sedadla cameleona?

zuzana_muller
10. jún 2013

@kristynakubecova ja z nej uz mam podlozku-je uzasna 🙂 chces foto?

kristynakubecova
10. jún 2013

Jj urcite, to budes zlata😉, take bych chtela podlozku, striskua pak letni strisku😉

evitaa777
10. jún 2013

@kristynakubecova prosim vas,kde sa daju kupit take krasne latky ;) ?hlavne ta plazova 😉

kristynakubecova
10. jún 2013

@evitaa777 ikea 🙂 ,129 kc/m

lencuskac
10. jún 2013

Nas novy prirastok. Je perfertna🙂

kristynakubecova
10. jún 2013

@lencuskac No tak to je bomba, na zip, taky me napadlo ze bych si nechala udelat tuzvetsovaci jako ma buffulo na cama.Ta latka je take z ikei, ze?Myslim ze jsem ji tamvidela.Je to v pohode material?

lencuskac
10. jún 2013

@kristynakubecova ano latka je z ikei a tiez si idem dat usit aj na cama, tak aj chcete mozem dat usit aj vam. Je fakt perfertna na malu vobec nesvieti🙂

kristynakubecova
10. jún 2013

@lencuskac Dekuji ale ja mam svoji svadlenu ktera mi sije na cama a prave ze take super, muzete mi jen zmerit tu sirku te nastavovane casti u cama? Ta co je pak schovana v zipu?Moje svadlena ma bozi strih na klasicke doplnky na cama a na podlozku, ale tu nastavovaci cast jeste nedelala🙂

lencuskac
10. jún 2013

@kristynakubecova prave ze ta moja to tiez este na cama nedelala ale brzo sa na to chysta, dam potom vediet.

duplicka
11. jún 2013

@lencuskac to sila hviezda, lebo ona mala tuto latku ako prva takto urobenu

kristynakubecova
11. jún 2013

@zuzana_muller Mhla bych te poprosit o fotecku te podlozky z plazove latky,?Prosim prosim 🙂

ifkael
11. jún 2013

No veru, moja od hvieda22 😉 koncom marca mi ju robila

lencuskac
11. jún 2013

@ifkael nieje od hviezda22. Ja som len videla obrázok a tak som si ju dala usit, oslovila som aj hviezda22 ale nemala čas mi usit taku predlzovaciu, tak som hľadala inu krajcirku. Snáď to hviezda22 nevadi ze mám taku istú ako sila ona, je vážne moc krásna.

dolcegucci
11. jún 2013

@lencuskac tak to je naaadhera🙂

ifkael
11. jún 2013

@lencuskac 😉 ved jasne. A teeeda, s tym zipsom je to paraaada.

lencuskac
11. jún 2013

@dolcegucci ďakujem, a je super ako sa da predĺžiť ked mala spinka🙂

lencuskac
11. jún 2013

@ifkael je to perfektne a ideme taku usit aj na cama🙂 uz žiadne plienky popripinane na streche🙂

zuzana_muller
11. jún 2013

@kristynakubecova
Tu su. Ja mam z jednej strany tu cast s kvetom a z druhej strany cast s tymi dvoma "hereckami" co su na plazi 🙂 neviem tie fotky otocit, prepac 🙂))))

kristynakubecova
11. jún 2013

@zuzana_muller Ty jo vazne pekne, nemas ji od hviezdy22? Videla jsem presne tuhle podlozku u ni v albu🙂, uz se tesim je to super material, vazne napadite a s all blackem je to super.Mam all black cam takze myslim ze bouda a podlozka bude super🙂

nelika666
11. jún 2013

pridavam bee+ s madlom od lilinky

hermiliona
11. jún 2013

@zuzana_muller krasneeee, mne ma prist tiez, uz sa na nu tesim, potom aj ja pridam foto 🙂

zuzana_muller
12. jún 2013

@kristynakubecova ano je od hviezda22, posielala som jej fotku aby si ju dala na stranku. Ale ma ju tam len z jednej strany odfotenu, sem som pridala aj druhu stranu. Ta latka je super, bola by pekna aj na striesku, rozmyslam ze si dam usit striesku a potom by k tomu bola pekna offwhite podlozka 🙂

kristynakubecova
12. jún 2013

@zuzana_muller No ja bych prave chtela z tehle latky komplet set.Ale tu podlozku vystrihat tak aby tam nebyl nahusteny ten vzor a ten aby yl hodne na te strisce,uvidime ak se zadari🙂