Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barborao
1. máj 2013

@kudel13 super, dik za radu mm sa potesil 😉 ktoru farbu mate vy?

mahulenka87
1. máj 2013

Kočky, kto vám šije šarišský? Ja by som chcela na Buffalo. Neviete o niekom, kto už šije aj na Buf?

lencuskac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87 mne buffik dojde na budúci týždeň tak mozem dat krajcirke urobit strih aj na ten a potom dat usit, určite aj ja budem chciet. Máš vybranu latku?

lencuskac
1. máj 2013

Takto si Emka spinka pekne ako v bunkri

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac zatiaľ nie. chcela by som nejakú svetlú, na leto. Originál budem mať čiernu. tak potom mi daj prosím ťa vedieť 😉 a látky si kde vyberiem?

chichinka
1. máj 2013

@barborao to ja aka akcia, ze aj fusak k tomu 😵 a ktory davaju? no budes to mat komplet 🙂 uz sa na vas na SK tesime, urcite dajte vediet!!! ...asi to tak skoro nebude, ked je to taka dialka, vsak? kupujes si asi na Saharu aj ten obal? ked sa budete letecky presuvat..
veru, prichod babatenka mas uz za chvilicku tu 😵 😵 😵 ach 😵 🙂

chichinka
1. máj 2013

@lencuskac uplne uzasna strieska, paci sa mi velmi aj latka, aj predlzenie 😵 a teda Buffik Ti pride buduci tyzden? vsak nam ho potom vyfotis a podas report ze aky je 😵 😉 ja sa uz neviem dockat info o nom 🙂

lencuskac
1. máj 2013

@chichinka dakujem. Ta strieska je fakt super ak by si chcela kludne napis dam usit sikovnej krajcirke. A urcite podam info o buffikovy. Pekny den.

lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87 vecer ked budem na velkom pocitaci poslem link na latky. Zatial pekny den.

lencuskac
1. máj 2013

@lencuskac dobry večer. Tu je link http://www.modernpatchwork.sk/ , aj latky z ikea su dobre a tu su latky na kociky http://www.drobci.sk/shop/latky-metraz/kocikova... skúste popozerat a dajte vediet.

lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87
dobry večer. Tu je link http://www.modernpatchwork.sk/ , aj latky z ikea su dobre a tu su latky na kociky http://www.drobci.sk/shop/latky-metraz/kocikova... skúste popozerat a dajte vediet.
Dnes o 19:50 • Odpovedz • • • Opraviť preklepy

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac super. 😉 moc ďakujem

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac a ktorý materiál je najlepší na striešky? 😕

lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87 no ze vraj bavlna. 🙂

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac lebo na tej 2.stránke majú originál nepremokavé látky na striešky 🙂

lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87 áno áno majú, tiez som pozerala. Tie by mohli byt asi najlepšie ked su špeciálne na kociky.

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac a keď si vyberiem látku, ako ďalej? objednám si ju a ako je to so šitím? 😕

lencuskac
1. máj 2013

@mahulenka87 no bud ju objednam ja a rovno dám krajcirke alebo si ju objednas a posles mi ju a ja ju dám krajcirke. Neviem co je lepsie pre teba. 🙂

mahulenka87
1. máj 2013

@lencuskac asi aby si ju objednala a odniesla rovno ty 😅 a koľko cca stojí ušitie?

lencuskac
1. máj 2013

Úsitie a materiál co je vystuz do striesky a zips stoji cca 20€. A plus latka takze to vychádza cca do 35-40€

mycats
1. máj 2013

@lencuskac prekrasny neonik 😵 😵 😵

lencuskac
1. máj 2013

@mycats ďakujem. Velmi sa z neho vytesujem🙂 je fakt strašne krásny.

mycats
1. máj 2013

@lencuskac 🙂 bee+ bola nasa laska, mali sme ho dva krat 😉 aj ked neonika budem dlllho lutovat, ze som predsa len do neho nesla 🙂

lencuskac
1. máj 2013

@mycats ja mám aj all black, tiez ten kocik milujem. Len sa musím teraz rozhodnúť ktorý si nechám ale asi to výhra neon🙂

mycats
1. máj 2013

@lencuskac neon jednoznacne 😉 😉 😉

kudel13
1. máj 2013

@barborao my mame hnedy, ale mam aj tu bledo hnedulinku letnu striesku a este jedny komplet potahy na mieru site s tmavomodrym podkladom a velkymi kruhmi farebnymi tak striedam ako sa vyspim a ako je vonku. Dala som si usit aj podlozku obojstrannu tak to cele kombinujem kade-tade :DDD

chad
2. máj 2013

Včera som mala moznosť vyskúšať podľa Vás žienky, tento zázračný, krásny kočík. Je otrasný: nepéruje, má maličkú vaničku, hrkoce (mala som pocit, že s po ceste rosype). To je môj názor na tento TOP kočík. Za tú cenu sa dajú kúpiť oveľa kvalitnejšie a krajšie kočíky.

kilian
2. máj 2013

@chad nazor ti nikto neberie,ale si si ista, ze si skusala bugaboo???

mimikas
2. máj 2013

ahojte, prosim vas o skusenosti s Bee+, chcem ho kupit ale maly ma 15messiacov a chcela by som ho ako jediny kocik, je podla vas vhodny aj na dlhsie vychadzky (do terenu nechodime), vyspi sa v nom dieta a hlavne da sa v pohode pouzit aj v zime? Ci mam este pockat kym bude maly vacsi? Dakujem pekne