Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79 a myslis ze by som ho za taku cenu predala? mam len sportak, este sa snazim dokupit hlboku vanicku. viete aka ja velka plocha na lezanie v bee plus?

zajo79
7. feb 2011

@barboramarek mas nan zaruku? akej ho mas farby? doplnky?

barboramarek
7. feb 2011

@zajo79 zaruka neni ale super stav, farba je dark grey zaklad a pink canvas, mam k nemu ruzovy kaiser fusak 🙂

zajo79
7. feb 2011

@barboramarek za 480 ho mas z holandska, ak si spojite objednavku viacej bab, tak aj lacnejsie, davaju mnozstevne zlavy. skusi si hodit inzerat...a uvidis.

da sa vobec cameleon kupit bez vanicky? 😕

minitrouble
7. feb 2011

@barboramarek vyspi sa v pohode v klasickom bee - dcera mala minuly rok v lete 2.5 roka a cca 11kil a vyspala sa tam 😉 🙂
ak je tvoja mala utlejsia tak by ti mohol stacit 😉
jasne ze ak mas peniaze na bee + tak ten je uz lepsi, ale zase ani bee nie je zly 🙂

barboramarek
7. feb 2011

@minitrouble ja verim ze sa vyspi ale moja spi kazdy den 2 krat po minimalne 2 hodky v kociku, ze ci je dostatocne pohodlny, preto ma zaujalo bee plus, nasla som ze ma po roztiahnuti az 90 cm, koko ma bee, viete mi napisat?
dakujem

barboramarek
7. feb 2011

@minitrouble a jasne ze namal len tak na bee plus 😉

lodgermaniacka
7. feb 2011

@zajo79 cameleon sa bez vaničky kupiť neda, to predavaju len spolu 😉 ten kto ma len športovu alebo len hlboku časť, ma vyskladany kočík, podla mna z reklamačiek, ked posielali nahradne diely 😉

fafetka
7. feb 2011

přiávám se k uživatelům Bee.Nemáme plusko,máme ten starší typ, synovi je 16měsíců, má 12kg (cm nevím,ale nosí velikost 92) a vejde se mi tam naprosto spokojeně i nabalenej a ve fusaku.Samozřejmě krom originálního-ten je naprosto dokonalej-máme na výměnu ještě ED(takovej hodně naducanej jako spacáček)a to jsem si už na podzim říkala,že na konci zimy to bude asi blbé.No nevím,asi je to nafukovací🙂Každopádně se mi ten starý líbil vizuelně víc než nový a jsme jeho nadšenými uživateli 😀 Máme i jiné kočárky,ale tenhle je FAKT nej a Vilíček je v něm naprosto spokojenej😀 a maminka taky😀

barboramarek
7. feb 2011

@fafetka ahoj a mas nejake foto 🙂

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek čeče juknu,ale my teď přes zimu moc nefotíme☹ juknu jestli nemám v albu nějakou podzimní aspoň🙂vydrž prťka😀

barboramarek
7. feb 2011

@fafetka akurat som kukla 😉 tak na jesen tam vyzeral byt uplne v poho, stale len rozmyslam ci sa jej tam bude v poho spat , teraz ma aj nohy vylozene tak rozmyslam 🙂

fafetka
7. feb 2011

tak toto bylo foceno na konci října.To byl Vilíčkovi rok(10,5kg)😀

fafetka
7. feb 2011
barboramarek
7. feb 2011

@fafetka no moja ma traz tolko kil a tiez nosi 92 veci 😉 ked spi nevadi ze visia nohy?

barboramarek
7. feb 2011

@fafetka mozem ta poprosit zmerat celu tu cast kde dieta spi? chrbtova opierka a sed? moc dakujem

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek Zkusím ti zítra vyfotit Vilíka v plné polní🙂 Já jsem opravdu spokojená.Ta bouda je úžasná!Když je takhle hnusně jako poslední dobou bylo a zatáhnu ji celou,tak mu tam skoro vůbec nefouká(což třeba v Buzzovi nebo x-landerovi byl takovej "otevřenej":()a hlavně je tak lehoulinkej!Paráda.Hlavně tady u nás na vsi pod hradem nejsou k dispozici úplně všude hladké asfaltové chodníčky a třeba s CasualplayemDowntown jsem se nadřela jak kůň a ještě byl Vilík sklepanej jak teploměr😀 no prostě spokojenost a neměnila bych.

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek nezdá se mi že by to vadilo,ono jak je ta sedačka nastavitelná na hloubku sedu,tak se to dá hezky korigovat a zatím to máme na nejvíc a tak když spí,tak má nožky ještě podepřené a úplně mu nevisí.

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek beru metr a jdu ne něj🙂

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek Tak nemůžu najít krejčovský metr :( poměřila jsem to klasickým vysouvacím,takže je to tak "bájvoko" ale na výšku je to 50cm,ale jelikožje tam složená ta bouda tak spíš reálně 48cm a na šířku na zádíčka je to 30.Nezdá se to takhle moc,ale jak říkám,my jsme v poho a Vilík spokojenej🙂

barboramarek
7. feb 2011

@fafetka to sa v pohode da a sedacia cast? dakujem si velmi zlata

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek 19-28cm cca🙂 těch 19 je to když je to zastrčený úplně nejvíc aby byl ten sed co nejkratší a měřila jsem to tak cca kde končí kolínka(ono je ta sedačka zaoblená směrem dolů,takže je pro mrňouska pohodlnější)a těch 28 když je to vystrčené nejvíc(opět tak cca😀)

barboramarek
7. feb 2011

@fafetka si zlata dakujem, tak som to porovnavala s cameleonom a tam je opierka tiez tych 50 ale len sed je cca 26, tak neviem pojdem ju tam niekde vyskusat dat a rozhodnem sa 🙂
ale fakt ti velmi pekne dakujem

fafetka
7. feb 2011

@barboramarek není zač🙂 tak šťastnou ruku při výběru🙂 určitě si myslím,že je dobré,někde naživo do toho mrňouse posadit,jak se mu to bude líbit.Ono někteří jsou i vybíraví🙂

petrasafr
8. feb 2011

Holky, reklamovaly jste některá někdy něco na Babytrader? Přemýšlím, jestli Bee+ objednat tam nebo ho radši koupit v Babyparku. Jestli mi ta nižší cena stojí za ty starosti, kdyby se s kočárkem náhodou něco stalo ☹ 😠

zajo79
8. feb 2011

@petrasafr reklamacie riesa zvycajne tak, ze sa posle fotka, pripadne video.. a poslu novy nahradny diel.

kuriatko33
8. feb 2011

@jejka1 ahojček aj ja by som chcela bee+ mozme do dat nejako do kopy 🙂

fafetka
8. feb 2011

@barboramarek tak tady máš aktuální foto z dneška🙂myslím že je vidět,že je tam místa celkem dost.Je to akorát malinko do žluta jak jsem mu vlezla s foťákem do boudy😀

klariks
8. feb 2011

Moc ráda bych sehnala limitovanou edici paul frank. Hlavně fusak a stříšku. Škoda, že už se neprodává, hned bych ji koupila. Kdybyste věděly o někom, kdo prodává nebo chtěly samy prodat, budu moc ráda za nabídky. Předem díky

leelo
8. feb 2011