Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kuriatko33
20. feb 2011

@petrasafr neviete prosim vas co to znamena GEREED V TRANSPORT/PEND SIPPING? mi to teraz napisali na moju objednávku

petrasafr
20. feb 2011

@kuriatko33 Zkusila jsem to hodit do Translatoru a mělo by to být holandsky připraven k dopravě/ ale to za lomítkem mi nic nenašlo ☹ ☹ ☹

brendda
20. feb 2011

@petrasafr už ho nemám...jsem ho poslala dál...myslela jsem jako stejná barva,že to byla...ale jsem zamilovaná do toho žlutýho...v tý studený zimě trochu slunce 😀

petrasafr
20. feb 2011

@brendda Já mám taky ráda v zimě veselý barvy 😀 Proto jsem si ten teplej fusak vzala modro-zelenej, všichni maj černý nebo šedý.

kuriatko33
20. feb 2011

@petrasafr dakujem,tak to za lomitkom bude asi to iste v anglictine 🙂 tak teraz uz to asi zoberie ups a do piatku to mam tu 🙂 ?

brendda
20. feb 2011

no,právě....Já ze začátku hrozně řešila,že čekám chlapečka-z různých důvodů......a byla jsem smutná,co mu budu dávat,když na chlapečky mají všechno jen hnědé,tmavě modré,khaki,šedé.....je to blbost.Dá se všechno sehnat i veselé,jen to ty maminky cpou ty kluky do tmavých hadrů,asi aby nebyla vidět špína,nebo já nevím.Takže můj chlapeček bude prostě barevnej a basta 😀 😀 peru stejně denně,tak co..........

petrasafr
20. feb 2011

@brendda Já jsem to taky řešila, když jsem zjistila, že čekáme kluka, protože já nesnáším modrou!!! Nemám a ani nikdy jsem nic neměla na sebe modrého - tričko, mikinu, bundu - kromě džínů samozřejmě 😀 Ale teď mě to tak chytlo, že Mates nosí hodně tyrkysovou, fialovou atd. Ale nemusím takovou tu fakt tmavě modrou inkoustovou ☹ A hnědou taky moc nenosíme, to spíš žlutou a oranžovou. Taky se mi moc nelíbí, když jsou děti oblečený v tmavých barvách. Teď třeba v letním Nextu je právě pro kloučky limetková, tyrkysová, fialová a to je něco pro mě 😀

bejby29
20. feb 2011

@kuriatko33 to by malo byt Pending Shipping podla mna 😉

zajo79
20. feb 2011

ja mam dvoch chalanov.. a chodia dost v oranzovom, cervenom, pasiky milujem. 😵

kamila297
20. feb 2011

My máme Bugaboo Cameleon - dvojkombinaci - a jsme s ním moc spokojení. Zhruba za rok ho asi už odložíme. Perfektně se s ním manipuluje. Má jen jednu vadu - je docela drahý...

kuriatko33
20. feb 2011

@bejby29 tak mi to napisali,nie pending a co je to podla teba?

bejby29
20. feb 2011

@kuriako33 podla toho akeho kontextu sa to tyka.. Nieco v zmysle ako Nevybavena zasielka alebo zasielka, ktora je uz v stadiu vybavovania, ale este nie je vybavena.. Tak by som to vysvetlila..

bejby29
20. feb 2011

@kuriatko33 ale pytala som sa kamarata Holandana cez Facebook a on pisal, ze Gereed je "pripraveny" takze to prelozil ako Ready to transport - pripravene na odoslanie - moze byt?

barboramarek
20. feb 2011

@kuriatko33 a kedy si objednavala ? mozem pozriet ci nieco podobne nemame napisane aj my.

barboramarek
20. feb 2011

nie, nemame nic take napisane. po zaplateni prislo len ze sa zmenil stav objednavky na ze je odoslana. ked si si neni ista tak im napis 😉 ale asi je to tak ako pise bejby29 ze je to pripravene 🙂

kuriatko33
20. feb 2011

@bejby29 moze to tak podla mna byt, lebo mi to napísali niekedy v sobotu a vtedy posta nerobí,takze asi zabalili a nachystali na zajtra.ja som objednala v utorok,ale mali na nete písané na moju farbu,že bude až v piatok,tak by mi to takto sedelo.

face
20. feb 2011

Ahoj holky, mám Cameleona růžovo-šedého, zatím jezdíme v hluboké korbičce. Přemýšlím o koupi té sady Paul Frank Colour Blocks, ta zvířátková. Myslíte, že se bude hodit i pro holčičku? 🙂 Díky za názory 😀

petrasafr
20. feb 2011

@face Klidně myslím, že i pro holčičku 😀

leishmania
21. feb 2011

@face jasnee ze hej 🙂

face
21. feb 2011

Holky, dík za podporu, už to mám objednané 🙂 celou sadu, tak snad to užijeme, ale už se moooc těším 😀

petrasafr
21. feb 2011

@face Myslím, že určitě užijete, je to změna oproti tomu jednobarevnému 😀 Já vždycky když si to nandám, tak mi to všichni chválí, ono moc takhle krásně barevných kočárků zase není 😀

face
21. feb 2011

@petrasafr právě jsem si říkala, že je to takové veselé 🙂 sice mi to původně přišlo klučičí, ale aspoň nebudeme mít všechno jen růžové 🙂 a když má bugaboo ty potahy výměnné, tak by byl hřích je nestřídat, že jo 😀

petrasafr
21. feb 2011

@face Přesně tak 😀 😀 😀 Já jsem si teď objednala Bee+ s modrou stříškou, ale myslím, že u jedné taky neskončím, už mám spadeno na off white 😀 😀 😀

face
21. feb 2011

@petrasafr ty barevné stříšky, to je taky mor 🙂 já mám po synovi to starší bee, tak jsem jen vyměnila modrou za růžovou a červenou, ale teď jsem viděla ty nové limitované stříšky na bee plus, a obávám se, že to plusko budu muset koupit 😀 ta vínová a zelenkavá je totiž boží 😎

petrasafr
21. feb 2011

@face Mně se líbí taky ta zelená a oranžová 😀 😀 😀

brendda
21. feb 2011

@petrasafr jaká zelená zase??? 😀 Neznám žádnou zelenou,kromě té nové 😉
Jedu do Babyparku na kukačku s kámoškou,tak dám pak definitivní rozhodnutí na vědomí 😀

petrasafr
21. feb 2011

@brendda Ahoj! Koukni na stranu 133, tam dala andrea999 limitovanou kolekci nových stříšek a je tam taková světlá hrášková zelená - Nádherná!!! Ale budou asi až od dubna???
Tak to jsem zvědavá, co v Babyparku vykoukáš 😀 😀 😀

dara29
21. feb 2011

Prosím Vás pasuje tá sada Paul Frank Colour Blocks a aj tie jeho jednofarené deky s tou veľkou opičkou aj na kočík bugaboo bee plus? Nebude niečo nové alebo robí Paul Frank (aleno aj iný návrhár) aj iné doplnky ku kočíkom bee +? Dá sa tá sada kúpiť aj bez tej striešky len deka a fusak a zoženiem to aj na Slovensku? Dakujem za rady.

barboramarek
21. feb 2011

dievcata kolko ste cakali na tovar ked uz bol odoslany z babycare ?
dakujem

jenniffer001
21. feb 2011

ahoj holky, prosím vás, jaký je rozdíl mezi tímto http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-ca... a tímto http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-ca... potahem, kromě té ceny 😝