Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mecavi
26. sep 2013

@jessey neboj si v klube🙂 je to v pohode.🙂 aj tu podlozku si objednala? Si predatav vo viedni ju este stale nemaju☹

jessey
26. sep 2013

@mecavi aj tu podlozku veru. ach jaj. ma to zruinuje uz🙂 uz nech nic nevymyslaju🙂

mecavi
26. sep 2013

@jessey 🙂 super budes sa vytesovat🙂 j

jessey
26. sep 2013

@mecavi heh len moja penazenka nie🙂))

stanislava30
27. sep 2013

@ivett Ano bude, ten spodní díl je totožný s Cameleonem i Donkey.

ifkael
27. sep 2013

@smale aj ja tak vozim v kociku yorkshirku 😀 😀 😀

wilsonka
27. sep 2013

ahojte. to len ja som dementna alebo neviem pouzivat zimne kolesa? nech su zaaretovane alebo nie aj tak sa s nimi tazko ide.a sa blokuju viete co myslim? tak sa vykrivia ze sa nedaju dobre vyrovnat...no zle kto mi pomoze. predavam ich radsej lebo im nic nie je ale ja to proste s nimi neviem.

pink31
27. sep 2013

@wilsonka zimne kolesa sa maju pouzivat len v zaaretovanom stave, to aretovanie je tam tusim len kvoli skladaniu kocika 😉 ak mas niekde navod ku kolesam, je to tam pisane..

zan33
27. sep 2013

Ahojte, nepredava niekto set na cameleon3 vo farbe Petrol Blue? A este otazka - urcite to tu niekde bude, ale nemam cas teraz vsetko citat, ako je to s aretovanim prednych koliesok? Mam aj terenne, ale takmer ich nepouzivam pre nepraktickoct v beznom terene.

wilsonka
28. sep 2013

@pink31 oki ale ked su zaaretovane, neda sa odbacat, musim kocik nadvihnut ma zadne a tak otocit kocik do strany. je to mozno len o zvyku lebo s malymi kolesami to ide lahucko a tuna tazko:(

ifkael
28. sep 2013

@wilsonka no ved to su take kolesa, co sa neotacaju... :/// preto je lepsie do terenu kupit buffalo
sama mam dilemu ci cam3 alebo buffa... cameleon mi pride krajsi, buffalo je taky "neohrabany"...ale zas na tie nase cesty necesty je lepsi buff :/

wilsonka
28. sep 2013

@ifkael 🙂 no tak sorry🙂)) ale koli tomu urcite nekupim bufa🙂)) nechapem potom vyznam tych kolies ked sa kocik tazko s nimi ovlada. to si radsej prehodim rukovet a pojdem velkymi napred. :( som sklamana trochu ale nepodrezem sa zas🙂

ifkael
28. sep 2013

@wilsonka aj ked prehodis rukovat ide to dost tazko.. preto som si vymyslela klasika hlboky hojdaci kocik... a sportovy budem riesit ked budeme mat par mesiacov.. lebo jednoducho si neviem vybrat. snad ma osvieti ked budem po porode, teraz sa vyhovaram na hormony 😀

izabelan
28. sep 2013

Ahojte, vie niekto koľko stoji kocik Bugaboo Cameleon 3 v dvojkombinacii (vanicka a sportova cast) v babyone v Rakusku? dakujem

catherine214
29. sep 2013

@wilsonka vsak to je znama vec, ze s terennymi kolesami sa neda chodit, a ajj s prehodenou rukovatou je to o nicom 😀 no sila zvyku, ale ja som rada, ze uz toto nemusim riesit 😅

h0sher
30. sep 2013

@zabelan a co tak im napisat mail?otazka 10s a ich odpoved mas do par minut: ale poradim Ti: stoji ako vsade inde 854E

ifkael
30. sep 2013

nepredava nikto elodie details fusak - sedy? z minulorocnej kolekcie?

ifkael
30. sep 2013

alebo aspon nechysta sa casom niekto predavat?

kvietocek55
30. sep 2013

Baby ako vyzerá tá novorodenecká voložka do bugaboo bee+? Používate ho niekto aj od narodenia? Nemáte real foto?

chichinka
1. okt 2013

@ifkael ak by si nezohnala pouzivany fajn vyber ma sofiababy sk, ja som od nich kupovala a minuly oktober ci november dali na ne zlavu a boli za neuveritelnu cenu - ziaden eshop ich nemal ani v akcii za taku cenu. Tak snad aj tento rok to tak spravia 🙂 a inak boli super tie baby z toho eshopu, dlho som sa rozhodovala medzi tymto sivym a coernym, volala s nimi aky matros je ten sivy etc 😀 nakoniec mam cierny 😀

catherine214
1. okt 2013

@kvietocek55 www.bugaboo.com, tam najdes aj video

smale
3. okt 2013

@ifkael Náš pravidelný pasažér 😀

smale
3. okt 2013

@ifkael super 😀 😀

chichinka
3. okt 2013

@smale to je perfektne 😀 hafco vyzera maximalne spokojny 🙂

glorita
4. okt 2013

Baby ,vyjde v rakusku(viedni)bgb cam lacnejsie ako tu na sr?ak ano,kolko?povleky na striesku mam....resp.kde vyjde najlepsia cena?

h0sher
4. okt 2013

@glorita to je take tazke sa opytat uja GUGELA? :D nie nevyjde.... dokonca na SVK je lacnejsi pokial viem.....jedine ak davaju zlavy nejake, na SVK mas tusim 5% zlavu...

mecavi
4. okt 2013

@glorita v gutwein all black za 960- 5^% zlava ak mas baby point.

kacka66
5. okt 2013

Ahoj holky.Nebudete mít některá na prodej stříšku soft pink na Bee+?Já po ní hrozně toužím,ale nemůžu jí nikde sehnat ☹

euphoria
6. okt 2013

Ahojte, viete mi poradit aka by bola primerana cena, za ktoru by som mohla predat cameleon? Mam k tomu full prislusenstvo, zimne kolesa, board pre druhe dieta,drziak flasky, letnu striesku, uv clonu, dazdnik. Je pouzivany ma znamky opotrebenia, ma pokazenu rucnu brzdu.. Vdaka