Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

digysa
28. okt 2008

nadstavitelna rukovat? A ved som pozerala tento rocny model. Ale nevadi, ja si nestazujem. Ja som potrebovala kocik- na behanie, do kostola, do obchodu, na prechadky po meste, do terenu..... a taktiez aby sa mi tam aj moj 3-rocny syn zmestil a jednoznacne u mna vyhral moj spominany Bumble ride. Pri bugaboo by som si musela doplnit kocik este o sportovu trojkolku a to sa mi uz naozaj nechcelo kupovat. Ved toto je uz moj 6-ty kocik 😕 😕 😕 😕 A dufam, ze uz aj posledny. 😨

sasenkah
28. okt 2008

Dakujem 🙂
Myslela som typy na Miami, ale dakujem aj za toto info a za link. 😉

cicushka
autor
28. okt 2008

sasenkah) jaaaj 😀 tak to bolo dobrych 10 rokov, co som tam bola naposledy 😀

A vtedy sme riesili hlavne podniky,ktore boli in. Ale tam bol kazdu chvilu in iny podnik a vznikali tak rychlo ako aj zanikali. Ale asi ta zaujimaju obchody 😀

Tak take znackove su tu: http://www.balharbourshops.com/

a ostatne Malls boli tak normalne...ale urcite sa za tie roky tiez zmenili.

Ale co som naozaj milovala bol takzvany cocowalk v Coconut Grove , hlavne vecer. Plne ludi, obchodov, restauracii, taka prijemna atmosfera na takej promenade. http://www.cocowalk.net/

No a urcite si nenecah ujst south beach. To je zazitok sam o sebe...uz len pozerat sa na tych ludi, co tam su (clovek ide s anakondou po ulici...alebo druhy clovek ma korcule na rukach a korculuje sa...ako taky cirkus) 😀 😀

Ale prosim ber na vedomie, ze to je uz 10 rokov, co som tam bola, tak keby som ta nahodou posielala niekde, kde je zle...tak prepac..mozno aj moje vnimanie sa zmenilo za tu dobu a uz by teraz nenadchol clovek, co sa prechadza s anakondou po ulici 😀 😀

cicushka
autor
28. okt 2008

...jedine, ze by ta anakonda nebol had...ale 😀 😀 😀 😝

sasenkah
28. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀
Dik za tip 😀
Na South beach mam prenajaty apartman. Ale nechcem odchadzat od temy...ked budem mat nieco nove k bugaboo dam vediet.
Pekny zvysok dna 🙂 .

p.s. potom dam vediet ci tam bol ten s anakondou 😀

cicushka
autor
28. okt 2008

sasenkah) 😀 😀 😀 😀 no ja uz radsej tiez no commnent.

uzite si to 😵

vera21
31. okt 2008

Ahojte 🙂
Ved ja som az teraz nasla tuto diskusiu tu - precitala som si par stran dozadu 🙂
Mam BGBbee v khaki farbe od leta a zatial sa mi zda, ze je to najlepsi kocik na svete 😀 😀 Vymenila som ho za Buzz /podobne ako Cicus/ a vobec nelutujem. Buzz este mam a ked idem s nim teraz, tak sa mi zda, ze mam dieta v tanku 🙂
Dokupovala som si k nemu fusak - vyhrala som ho na ebayi za 69libier aj s postovnym, takze sa mi to zdalo celkom OK. Niekto sa tu pytal na drziak na flasu - kupila som cez americky ebay toto a je to otras :
http://cgi.ebay.com/NEW-CUPHOLDER-BABY-STROLLER...
To je jedina vec, co nie je original na tom koci a aj to tak vyzera. Tak som Vas chcela iba varovat 🙂
Inak, Tucika, aj my mame Alickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

tucika
1. nov 2008

Ahoj vera21 🙂
Tak pre toho kto sa pytal na ten drziak, tak ja mam original. Ale vyzera podobne ako ten co hodila link vera21, len ja ho moc nepouzivam. Kupila som si ho, ze na take away coffee, ale to nie je moc na kelimky, lebo je dost pevny, ale na flasku idealny. Len sa trosku blbo dava na kocar, rovnako ako slnecnik - treba chytit ten spravny grif, ale to ako pri vsetkom 🙂

diamand
1. nov 2008

ahojte baby,

cicus = ja mam tiez dilemu s kupou fusaku na bee, vobec neviem ci ho vyuzijem alebo nie a tak isto neviem aku farbu kupit, mam ruzove beecko a neviem ci kupit ruzovy alebo cierny, no este si to musim nechat ulezat v hlave, ale som lost

a k tym strieskam ja mam tiez nic moc skusenost s poshbugs, kupovala som si od nej flisovu striesku na moj predosli kocik icandy a poviem vam ze ja by som dokazala usit lepsiu a to neviem ani ako sa zapina sijaci stroj 😀

cicushka
autor
1. nov 2008

ja som si kupila na kocik, sice este na buzz toto: http://cgi.ebay.com/NEW-STROLL-AIR-STROLLER-CON...

Je to velmi prakticke a som s tym spokojna.

Diamand) ja mam presne tu istu dilemu, ze ci cierny alebo ruzovy, lebo ruzovy sa velmi tazko u nas zhana a dokonca aj cez internet.

kalista
1. nov 2008

cicushka) na ebay.co.uk je momentalne na predaj ruzovy tak ak tak sup sup... 🙂

diamand) to iste si aj ja myslim, ze od poshbugs nic moc kvalita

cicushka
autor
1. nov 2008

kalista) ja viem, ale nechce ho poslat na slovensko :(
uz som aj pisala sem na MK babam z UK, ci by mi to niekto nepreposlal, ale zatial neni nikto ochotny, ani ked im zaplatim za to. :(

nasla som potom druhy na americkom s posotvnym na Sk 40 dolarov, cim sa to cele predrazi na vyse 4000 SK. :(

volala som uz aj do predeti, ze co maju na sklade. Udajne jeden khaki a dva cervene. A vraj objednavat nove nemozu az do Vianoc. 😠

no a na babytrader ruzovy nie je v ponuke.

tak som v takejto situacii momentalne. 😅

diamand
1. nov 2008

cicus - ja zasa rozmyslam ze radsej asi kupim cierny lebo pri mojej malej by bol ten ruzovy vkuse spinavy. Inak ak chces tak ja by som ti ho potom preposlala a zadarmo, posielam tasky s kurierom domov skoro stale, takze by to nebol vobec problem to tam prihodit

cicushka
autor
1. nov 2008

jeee, diamand, ty si zlata 🙂) som nevedela, ze si v anglicku.

Ja si myslim, ze na ciernej bude viac vidiet spinu ako na ruzovej. Aspon urcite take tie vselijake rozzuvane keksiky, chrumky a neviem co. ja ten moj kocik musim stale kefovat 😠

Ak by som to teda kupila z toho anglickeho ebayu, mozem to dat poslat na tvoju adresu?

diamand
1. nov 2008

kludne mozes, a pozeram ze ma dva tak ak sa aj ja rozhodnem tak pridu 2, ked ho kupis daj vediet a poslem ti adresu aby si im ju mohla napisat

ja si ho chcem nechat aj pre tretie baby, ktore by som chcela v blizkej dobe, takze cierny by bol taky neutralny a kebyze mam potom chlapca tak uz len kupim novu striesku

vera21
2. nov 2008

Cicusha, no teda si mi dala s tym linkom ! Ved nad nicim inym neuvazujem, len ze ci to kupim alebo nie 🙂 Ked som chcela ten drziak na pohar, tak predavajuci ponukal nieco podobne/nie, take pekne, ako si ti poslala/ a ja som sa rozhodovala a nakoniec som sa rozhodla pre ten drziak. Inak som si ja blb vobec neuvedomila, ze v US maju small kavu taku ako je u nas XXL a preto sa mi do mojho drziaka zmesti v pohode dvojlitrova flasa Rajca, ale kava v plastovom pohariku nie 😠 😠 Toto zavesne sa mi zda lepsie a navyse, budem mat kluce a mobil poruke 🙂 No a dam to aj na Buzz...Take asi idem na to...Ako dlho trvalo, kym ti to prislo ?
Inak suhlasim s Vami, ze na ciernom fusaku bude vsetko vidiet najviac. Takze ja by som tiez volila radsej ruzovy...

vera21
2. nov 2008

Chcela som ze Cicushka 🙂 Teraz kukam, a ako zle to vyznelo - sorac ☹

cicushka
autor
3. nov 2008

vera1) ja som stym velmi spokojna. Uchytila som si to pomocou 3 pasov na suchy zips...tie, ktore som nepotrebovalal som odstrihla, aby mi nezavadzali. Je to supe vec.

kalista) tak som nakoniec kupila ten cez ebay s tym, ze diamand zlaticko mi to posle na slovensko 😵

a si predstav, ze co mi odpisali z babytraderu, ked som im napisala, ci maju aj ruzovy footmuff. Ze ano maju, ale ze nie na predaj. 😠 Tak tomu vobec nerozumiem.

kalista
3. nov 2008

😖 to su nejaky divny 😠
mne sa omnoho viac lubi ruzovy. ja som aj na cameleone mala najprv cierny fusak, ale nebolo to ono. a aj na tom ruzovom nevidno tak spinu!!!
inak ja som sa rozhodla, ze predame BEE. stale ho mam v aute a nejak ho vobec nepouzivam a od marca ide mala aj tak do skolky tak to ho uz vobec nebudem potrebovat. ☹

labutka
4. nov 2008

caute, mne sa strasne paci bugaboo cameleon, ta riflova verzia.
nemate ju niektora, viete mi ju odporucit? a nerozumiem tomu, ze v obchode mi predavacka hovorila ze to je trojkombinacia, ale na nete pozeram ze tam je hlboky kocik a bugyna...

zucha
4. nov 2008

labutka, ono uz bugaboo vyraba aj autosedacku, tak mozno myslela ta predavacka to

kalista
5. nov 2008

labutka) ja mam riflovy cameleon. a som spokojna 😎

labutka
5. nov 2008

kalista, a mas k tomu aj autosedacku? ja som ju na nete nenasla, aj ked teta v obchode tvrdila, ze je to trojkombinacia, aj zucha hovori, ze robia autosedacky...
a kde ste ho kupovali, tu alebo v UK?

sue13
5. nov 2008

Caute mamicky a buduce mamicky 🙂
Tak aj my uz patrime do Vaseho klubu. Konecne nam mame uz doma bugaboo cameleon 😵 😵 😵
Uz by som aj kocikovat isla ale zatial este nemam koho... 😅

Chcem sa spytat nekupovala som tasku na kocik od bugaboo lebo sa mi zdala velmi predrazena, neviete mi prosim poradit nejaku sikovnu tasku co by mi tam sedela,????? 🙂

Dakujeeeem, pekny dnik

jeana
5. nov 2008

labutka,
toto su tie autosedacky pre bugaboo v spolupraci s firmou Takata 😉
http://www.babytrader.eu/shop/Autostoeltjes/Bug...
su na trhu len kratko, ale vacsina z nas ma preto Maxi Cosi sedacky. Existuju na BGB adaptery a tym padom mozes vajicko pripevnit na konstrukciu.
My sme vsetko kupovali v Rakusku 😉
oproti SK je to ovela lacnejsie, ale kocky tu maju skusenosti aj priamo s touto strankou Babytrader ...

labutka
5. nov 2008

jeana vo viedni v SCS v baby one? uz som dostala odporucania, ze to je tam lacnejsie, ale este som neskusala to porovnavat. ja som bola v predeti.sk (oni maju aj kamennu predajnu, cez net toto nechcem riesit) a tam mi predavacka hovorila ze do 30 tisic vyjde trojkombinacia.

jeana
5. nov 2008

v baby one sme kupili sedacku a ostatne v XXLutz v SCS.
Podla toho co som si len tak nakonci prepocitavala, tak ked spocitam vsetok equipment k tomu co sme objednavali (fusak, dazdnik, adaptery na sedacku, taska, potah na tasku, zimne kolesa), tak mi rozdiel oproti spominanemu obchodu vysiel 10tis. Nebrala som ale do uvahy nejaku vraj akciu 5 % (o tom som nevedela) 😉
tej predavacke ale nerozumiem... podla mna myslela ze je to 3kombin preto, ze sa da sedacka nakliknut, ale urcite nie je v cene 😒

kalista
6. nov 2008

ja si tiez myslim, ze sa trosku sekla s tou trojkombinaciou. ved v pre deti hadam ani netusia, ze nejaka BGB autosedacka existuje niee 😀

vera21
6. nov 2008

Cicushka - mam jednu otazku - ked tam mas zavesenu tu "kapsicku" /neviem, ako to mam nazvat po SK/ 🙂 , da sa ti skladat rucka ???? Ma to napadlo, lebo ked som si chcela namontovat ten drziak na pohar tam, tak by sa mi rucka nedala zlozit a pre mna je to tym padom nepouzitelne ☹ Dik za odpoved !

ivka22
6. nov 2008

Vera, ja na na BGB Bee zavesenu sice inu, ale podobnu kapsu /mini tasku/ a kocik sa do plnohodnotne zlozit...

Drziak na pohar musis dat dole...to robievam aj ja a myslim, ze kazda majitelka BGB 😉