Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

albireo
20. okt 2011

@zajo79 kociky budu, o tom nepochybujem, ale vzhladom na obstaravaciu cenu noveho, dlzku materskej(ca 12 mes) sa mi javi zbytocne posielat Teutoniu z domu. jedine, co urobim ak budeme mat zimne dieta je,ze si dokupim takyto multifunkcny fusak.
http://www.voksi.no/produkter/voksiposen

pincola
21. okt 2011

@lucka1206
A to sis objednala předem přes net a pak sis ho jela vyzvednout. A nebo tam sis ho objednala a pak jsi tam pro něj sjela ještě jednou. Mě by víc vyhovovala osobní objednávka. Německy umím dost špatně a obsluha určitě anglicky umět bude. A když ne, tak němčina "ruka noha" to jistý. Chci celý béžový🙂

jeana
25. okt 2011

ahojte,
urcite sa to tu uz X krat rozoberalo, ale zial nemam velmi cas studovat 259 stran spatne...
ake pouzivate fusaky do Cameleonov? co by ste odporucili?
paci sa mi Lodger, ale stale mam nejaky odstup vzhladom na material... potrebovala by som nejaky "riadny" i na lyzovacky a pod...
napr Kaiser? alebo s akymi mate skusenosti... budem velmi vdacna za rady 😉

bebel
25. okt 2011

@jeana elodie details do najväčšej zimy

lajla
26. okt 2011

holky prosim jezdite nekdo s cameleonem do schodu? potrebuju kocark co mi vyjede schody a pry cameleon je na to vhodny, mala ma 14 mesicu, je velka, 12kilo, ja jsem ve tretim mesici a nemuzu ji tahat nahoru a dolu v naruci..a nevim ja to vyresit..tak me napadl nebo spise holky mi poradily bud cameleona nebo stokke..tak prosim o radu jestli to nemate nektera vyzkousene..prece jen to neni nejlevnejsi zalezitost...

mareli
26. okt 2011

a kolko schodov potrebujes vyjst @lajla ? ja mam cameleona odskusaneho do skolky tam su styri schody a to v pohode ide aj hore aj dole. myslim, ze kludne sa s nim da aj po viacerych sc hodoch, ale to uz je urcite narocnejsie, lebo ked ides hore, treba ist chrbtom, takze davat pozor!

sanm
26. okt 2011

@lajla Ahooj, já s tím bohužel neporadím, nemám zkušenost, ale máš pravdu, že kočárky zrovna levné nejsou :( kamarádka teď za měsíc čeká první mimčo a nestačí se divit, kolik to všechno stojí. A to plno věcí dostala 🙂 Každopádně teď v listopadové mamince budou slevy a obchody s kočárky jsou tam také, tak se dá i něco málo ušetřit 🙂 kdyžtak tady je souhrn obchodů: http://nakupysmaminkou.maminka.cz/

lajla
26. okt 2011

@mareli no my prave bydlime ve tretim patre..tak jsem z toho takova spatna, bez vytahu..a malou 12kg v rukach pry tahat nemam..tak nevim jak to udelat☹((( cca 35-40 schodu? peklo..

@sanm moc dekuji juknu na to...

hojda
27. okt 2011

Ahoj, tohle mi dneska poslali u Dtestu, kde si nechávám posílat info o nebezpečných výrobcích:

Dětský cestovní systém (Bugaboo) [61]

Bugaboo Cameleon - rám sportovního kočárku s koly, pokud je
použit s následujícími díly příslušenství (všechny se
prodávají samostatně);

- Graco autosedačka, všechny modely (namontovány na rám v pozici
čelem dopředu);

- Bugaboo adaptér autosedačky,

- Bugaboo stupínek pro starší dítě

evikevik1
28. okt 2011

@jeana já používám lodger a kdyby byla fakt extra velká zima, tak lodger hodím ještě do bugaboo fusaku + mám nánožník, takže to malej bude v pohodě..
@lajla jako bugaboo je na pár schodů v pohodě, ale že bych s ním šla 30-40 schodů, to bych řekla, že se nadřeš víc než když vemeš mimino, a to si myslím, že je jedno jestli to bude bugaboo nebo jakýkoliv jiný kočár...

bebel
28. okt 2011

@hojda ale kto už by si len kúpil Graco škrupinku ?????? ku bgb a ešte si ju otočil opačne a pripol board 🤐 😅 NIKTO.

hojda
28. okt 2011

@bebel Já myslím, že to nemusí být všechno najednou (autosedačka i board).

ratocha
28. okt 2011

@hojda
Výrobky představují nebezpečí zranění, pokud se použití společně, protože se autosedačka může za určitých okolností uvolnit a spadnout. 🤐

hojda
28. okt 2011

@ratocha Ok, ty bylo jen pro info, když už mi to přišlo.

brendda
28. okt 2011

@bebel v jakem kočárku vlastně budeš vozit vaše tretatko?? 😉 😉 😉

ratocha
28. okt 2011

@hojda v pohode, ja len, aby nevznikla panikaaaa 😀

bebel
28. okt 2011

@brendda od února 😉

anka.
28. okt 2011

@lajla určitě je jednodušší (a hlavně lehčí pro tebe!) vzít samotné dítě než tahat dítě i s kočárkem (a to jakýmkoli) do schodů... promiň, ale co to je za radu?
Jinak stokke si na schodech představit nedokážu, ale zkušenosti s ním nemám - jen soudím podle konstrukce. Naopak bugaboo taky plánuju tahat po schodech (taky jsme bez výtahu).

bebel
28. okt 2011

@brendda Mám cam s boardom, ale neviem, či dočasne nebudem musieť kúpiť babyjogger city select, lebo Bibi spí cez deň záasadne len za jazdy v kočíku alebo v aute. 😅

nneka
29. okt 2011

Caute holky, prosim o radu. Mam Bgb Cameleon a potrebovala bych zimnu fusak, protoze ho musime na zimu predelat na sportak. Mam fusak od Bugaboo, ale prijde mi spis na podzim a jaro, ne do vetsi zimy. Mate nebo nevite nektera, ktere znacky, delaji rozmerove stejne velke fusaky, proste, aby byl teplejsi, ale pritom presne sedl do sportaku , aby nebyl delsi nebo nemel jine otvory na ty bezpecnostni pasy etc. Pls o radu, pokud nektera vite. Dekujiii 😉

brendda
30. okt 2011

@bebel ty brdko,to mas teda složité.... 😕

brendda
30. okt 2011

Taky porad nevím,jaky pořídit fusak do ty velký zimy.Nejvíc se mi zamlouvaji ty Elodie Details,jen se porad nemůžu rozhodnout jakou barvu,aby mi to ladilo ke zlute strisce,k oceanu,ke všem mým taskam a kabelkam atd 😀 😀

lucka1206
31. okt 2011

@pincola Byla jsem přímo v obchodě, objednali jsme i fusak, chůvičku a další potřebný věci. Teď to přišlo po cca 7 týdnech a jeli jsme si to opět vyzvednout. Máme to cca 45 minut cesty.
Německy jakž takž umím, ale sestra tam bydlí, takže šla s námi.
Držím palce 🙂)

lucka1206
31. okt 2011

@nneka My jsme pořídili Eisbarchen (nebo tak nějak se to jmenuje) a pod to ještě podložku od Lodger. Fusak hnedý podložku oranžovou

pincola
31. okt 2011

Tak já vezmu raději maminu, ona umí dobře. Na kolik vyjde ten kočárek v korunách, když se to přepočítá. V Praze ho lze získat za 24.900. V ceně jsou hluboká a sportovní korbička, podvozek, jeden potah a pláštěnka.

nneka
31. okt 2011

Díííky, jdu to omrknout 🙂 Elodie mám taky ráda, ale je to dost teplý??..mám metalic silver, tak by k tomu mohlo jít vic barev/vzorů..

napredaj
31. okt 2011

Maminky nepredava niekto cierny canvas set na cameleona????Dakujem a prosim piste mi do ip 😉

lucka1206
2. nov 2011

Strávila jsem týden v nemocnici ... a mezitím přišel 🙂)
manžel sestavoval, prý naprosto jednoduchý, pochopitelný postup při sestavování 🙂))

lucka1206
2. nov 2011

@pincola přesně v téhle sestavě asi 19.500 Kč