Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

fafetka
28. feb 2011

@barbora87 S tím Lodgerem je to co se tepla týký tak nastejno s tím Origo řekla bych.Taky jsem ho moc chtěla,ale nakonec nee.Je teda nááádhernej to se mu nedá vzít.Zkoušela jsem ho v obchodě a jednak strááášně klouzal do všech možných stran a tím pádem bylo skoro nemožné do něj to dítě nacpat a jednak se mi tam náš drahoušek skoro nevešel(?)ono jak je tam ta vnitřní vložka a okraje jsou tak jako přizvednuté(nebo nevím jak bych to popsala)tak se mi tam hrozně špatně dával:(Tak než abych kvůli kráse strávila před každou procházkou 20min vyšťavováním sebe i Viláska,zvolila jsem ten ED.Je taky barevnej,neokoukanej,teploučkej,a opravdu dost velkej.Vilík má teď přes rok a pořád má hooodně místa na nožky a hlavně má ten fusak ze zadu( což není na reklamních fotkách vidět) takové jakoby protiskluzové pásky.Já jsem opravdu moc spokojená a Vilík taky(což je pro mně nejvíc😀)

fafetka
28. feb 2011

@danulavo chápu naprosto😀našemu chlapečkovi je to v celku jedno jestli je nebo není upoutaný,ale tatinek je lump a stále ho odpoutává s tím,že on by to nevydržel být takhle přivázaný😀 tak proto jsem raději to madlo pořídila.Je to super věc a nestojí moc, ale jde o zvyk a myslím že když si holčička zvykne ,půjde to i bez madla😀

danulavo
28. feb 2011

@brendda mně se taky moc líbí ED retro, ale mám holčičky a manžovi se zdá retro "moc klučičí", takže máme ED červený s kytičkami a ptáčky 😀 - ale retro je hezčí 😉 .

fafetka
28. feb 2011

@barbora87 já ten ED kupovala přes MMB nový.Najdu ti toho prodejce(měl bezkonkurenčně nejlevnější)

fafetka
28. feb 2011

@danulavo tenhle?😀jinak pro holčičku se mi moc líbí ten co máte vy a pak ten puntíkatý🙂

fafetka
28. feb 2011

@barbora87 tak jsem to našla🙂 je to Žofie Č.(coudovky) ID 169517 🙂

danulavo
28. feb 2011

@fafetka jj to je on 😀 . Já jsem rozmýšlela mezi tím červeným a puntíkatým, ale nakonec vyhrál ten veselý 🙂

fafetka
28. feb 2011

@danulavo máš recht😀 ono to člověku v té hnusné šedé zimě spraví oko😀

brendda
28. feb 2011

Tak holky,manžel se chystá do Německa pro Chameleona,takže co všechno můj chlapeček NUTNĚ 😀 potřebuje na první půlrok života??? 😀 Prý,co všechno k tomu chci??

petrasafr
28. feb 2011

@brendda Já teda myslím kočárek, nějakou tu bavlněnou zavinovačku nebo slabší deku, potom na podzim ten slabší originál fusak. Nevím, jestli budeš brát nějakou tašku a jestli budeš kupovat tu sluneční stříšku nebo celou sluneční clonu nebo slunečník, my nevyužili ani jedno ☹ Pokud chceš držáček na pití - když budeš kojit, tak si tam můžeš dávat pití pro sebe 😀
Jinak mě teda nic moc nenapadá 😀 😀 😀

ellysa
28. feb 2011

ja som dnes objednala do kočíka buggysnuggle na jar, sa teším a za 39 EUR, na sk stojí raz toľko 😠 , v stredu je doma, tak pofotím

bebel
28. feb 2011

@ellysa a cez koho si ho objednávala?

brendda
1. mar 2011

@bebel ??? co myslíš??
@petrasafr chci jen kočárek,tašku koupím jinou,slunečník nechci,stejně je na prdlačku,možná pak ke sporťáku...fusak teda asi vezmu,jen furt nevím jakou barvu,žádná se tam nehodí...slabou deku budu mít snad tu ED retro...asi vezmu Nell ještě to stupátko...držák na pití nechci...u minulého kočáru jsem ho stejně hned ulomila,jak jsem ho pořád skládala do auta 😀 jo a ty adaptéry na Maxi Cosi...

ellysa
1. mar 2011

@bebel http://www.kleines-ich.at/shop/product_info.php... ja som zobrala ten ružový s margarétkami za 39, je tenší, len na jar jeseň, ale nechcela som tie hrubšie, na to mám fusak, sranda, že tu majú ceny odstupňované podľa hrúbky na sk som to tak nevidela, alebo ak, tak bol rozdiel 10 EUR. ja som objednávala do AT-poštovné 3,50

barbora87
1. mar 2011

Tak babule idem s drobcom okukat bee+ 🙂)) som zvedavaaaa

susibjork
1. mar 2011

caute, v nedelu som stretla Domina Hrbateho a tiez tlacil Bugaboo 🙂 ruzovy

barbora87
1. mar 2011

Aaa babule dali v leineri 10%zlavu a este k romu mali posledny kus zabaleny tak idem poibede pre neho jaaaaj tesim sa ako decko 🙂))

barboramarek
1. mar 2011

@barbora87 supeeeeeeeeeer, daj potom skusenosti 😀

ema72
1. mar 2011

pozerala som najnovsu kolekciu na bugaboo.com - pride mi to ako redukovane dizajnerske hracky. kde praktickost je az na mieste c. 5

anjelicek26
1. mar 2011

@ema72 - aha, a ty mas nejake osobne skusenosti, ked cakas prve dieta? Vies co je pri kociku dolezite?

Ja som si objednala bee, dobre ako x-ty kocik v poradi, ale to je moja zavislost 😅 uz sa na neho tesiiiim 🙂 Je lahucky, skladny, ma gumene kolecka, otocne, vysuvnu sednanku, aj opierku, hood sa da pouzit ako slnecna clona - netreba slnecnik, super aj pre dieta do troch rokov, zmesti sa tam...

"designerska hracka" - podla teba musi kocik vyzerat ako tank?

ema72
1. mar 2011

@anjelicek26 je to modna cetka na premavanie sa po meste s dobrym asfaltovym povrchom, ja chodim aj do prirody so psami a naopak potrbujem nejaky offroad s odpruzenim

leelo
1. mar 2011

@ema72 nie je to tak a miliony rodicov na celom svete, co su spokojni, si az tak nevymyslaju asi. dizajn je len dalsi prijemny bonus tychto kocikov 😉 navyse, miluju ho aj deti, moj v nom spi dlhe hodiny.
nepoznam nikoho kto by ho mal a stazoval by sa. skor sa "stazuju" ti, co ho ani poriadne nevideli. ale to uz tak byva...
my sme v nom prebrazdili alpy v lete a teraz ideme lyzovat. v snehu to nie je problem. mame cameleona

anjelicek26
1. mar 2011

@ema72 - lenze ten kocik je mysleny do mesta a nie do terenu! Netreba kvoli tomu pisat, ze je "cetka" Kazdy hlada nieco ineho... Ja vozim rano dcerku do skoly a mame to z parkoviska asi 500 m pesi, keby mam nejaku offroad kravku z odpruzenim vytahovat dva razy denne z auta, tak ma asi porazi... vies co myslim?

Do terenu mam maxi cosi muru a som spokojna, quinny buzz mam na prechadzky a do lietadla mame quinny zapp. Pouzivam ich presne na to, na co som ich kupovala...

andrea999
1. mar 2011

@ema72 veď práve cameleon je aj do prírody,na pláž,do hôr..

ellysa
1. mar 2011

@ema72 to isté som si myslela, kým som ho naživo neodskúšala, ale to je o každého vkuse, však tu ťa nikto nenúti, aby si si ho kúpila 😀
ale určite to nie je len designová vychytávka, práve design je bonus k perfektne vymakanému kočíku, určite nie je 100%tný, ale to snáď žiadny na svete...

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 vážne??? jeej to sa teším a akú farbu? dúfam, že budú foto

barbora87
1. mar 2011

@ellysa heeej 🙂)) tych 10%som ale dostala vo forme poukazky ale neva 🙂)) chcela som ale aj tu novorodenecku vlozku ale tu by som asi ani mesiac nevyuzila lebo maxik je slonik 🙂)) len som chcela tu letnu striesku ale tu nemali ani haciky na tasku...no manzel isiel behat tak potom mi to zlozi 🙂))

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 tie háčiky majú v premaman v BA v eurovei, keď budete mať niekedy cestu, teraz ich tam mali dosť

ellysa
1. mar 2011

@barbora87 hej hej pozerám, že je dosť dlhý ten tvoj drobček 😉 , ale však od tých 4m už môže byť v poho aj v normálne na ležato
a letnú stiešku majú v babywalz za tú istú cenu ako na babycare, takže ja asi odtiaľ objednám

barbora87
1. mar 2011

@ellysa jeee supis dakujem 🙂)) a kolko tam stoja tie haciky?aha babywalz hned pozrem 🙂)) no odtestujeme doma ze ako tam drobec pasuje teraz