Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
2. mar 2011

@lia tak som poň ešte bola, na dĺžku som odmerala 98 cm, takže asi v poho

bejby29
2. mar 2011

@lia - no dufam, ze to bola limitka, visela tam visacka limited edition, ale teraz som si nie ista, ci to malo byt na konstrukciu, alebo ten potah.. Mas nejaku fotku tej ruzovej limitky?

lia
2. mar 2011

@ellysa jasne 🙂 aj ho nafot ako to vyzera na zivo

@bejby29 kde vo viedni?? ja som ocean nevidela a bee denim,neviem,mozno ked ho niekomu vonku uvidim,by sa mi lubil.ale ja som ho nebrala aj kvoli tomu,lebo sa mi zdala ta riflovina tvrda,mala ma ekzem,tak som sa bala,ci sa pod tym nebude potit

lia
2. mar 2011

@ellysa to je super,len neviem ci aj na buduci rok sa mi donho zmesti 😒
@bejby29 pockaj,najdem

bejby29
2. mar 2011

@lia maju ho vystaveny v Kike v Donauzentrum a este v Dohnali na Kärtnerstr.
BGB Bee Plus Denim sa mi vobec nepacil na obrazku, ale ked som ho videla dnes v reale, laska na prvy pohlad.. Kamoska bola obzerat pre chlapceka ten Ocean, ale tiez povedala, ze nie.. Ale nasej druhej kamoske sa zas Ocean velmi pacil ( ako hovorim, kazdy mame iny vkus ). Chceli sme vidiet aj ten Silver, ale nemali ho..

bejby29
2. mar 2011

@lia tak to nie je ta ruzova, to bola vyslovene az tak kriklavo ruzova, cukrikova.. Tak ten tag bol asi kvoli konstrukcii..

lia
2. mar 2011

@bejby29 jaj,uz som sa obuvala 😀

bejby29
2. mar 2011

@lia mozes sa obut kvoli tomu Oceanu alebo mam ti spravit zajtra foto?

lia
2. mar 2011

@bejby29 nie,ja uz mam objednane bee +,len striesku chcem nejaku,len neviem ci tu kriklavu alebo tuto limitku

bejby29
2. mar 2011

@lia deti maju mat nieco vesele, kriklave.. 😉 😉 Ale vsetky su pekne, aj ta fialova je super.

danulavo
3. mar 2011

Holky, zítra si pojedu pro své bee + 😀 . Se těším jako malé dítě na Vánoce 🙂

petrasafr
3. mar 2011

@danulavo Jedeš si pro něj přímo do krámu 😀 Pak musíš dát určitě fotky 😀

barbora87
3. mar 2011

@danulavo ten pocit poznam 🙂)) a teraz si ho doma stale obzeram 🙂))

danulavo
3. mar 2011

@petrasafr jj, jen nevím, zda mám vzít i origo fusak či ne. Musím porozmýšlet ....
@barbora87 Já se snad nedočkám.

dastien
3. mar 2011

prosim vas neviete mi poradit aky je rozdiel medzi bugaboo cameleon a bugaboo frog?a ci pasuju predne kolecka z cameleona na frog?

face
3. mar 2011

@danulavo jé to se máš 🙂 kupuješ ten sand? já o něm také hodně přemýšlím, jen se pořád nemohu rozhoupat. Origo fusak určitě doporučuji, sedí nejlépe 🙂

danulavo
3. mar 2011

@face nn, ten ještě není 😉 . Zatím s červenou stříškou a druhou pak dokoupím později 🙂 . Tak já asi vezmu i ten fusak - teď mám elodie details, tak bude na střídačku.

padielko
3. mar 2011

Baby, chystám sa predávať cameleona limitku denim 007, keby bol záujem, píšte mi IP.

petrasafr
3. mar 2011

@danulavo Taky originál fusak doporučuju, není tak moc teplý tak ten budete mít na teď a ten elodie na velké mrazy. My teď taky jezdíme na Cameleonu s origo.
Taky mám objednaný s modrou stříškou Bee+ a ještě chci dokoupit off white 😀 Originál deky už mám obě 😀 😀 😀

barboramarek
3. mar 2011

😀 @padielko uz

barbora87
3. mar 2011

Tak babule vencime nase beecko 🙂)) a parada!!!perfektne sa s nim jazdi maly sa tam ma ako kral!najprv pozeral ze kde je a teraz si tam fajne haja 🙂

face
3. mar 2011

@danulavo já mám na mysli tento, je to limitovaná edice z loňského léta http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-plus Já o něm právě přemýšlím, k té sand sedačce by šly hezky ty nové stříšky, světle růžová a zelenkavá. že jo? 😀

barboramarek
3. mar 2011

@barbora87 super je paradny, ze 😉

face
3. mar 2011

@barbora87 a můžu se zeptat, budete s beečkem jezdit už jako s hlavním kočárkem, nebo máte i hluboký? A jezdíte s vložnou taškou v Beečku, nebo jen ve fusaku? Já mám stejně starou holčičku, tak sbírám info 🙂

leishmania
3. mar 2011

dnes budem mat bee doma 😵 potom odfotim aj s malym, jak v tom vypada 2,5 mes babo @face

wendy_
3. mar 2011

@face Ahoj, ja jsem si bee v barve sand koupila v lednu a jsem z nej nadsena. Furt jsem se nemohla rozhodnout, ktery je lepsi, ale i manzel se priklanel k te sand barve, tak nakonec zvitezila. Je pravda, ze se k tomu nehodi tolik strisek, ale alespon nebudu utracet penize za jinak barevne strisky. 😀 Dodatecne jsem koupila origo tmavy hnedy fusak a vypada to skvele.

danulavo
3. mar 2011

@face Ten je také moc pěkný 😉 . Já si to spletla s fialovou stříškou 😀 . Já chci raději černý a k tomu kombinovat různé stříšky - mně se nejvíce líbí ta sv. růžová a fialová.

face
3. mar 2011

@wendy_ jé díky za podporu 🙂 mě spíše všichni od té sand zrazují, nikomu se to moc nelíbí, nechápu proč 😝 Já myslím, že k tomu krásně půjde i růžová stříška a ta zelená z limitované edice také 🙂 Kdyby se ti chtělo hodit fotečky, byla bych moc ráda 😀

face
3. mar 2011

@leishmania tak se budu těšit na fotečky 🙂