Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

deyana
23. sep 2011

holky kde se dají sehnat nový kolečka na cameleona? ty malinký? v neděli si jedeme pro BGB a prý tam budou asi potřeba nový kolečka.. nicméně koupili jsme ho za pakatel tak mě to zase tak neštve.. jen nevím kde je sehnat 😀

kalista
23. sep 2011

ahojky deyana tak skus www.babytrader.eu tam maju vsetko, teda skoro vsetko 😝

Viete mi poradit ako zohnat "vanicku" denim??? cez ebay sa da, ale väcsinou len do uk 😒

dara29
24. sep 2011

Nepredáva dakto holder cup - nepoužívaný? Alebo nebude niekto objednávať? Pridala by som sa aj ked to je maličkosť.

evitaa777
24. sep 2011

Maminky,prosim Vas,ake mate skusenosti s Bugaboo skejtikom?chystam sa ho kupit...dakujem vam..

cikinka
24. sep 2011

@leishmania ahoj, ja som kočík zaregistrovala na stranke bugaboo a priamo cez ich stránku na customer servis som im popisala problém a priožila linky z youtube čo som nahrala . Res.tento postup mi tu bol poradeny a zabral 🙂 I ked v mojom prípade im trochu trvalo kým zareagovali a poslali tie kruzky . Dnes som ich dala na kočík a zatiaľ zabrali . 🙂
Email na service: service.nl@bugaboo.com

leishmania
24. sep 2011

@lentila.g @cikinka dakujem baby, akurat som zaregistrovala kocik, tak pockam kym to potvrdia a potom im tam napisem.

cikinka
24. sep 2011

@bebel jeeeeej dakujem za príspevok a foto 😵
Tak ten fusak budem mat prechodne na začínajúcu zimu som zvedava aký bude a teda na tuhu zimu si rada nechám poradiť od teba tie čo si spomínala . 🙂 🙂

cikinka
24. sep 2011

@tanija133 myslím si , že nemáš čo ľutovať . Každý kočík má niečo na kritiku . 😒 Ale ,ked som mala pri sebe na porovnanie bee a teutoniu športovú časť nemôžem povedať ,že by tam bol extra rozdiel v strieske res.bokoch čo sa týka krytia . Ale, tak odskušam bee, ako sa bude správať v zime a v najhorší prípade niečo potom zoženiem .

lia
24. sep 2011

ahojte,

chcela by som predat ruzovu striesku na bee+ tu bledsiu ak by mal niekto zaujem
a ak ma niekto syto ruzovu striesku na predaj ,kupujeeeemmmmm 🙂

mici111
26. sep 2011

dnes som videla v sade janka krala novy bgb donkey...kraaaaaaasaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

mici111
26. sep 2011

aj na chameleone limitku missoni..no ale ta ma veru neoslovila vobec 😝 😝 😝

lodgermaniacka
26. sep 2011

@mici111 tu missoni som aj ja videla minule na auparkovom ihrisku, to bude asi ta ista mamička 🙂 a donkey je nadherne 😵 to som ale videla v rakusku 😎

lodgermaniacka
26. sep 2011

@mici111 mne sa prave pači viac missoni na cameleon ako ta na bee+ mna pluskova naživo sklamala 😢 planovala som ju totiž

ellysa
26. sep 2011

@lodgermaniacka za tie prachy jedine keby boli zlatou niťou vyšívané, alebo keby som mala lepšieho sponzora 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
26. sep 2011

@ellysa 😀 no, ja som mala smele plany, bee+ black a missoni, ale bola som u dohnala a ani to sa mi nepačilo, na čiernej konštrukcii by missoni prekrasne svietila 😵 😵 😵 no ale klasicke bee+ je krajšie, a to bee+ black malo už v obchode poškrabanu konštrukciu a ta čiara bola strieborna tak do 10cm, no to by asi za chvilu vyzeralo 😖 takže nič, necham si to čo mam 😉

deyana
26. sep 2011

tak mám už cameleona doma a musím fakt říct, že nic lepšího neznám. Jen malé výtky: madlo nejde "odsunout na bok", ale musí se odejmout celý, nejde položit nožičky, slunečník moc dobře nedrží, a nehoupe se, no a taky mi připadá ta rukojeť že trochu lomcá nahoru a dolů - to je normálka nebo to mám někde nechat seřídit? o pár čísel se to hne když s tím hejbu nahoru dolů.. prostě není v jedný poloze.. jinak teda super, to jsou jen maličkosti 🙂

ellysa
26. sep 2011

@lodgermaniacka to som myslela, že to na tej konštrukcii bude vidno 😕

carculka
27. sep 2011

@tanija133 teutonku jsme taky mely ale mala uz by v ni byla jako sardinka tak snad zimu dame s bee plus..mam udelany nanoznik a ona stejne v kocare tolik neposedi a kdyz tak bude mit termodeku a nanoznik..a uvidime kdyztak dokoupime neco,jen vubec nevim co-aby to bylo prostorne,o moc vetsi nez bee nemuzu nic najit-na sirku na operku

holky nevite o nejakem kociku-trojkolce???

uz jsem se tu jednou ptala ale pak to prestalo delat-to kmitani kolecek-i pri nerychle chuzi mam tedy napsat na jejich stranky?a co jim tam mam napsat?nevim jestli to nejak dam do kupy 😖 nebo reklamovat v babyparku?

nininka80
27. sep 2011

@carculka no babypark to moc nebere, alespoň u mně - koukněte na jejich stránky a je tam i u čatých dotazů odkaz na servis - nevím email z hlavy, jen jim napište, číslo podvozku, případně pošlete video z youtube a oni Vám pošlou takové kroužky... 🙂

nininka80
27. sep 2011

maminky, nedělá Vám někomu bee + to co na videu - že se prostě bloknou přední kolečka a nejde s kočárem zatočit? Měl by to dělat model 2011....

https://www.youtube.com/watch?v=NEbI82eT22w
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkax
28. sep 2011

ahojte, tak sa hlásim k majitelkám tohto kočika 😀 , dnes sme kúpili Bugaboo bee+ čierne 🙂 . Nepredáva tu náhodou niekto náhradnú striešku žltej farby, ale len novú a držiak na flašu...

lodgermaniacka
28. sep 2011

@radkax tu až 2 baby ponukaju uplne nove žlte striešky 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?BRAND=B...

radkax
28. sep 2011

@lodgermaniacka dakujem za info, idem tam mrknuť 🙂 🙂 🙂 🙂

evabb35
28. sep 2011

@carculka trojkolka je napr. Quinny Speedi. Dosť sú obľúbené, možno kúpiš aj cez bazár.

tanija133
28. sep 2011

@radkax blahozelam, je to krasny pocit ,ze???? ano tu na bazariku na MK sa predavaju zlte striesky....))))

radkax
29. sep 2011

@tanija133 je úžasnýýýý, už sa tešim dnes do mesta, idem ho otestovať, ale včera sme s nim boli na nákupe v tescu a malý bol v nom vyvalený ako baron hnida 🙂 🙂 🙂 🙂 tak myslim, že sme kupili dobre 😀 😀 😀

tanija133
29. sep 2011

@radkax A mas ho na tej sedacej polohe, ked tam bol maly vyvaleny,alebo v tom polosede...Lebo ja mam stale pocit ze ten sed je velmi kolmy..... 😉

radkax
29. sep 2011

@tanija133 v tom polosede.. ten sed sa zdá aj mne dost kolmy, ale to mal aj môj predchádzajuci kočik, tak som zistila, že pre môjho maleho je idealny ten polosed 🙂 🙂 🙂 ten klasicky sed si myslim, že bude dobrý až bude Šimonko väčši, on má sice 1 rôčik, ale je to drobček 9-kilový 😀