Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_1
5. mar 2012

@dosa a toto je to stare,ci nove? 😀 boze, uz som z nich debil 😀 😝

dosa
5. mar 2012

@zuzana_1 toto je nove, to sa predava teraz

tara_
5. mar 2012

@zuzana_1
@dosa
ja som tiez z toho uplny magor 😀 Len potrebujem, nech pasuje 😵 Tak dik, vyskusame. Hlavne, ze som pred par dnami isla okolo a este pozeram, ze idem sa tam opytat ... a nesla som! 😖

tara_
5. mar 2012

@dosa A presny nazov toho madla je tiez na Gesslein Swift? Tebe ho objednavali, ci si ho tam rovno kupila?

dosa
5. mar 2012

@tara_ ano, je to gesslein swift, taketo ohybne sa zacalo robit preto, aby sa nemuselo davat dole z kocika ked sa sklada, kedze swift sa sklada do dazdnika. ani na zappe som ho nemusela dat dole 🙂 aspon sme ho nestratili. a ked som kupovala, najskor som volala, vraveli, ze ho maju na sklade, tak som si sla pren. radsej si zavolat, aspon sa zbytocne neprezenies...

tara_
5. mar 2012

Dik 😀

zuzana_1
5. mar 2012

@dosa a da sa to madlo zo strany odopnut? ked sa tam dava dieta...

dosa
5. mar 2012

@zuzana_1 ano, jasne, da sa odopnut a otvorit...

zuzana_1
5. mar 2012

@dosa dakujem ! tak idem asi to gesslein madla 🙂

asimon
5. mar 2012

Ja mam to madielko gesslein skladacie a som s nim velmi spokojna 😉

brendda
5. mar 2012

Ahoj holky,mám dotaz.Kde se dá to vase doporucivane madlo sehnat?Nejaky odkaz?A pak jak je to teda s tema koleckama??Nejak teď nemám čas procitat dozadu....mne to nedělalo,pak jsem nabourala do schodu,měla takovou drobnou kolizi 😀 a začalo to,tak jsem myslela,ze je to tím.... ☹ ty podložky seženu kde???
děkuju!!!!!

ivett
5. mar 2012

to madlo mě taky zajímá, budu ráda za odkaz, pokud možno na čr stránkách 😀

a @brendda ty kolca mě docela serou, já už psala do babyparku, prý není problém mi poslat ty podložky, ale musím jim poslat kopii dokladu o koupi a fotku s výrobním číslem kočárku, zítra nebo pozítří jim to tam pošlu a psali, že ty podložky opravdu pomůžou, tak jsem zvědavá...jinak se samotné podle mě koupit nedají, ale zjištěné to nemám, dají se koupit s novými koly za 2200kč a nebo natrefit na někoho, kdo je prodává na MMB, je tam ale jen jedna holčina, co je prodává...

bebel
5. mar 2012

@zuzana_1 toto je madlo pevné gesslein

bebel
5. mar 2012

@zuzana_1 a zapnuté v opačnom smere sedu

jessicax
5. mar 2012

@asimon a da sa prosim to tvoje madlo zapnut aj ked mas dieta otocene tvarou k sebe?

jessicax
5. mar 2012

@zuzana_1 no pojdem asi aj ja do kocikova, jaaaj akurat minule som sla okolo 🙂 A nevies maju ich skladom alebo na objednavku?

brendda
5. mar 2012

@ivett to je paráda....já koupila Bee plusko jeté,takže žádný doklad o koup z Babyparku u mně nehrozí 😀 😝

brendda
5. mar 2012

@ivett na to naše ježdění po nákupáku 😀 😀 😀

zuzana_1
6. mar 2012

@jessicax na objednavku

ivett
6. mar 2012

@jessicax jo po nákupáku 😀 tam já s ním ještě nebyla 😀 já koupila taky jeté, ale ještě v záruce, tak snad mi to pošlou bez problému...

holky to madlo gesslein, dá se koupit i u nás?

asimon
6. mar 2012

@jessicax dá sa aj opačne...čo je super 😉

dosa
6. mar 2012

@ivett @brendda - no napriklad tu - je to dovozca u vas, tak urcite... len nie je na stranke bezne na predaj, treba si ho vyziadat... http://www.gesslein.cz/

ivett
6. mar 2012

@dosa díky, jdu tam hned napsat 🙂

daikas
6. mar 2012

uz sa vam niekedy stalo, ze sa vam dieta v lahu v bee prevratilo?

tara_
7. mar 2012

opakujem svoju otazku, neviete mi pls. odpovedat?

baby, chcem sa vas spytat - mate normalne fusak BGB v Bee? Nejde mi do hlavy, ze ma L sed a predsa, ked je Bee na lezato ... ako to potom je?

leishmania
7. mar 2012

@daikas nie, tebe ano?ako?

@tara_ mam tam bgb fusak a normalne to je, ved to neni tvrde zo spodu to sa prisposobi

tara_
7. mar 2012

@leishmania dik, nikdy som fusak nevidela na zivo 😉

tara_
7. mar 2012

@leishmania a nevies mi prosim ta povedat, chcela by som kupit fusak, ale nie uplne novy. Vsimla som si napr. tu ma konikovi, ze niektore su vnutri inej farby a niektore vo farbe. To su nejake novsie/starsie typy?

bebel
7. mar 2012

@tara_ to sú staré typy pre frog alebo gecko. 😎
Najnovšie sú tie so sťahovacou gumičkou vpredu, a 2 gumičkovými očkami na vrchu pre uchytenie do bee+. 😉

tara_
7. mar 2012

@bebel Dakujem. A prosim ta a tie stare typy to su tie co maju vnutro vo farbe ci inej farby?