Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

stanislava30
10. feb 2014

@leishmania
To bohužel přesně nevím, někde, jak se madlo zasunuje, tak musí být trošku upilované.

leishmania
11. feb 2014

@stanislava30 dakujem 🙂

betuskabb
11. feb 2014

Ahoj všem,

včera jsme s holkama hodně probirali akce na Bugaboo na jiném diskuzním foru a jenom pokud někdo plánuje nákup bugaboo, tak anna viktorie také už spustila akci na autosedačku zdarma. Všechno ohledně akce je na jejich stránkách, kdyby měl někdo zájem.

B.

mahulenka87
11. feb 2014

Ufffff.... práve som menila kočík. Už aj Miško sa bude voziť v šporťáku 🙂 Dalo mi to ale zabrať... Hlavne vystrihnúť fusak podľa pásov a potom dať 5-bodové pásy opäť dokopy 😠 cca 2 hodinová fuška. Tiež si viem vybrať vhodnú aktivitu na dobrú noc... 😀

monunik
12. feb 2014

Ahoj holky prosím mám dotaz prodala jsem naše bee a paní psala, že jí začalo jakoby vrzat zadní kolečko prej jako by bylo píchlé to kolečko.Nevíte co by to mohlo být? Díky

wilsonka
14. feb 2014

@mecavi modra je krasna joj podlozku chcem🙂

nienna
14. feb 2014

babyyy prosím poradte mi....idem objednávať cameleona a neviem sa rozhodnúť pre farbu, ja viem, že je to vec vkusu ale ktorá vyzerá podľa vás naživo najlepšie? ja nemám žiadneho favorita 😕

vorllinka
14. feb 2014

@nienna myslíš barvu podvozku nebo stříšku? Za mě je pro holčičku nejkrásnější varianta černá konstrukce a pink stříška 😉

nienna
15. feb 2014

@vorllinka ten spodok chcem určite čierny len ten vrch neviem.....naživo som videla iba ten poťah od Warhola Happy Bugs, ten je krásny ale 180 eur zaň nedám. rozmýšľam nad off white ale ani tú som nevidela naživo.....tá ružová neviem, môj mm neznáša ružovú 😀

ivett
15. feb 2014

@nienna off white je nevyrazna,mela jsem ji na plusku...co soft pink?ja jsem teda spis pro hot pink jak vorllinka,ale hodne maminek je z te svetle ruzove paf...

nienna
16. feb 2014

@ivett joj škoda, neskoro 😀 už som objednala tú off white.....ale vďaka. na tie ružové fakt moc niesom, ešte si počkám kým sa bude dať kúpiť ten nový typ striešky so slnečnou clonou a z tej chcem tú ice blue farbu 🙂 tá je úžasná

kilian
16. feb 2014

@vaapeter66 noooo chameleona kupis jedine v nejakom chovatelskom obchode.

catherine214
16. feb 2014

@kilian 😀

janakovacikova
16. feb 2014

Ahojte, nepredavate nahodou niektora ram sedacky na cameleon aj s polohovanim, myslim nieco taketo....http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky-a-doplnky/B...

pavlina2222
17. feb 2014

ahojte, chcela by som Vas poporsit o radu 🙂 kde ste kupovali Vase kociky bgb? lebo na stranke som nasla ako jedineho oficialneho predajcu predeti... ale aj tu na MK ich viacere maminky predavaju (nove, nepouzite ako kšeft)...

Ďakujem

kacka66
17. feb 2014

@betuskabb Tak z Anny a Viktorie bych si tedy nic neobjednávala.Jsem z tohoto obchodu velmi zklamaná😔.Kupovala jsem tam svého prvního Cama(v roce2010) a tenkrát super.Což se nedá říct o dnešním "stavu "obchodu.Objednávala jsem tam v minulém roce dvakrát a hrůza.Doba dodání 3 měsíce!Od té doby objednávám z chytrých hraček a super.I náhradní díly přijdou do dvou týdnů!Nemluvě o tom,že nabídka přímo v obchodě A&V je prostě děs.Absolutně nic není skladem,takže si to nemůžete prohlédnout(fusaky,podložky atd.).Ani Bee+ tam neměli k vidění a vyzkoušení.Sice mám tento obchod skoro u baráku,ale raději si zajedu do centra a všechno prohlédnu a vyzkouším...Za mě tedy Anna a Viktorie NE!!

zuzanka28
17. feb 2014

Ahojte ja som úplne hotova so sahary nemozem ju nikde zohnat ☹ ak by ste vedeli kto ju predava dajte vedieť. . Prosim 😉

jaanka3
17. feb 2014

baby nemate niektora na predaj navleky na cameleon,najlepsie ruzove? ak hej napiste mi. dakujeeeem

lutsine
18. feb 2014

@taminameiki ahoj,preco predavas? nebola si spokojna?

diastella
18. feb 2014

Ahojte .Baby mali ste niektore potah sand alebo off white ? Alebo ste nevideli na zivo ? Neviem sa rozhodnut ktora farba je krajsia a nemam to kde na zivo kuknut . Dakujeeem.

catherine214
18. feb 2014

@diastella su to dve dolisne farby, offwhite je skoro biela, sand hneda ako piesok, ide o to co sa ti viac paci

tehulkake
18. feb 2014

@pavlina2222 na babyplus.nl 490 bee plus komplet aj so strechou aj postovne,

pavlina2222
18. feb 2014

@tehulkake ja zhanam buffalo...ale dakujem za radu...mas s nimi skusensoti?

tehulkake
18. feb 2014

@pavlina2222 s kocikom nie, ale skus im napsiat email aku maju cenu, maju super ceny,

pavlina2222
18. feb 2014

@tehulkake to som urobila este predtym ako som Ti odpisala 🙂

tehulkake
18. feb 2014

@pavlina2222 no usper tak uvidis🙂

betuskabb
19. feb 2014

@kacka66

Ahoj Kačko, nevím, kdy jsi tam byla. Je fakt, že kočárky skladem nemají, jen vystavené na předvádění, ale doplňky měli všechny. V době, kdy jsem tam byla já, tak měli i obě barvy nové limitované edice Classic, jen tu modrou už měli prodanou, ale vyndali mi jí z krabice abych jí viděla. Veškeré doplňky mi předvedli vč. autosedaček.
A podle emailu by kočárek měl přijít v pátek nebo v pondělí. Takže dodání taky do dvou týdnů.
Za mě spokojenost. A hlavně jsou tam strašně fajn ženské. Byla jsem tam asi 3 hodiny a tolik informací co jsem tam dostala, jsem nedostala ani na zaplaceném předporodním kurzu.

kacka66
19. feb 2014

@betuskabb tak hlavně,že jseš spokojená a máš kočárek,ne?😃
Já tam byla asi před měsícem v sobotu.V obchodě jako vždy ani noha,jen znuděný pan prodavač,který ač se snažil,tak toho o Bugaboo moc nevěděl...Chtěli jsme vyzkoušet Bee+ a to neměli,pak fusak HP-ten taky nebyl,no a potom podložku(jakoukoliv barvu)-a ta samozřejmě také nebyla😄😄.Tak jsme sedli do auta,jeli do centra,tam si vše vyzkoušeli,nakoupili doplňky a objednali kočárek.😄😄👍
Nic proti A&V.Je fajn,že jsi tam byla spokojená,ale podle mě,na Chytrý hračky fakt nemaj a mít nebudou😄😄😄

mahulenka87
20. feb 2014

Huráááááá 🙂 konečne máme novú striešku! 😀

zipko9
20. feb 2014

Dievcata...viete mi poradit obchod v ktorom maju najlepsi vyber kocikov bugaboo? Chystam sa na buffalo, ale skor ako ho objefnam, rada by som ho najskor videla na zivo 🙂