Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martulka411
5. aug 2013

Ahojte baby ,chcem sa spýtať,ku kociku cameleon je automaticky dole ten kosik?alebo musí sa dokúpiť? Lebo niekde na foto vidím aj s kosikom ale väčšinou len bez..ďakujem za info

hermiliona
5. aug 2013

@martulka411 je sucastou kocika 🙂 nemusis kupovat zvlast

hermiliona
5. aug 2013

baby moje, nemate nahodou niektora adapter na bee+ na stupienok???Ja som ten moj stupienok kupila na bazariku ale s adapterom iba na cam, na bee tam nebol.ak nepotrebujete a mate, rada kupim 🙂 dakujem.

h0sher
5. aug 2013

@mecavi 2x skus pouzit PrintScreen-tlacitko pravo hore a vojdi do malovani a stlac Ctrl+V 😝

klaris
5. aug 2013

ahoj holky, chci se zeptat, nemáte některá z vás v plánu prodat bgb cam all black 2., nejlépe 3. generace? za případné nabídky díky

vorllinka
7. aug 2013

Holky, prosím vás neprodáváte některá z vás adaptéry na Bugaboo Bee+ (na Maxi cosi?). Moc díky za případné nabídky 😉

lencuskac
7. aug 2013

@klaris ahoj ja rozmýšľam o predaji môjho cama 3 all black. Nápis správu ak máš záujem🙂 ďakujem

dara29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
8. aug 2013

Kedy vychadza bugaboo bufallo all black?

slivonka
8. aug 2013

Dievcata,kde zozeniem nove otocne kolieska na bgb cam2 a madlo (nemusi byt nove)? Dakujem.

olimon
9. aug 2013

@slivonka napr chytry hračky cz alebo my baby shop de. Alebo vystriehnes na bazare 🙂

kajuska01
10. aug 2013

relaxujem s buffalo

martulka411
10. aug 2013

Baby kde by som nasla bgb cam najlacnejsie ?? dakujem za info 🙂

kamed
10. aug 2013

Dievcata, ake pouzivate fusaky na zimu do cameleona? budeme mat zimneho novorodenca tak nieco teplejsie chcem kupit.

klaris
11. aug 2013

taky přemýšlím nad touto otázkou 🙂 jestli už bgb fusak nebo lodger.... poradíte někdo, prosím?

megan1
11. aug 2013

@andrea999 dobry den od koho ste prosim objednavali z mothercare? surne by som potrebovala odtial objednat niake veci a neviem o nikom. dakujem 🙂

koksi
11. aug 2013

holky chci se zeptat těch co už máte BGB. Má jednu pláštěnku na hluboký kočárek a sportovní verzi nebo na každou verzi má pláštěnku samostatně?? díky.

leishmania
11. aug 2013

@kamed elodie details by som brala. Ja som mala len orig bgb a stacil tiez. Mne dosiel bgb teplejsi ako lodger, a vacsie dietan v bgb alebo eoodie lepsie zakryjes ako v,lodgeri.

silviatt
11. aug 2013

@koksi jednu

klarawerder
11. aug 2013

@kamed Já teda nemám Cama, ale fusak se mi nejlépe osvědčil Elodie Details, pasuje i do Cama (my ho vozíme ve Stokke i v Bee+) a je úúúžasně teploučký, kombinézu jsme do něj dávali jen na horách při -20´C 🙂 Mají krásné designy a jsou fakt super... Však mrkni na www.elodiedetails.com , zrovna vyšla nová kolekce 😎

1janka_kolka
11. aug 2013

..ahoj kolegynky :D ...mam taku dilemu a mozno by ste mi vedeli poradit 🙂
Mam bugaboo cameleon all black a 19 mesacnu dceru, ktora nam rastie nejak prirychlo a uz teraz vyzera pomaly ako dva a pol rocne dieta... Problem je v tom, ze uz mi vytlaca hlavickou striesku a myslim, ze bez kociku sa este nezaobidem a v zime mi pride ta strieska potrebna ( a v capici s brmbolcom uz vobec nehrozi 🙂 )... Tak teda rozmyslam nad vymenou za iny kocik aj ked velmi nerada, cameleon je moja laska... Zvazujem kupu bugaboo Bee, pretoze mam pocit, akoby ten sedaci priestor bol o nieco vacsi. No a tu by som poprosila o radu. Viete mi prosim povedat, ci je to bee o nieco priestrannejsie? alebo mam zostat pri tom cameleone ale bez striesky. 🙂 dakujem 🙂

mitote
11. aug 2013

@kamed @klaris mam fusak Bugaboo Arctic a je perfektni, mela jsem take zimni miminko a jeste navic termolabilni

hermiliona
12. aug 2013

@1janka_kolka ahojky, ja mam oba aj bee+ aj camelen a moja 2,5 rocna dcerka sa vojde v pohodicke do bee, tam sa da nastavit vyska opierky aj sedadla kde dietatko sedi, ja by som ti ho odporucala, ale pozor bee nebude moc vhodny do snehu :( takze teraz babo rad :(

ivapo
12. aug 2013

@kajuska01 ahoj !! to máš chameleon? a z jakého roku? já ted koupila 007 a při male nerovnosti se hůř ovládá.. az bolí palce po hodine ježdění! prvni ďen..je krásný zachovaly. pry po jednom diteti.. na rovném Hladíkem Jezdi krasně. jakmille hrubší či jemne nakloněný povrch chodníku tak musim zabrat.. je to normální? nemáte take ten pocit? ten můj sportak muzu vozit jednou rukou a o.k snad si zvyknu ?

ivapo
12. aug 2013

@kajuska01 aha .. ty máš bufalł.. a davala si ty dve kolečka velka místo malých? nebo už je to rovnou s velkyma4 mi.. přemýšlím o do kupu předních velkých.. prodej kývne mi řekla že neni třeba.. tak nevím!

ivapo
12. aug 2013

@janka2232 taky mám ten jako ty.. koupila jsi Nový nebo bazarovy ? a za kolik? neovládá se hůř kdyz je nerovný chodník? mě docela boli ruce.. jinak je krasny

veronique.ba
12. aug 2013

@1janka_kolka @hermiliona Súhlasím, do Bee sa zmestí aj môj 4 ročný syn 🙂 ...ale po snehu som s ním išla len raz (napadlo nám 10 cm snehu) a ja som mala chuť nechať kočík na polceste k lekárke a zobrať malú na ruky 😒

catherine214
13. aug 2013

@ivapo noo podla mna to nie je ay tak normalne, teda ked su vacsie nerovnosti, tie predne male kolieska sa zvyknu zasekavat, ale ze by z toho ruky boleli, to isto nie, ja som tlacila cama s babom plus skate plus 13 kg syn jednou rukou po mierne naklonenom chodniku 🙄

olimon
14. aug 2013

Baby, aha ho! 🙂
Neonik s bielymi kolieskami... A samozrejme limitka od uja Andyho 😉

snehovavlockapp
14. aug 2013

baby, aký je rozdiel medzi strieškami "Bugaboo Bee Sun Canopy - Yellow" a "Bugaboo Bee Sun Canopy - Sunny Gold"
Tá sunny gold je taká typická žltá ?