Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
26. mar 2013

Neviem uz kto sa ma pytal,ale Warhol strieska na plusko stoji 109.95.cam a donkey 169.95€

martinano
26. mar 2013

@andrea999 kde si kupovala?

face
26. mar 2013

@kilian díky za info 🙂 a na plusko nevíš? 🙂

face
26. mar 2013

@kilian už to čtu pořádně, omlouvám se 😀

andrea999
26. mar 2013

@duplicka nene,táto je úplne iná,taký material jak šuštáková bunda,vobec neni náchylná na škrabance,super je,na beečko kup určite 😉

andrea999
26. mar 2013

@martinano v chytrých hračkách aj s pultíkom 🙂 to je univerzálny aj na bee

face
26. mar 2013

@kilian tak já teď bohužel četla jiné ceny 😒 129,- liber na Bee a 60,- liber ten slunečník ...

kilian
26. mar 2013

@face myslim,ze zavisi aj od kurzu.a verim,ze kazdy obchod ma aj inu cenu.

face
26. mar 2013
kilian
26. mar 2013

@face 😀 ja priamo z bugaboo

face
26. mar 2013

@kilian tak to by bylo super, příjemnější cena 😀

lentila.g
26. mar 2013

@face slnecnik?🙂 ten je mňam

pink31
26. mar 2013

Baby, toto sa asi uz neda zohnat nikde, vsak?

lentila.g
26. mar 2013

@pink31 tuším to bolo len ako drazba na pomoc...nie na predaj..

pink31
26. mar 2013

@lentila.g vdaka, myslela som si, lebo vsade som to nasla len ako drazbu na ebay 😉 skooda

zuzana_muller
27. mar 2013

Prosim o radu 🙂)) Mam doma Bee + aj cam3 a 15 mes dceru. Poradte co by ste pouzivali v lete a na dovolenke? Potrebujem kupit letne striesky a neviem sa rozhodnut na ktory z kociarov ich mam kupit 🙂 dakujem...

face
27. mar 2013

@zuzana_muller na Plusko 🙂

zuzana_muller
27. mar 2013

@face 🙂 dakujem. Ked ten cameleon mam len pol roka a este som si ho poriadne neuzíla ☹ a s pluskom som behala minuly rok cele leto so starsim synom... Ale chcem sa rozhodnut racionalne, co bude lepsie a pohodlnejsie, preto som napisala o radu.

kalista
27. mar 2013

@zuzana_muller plusko 🙂

zuzana_muller
27. mar 2013

@kalista baby, naozaj by ste sli do pluska? Preco? Hmmm... Asi je to racionalnejsie, ale nechcela som toto pocut 🙂))) lebo aj moj manzel ma presviedca na plusko, tak som myslela ze Vy tu ste menej racionalne 🙂))) myslis ze je to na leto praktickejsie? Aj na spanie? Idem na 5 tyzdnov na dovolenku s detmi do Chorvatska a potrebujem nieco prakticke aj na plaz (chorvatsku =kamene), aj na spanie, aj na prechadzky. Ale miesto v aute nie je problem 🙂

tanija133
27. mar 2013

@zuzana_muller ja myslim ze na dovcu bude pohodlnejsi a pristranejsi CAM.....kup na Cam, sice Plusko je mensie a spratnejsie ale Cam pohodlnejsi.... 😉 😉

face
27. mar 2013

@zuzana_muller pokud bude malé v létě rok a půl, tak bych koupila na Plusko. Soudím podle sebe, mě už v tomto věku přijde velký kočár zbytečný, a v Plusku se pohodlně vyspí i moje dvouletá, Cama bych pak schovala až na zimu 🙂

lenka1108
27. mar 2013

@bebel prosim ta a ta plastenka retro revolution tiez pekne sedi na bee plus?
@andrea999 prosim ta kde si kupila ten snack tray? dakujem

zuzana_muller
27. mar 2013

@face Ano, bude mat rok a pol. Ked ani ten Cam nie je celkom klasicky "velky" kociar. A kolieska velke mi pridu na kamienkovu chorvatsku plaz lepsie a pohodlnejsie. Ale zaroven Plusko je spratnejsie.

kalista
27. mar 2013

@zuzana_muller je len na tebe, kt. si vyberies oba kociky su v pohode na leto. Mozno, v ktorom sa jej lepsie spinka?? Ktory malej viac vyhovuje

ifkael
27. mar 2013

@zuzana_muller ja by som brala urcite cameleon na dovolenku ak by som neriesila miesto v aute...

zuzana_muller
27. mar 2013

Dakujem vsetkym za nazor. Stale nie som o nic mudrejsia ☹ kedze je to 2:2

mexico_16
27. mar 2013

Aku tašku ku bee+ neoniku ? 😕 😕

kilian
27. mar 2013

@andrea999 mas aj Adapter na plusko k tomu? Bolo v baleni?