Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
21. máj 2011

@brendda ja som nasla z emitexu letnu deku, taka tenka bavlna, a je to presne ten odtien co ocean strieska 😵 😵 😵 Je to teraz neaky novy odtien, tak som bola inak vyskerena ked som ju nasla 😀

tak to bude na dne vanicky.

zajo79
21. máj 2011

tiez som chcela offwhite.. ale neako sa tej bledej farby bojim 😅 po spomienkach na zltu nunu...nic svetle uz doma nechcem.

A ostatne farby - neviem si vybrat. jedine cierna...ale cierna letna strieska? to asi zmysel nema.

emamamamu
21. máj 2011

dekuju za rady s tim beeckem, ale jeden odkaz je na sedacku na bee + a druhy na chameleona..a my mame stare bee a sedacka tady stoji 2990... :/
tak nevim, jeslti mam koupit sedacku, nebo novy kocarek, nebo co..kazdopadne ho chci na dalsi deti a uz me to zacina pomalu stvat, predtim nam prasklo kolecko, ted tohle..:/

zajo79
21. máj 2011

@emamamamu to by som potom riesila kupu noveho bee+ ked to chces aj na dalsie dieta.. 😉

emamamamu
21. máj 2011

zajo ale mne se + vuuubec nelibi a tenhle stary s polamanou striskou uz neprodam a 14 za novy se mi nechce davat, to uz by byla teda poradna palka za kocarky na to, ze skoro nevozim🙂

vorllinka
21. máj 2011

@emamamamu Já bych šla do koupě nového, kdyby se mi to takhle lámalo.. Abys nekoupila sedačku a nepřišel další problém.. A prodat bys ho mohla na části, stříšku a podvozek, aspoň něco by z toho káplo 😉

klariks
21. máj 2011

@brendda Já tam dávala jednu z těchto mušelínových plenek/tenkých deček - http://www.mimibazar.org/foto.php?id=43022343&t... Mají hezké vzory, třeba si vybereš...nebo pak jednobarevné
http://www.ditevsatku.cz/shop/latkove-plenky-ct...

zajo79
21. máj 2011

@emamamamu tak potom novy bee, nie plusko.

brendda
22. máj 2011

Díky holky!!!
Asi objednám tu letní Emitex......sice tyrkysovou deku mám od Pinkie,ale ta by asi moc hřála.
Raději chci jednobarevnou,já tady na ty zvířátkový infantilnosti moc nejsem 😀

brendda
22. máj 2011

Tak jsem jí objednala,co se s tím bude crcat 😉 hodí se mi k oceanu i k off white 😉

tanija133
22. máj 2011

Baby, da sa Bgb Bee plusko dat do uplneho lahu? JA som bola vtom ze ano,ale dnes som pocula ze nie? nezda sa mi to...Hmmm????

emka34
22. máj 2011

Ahojte,aj ja som ju uz stastnou majitelkou cameleona,ale na kocikovanie si musim este pockat 🙂
Chcem Vas poprosit o radu,vyuzijem slnecnik aj pri hlbokom kociku? Dakujem

lodgermaniacka
22. máj 2011

@tanija133 podla mna uplny lah nema, ale je tam maly sklon, mne nevadi..chceš pre maleho uplny? ja mam aj maclaren a ten ma uplny lah, stare bee malo?

evikevik1
22. máj 2011

@emka34 já využívala slunečník i v hlubokové korbě, vůbec si to bez slunečníku nedovedu představit, nebo dovedu, plenu přes kočár, ale to by se mému synkovi moc nelíbilo 🙂))

tanija133
22. máj 2011

@lodgermaniacka hmmmm 😠 ano stare bee malo...do kelu....ale aj tak ho chcem....Tvoj maly ti tam normalne spaval? dnes som vytiahla velky sportak prvy krat Concord Fusion a ten tiez nema uuuuplny lah,ale v pohode tam spal....tak snad to vadit nebude.....Inac ako si spokojna s pluskom?

ellysa
22. máj 2011

@tanija133 podľa mňa mu to nebude prekážať, to je naozaj len minimálne naklonené, ja som malú nikdy nedávala spať na úplnú rovinu, má dosť často upchatý noštek tak som jej stále niečo podkladala pod hlavičku, ja som s pluskom tak spokojná, že už ani nevymýšľam s novým kočíkom a to je čo povedať

lodgermaniacka
22. máj 2011

@tanija133 my ho zatial nepoužívame, čakam na letnu striešku, lebo ta original je plytka a ked je slnko tak je velmi otvoreny a ked fuka tak prefukatelny 😎 ja ho mam hlavne kvoli sebe, ale ten mierny sklon nevadi, tiež som radšej ked ma hlavičku mierne vyvyšenu aj na maclarene, kt.ma uplny lah davam maleho do mierneho sklonu 😉

tanija133
22. máj 2011

@ellysa@lodgermaniacka mi hovor, stale nieco vymyslam, som nespokojna s Concordom, je super len l potrebujem maleho vidiet, jednoducho je este podla man maly,a chcem mat s nim ocny kontakt, kecatr s nim, robit opicky....a s Conocrdom to nejde....Tak hladam nieco ,aby som ho videla....Len jednu vec lutujem , ze som si hned na zaciatku nekupila Chameleon....som nechcela ten sportak, lebo sa mi nepacila ta vanicka, to korytko.....ale teraz to lutujem.....lebo ten sportak je super velky aj pre mojho valibuka, ktory ma uz teraz 11 kg v 7 mesiacoch,a da sa aj otacat....Vcera som bola vo Wiedni u Dohnala kukat tie Bee pluska....a vo Wiedni som videla same chameleony sportaky a ja som im tak zaaavidela.....Preco sa kurnik nedaju kupit zvlast.....Ale nehovorim aj plusko je super,je vacsie,mala som stare bee, hlavne ze sa daju otacat tie sedacky,a su nadherne....len tuzilla by som mat teraz ten sportak chameleon....A ten pololah je ok....

@lodgermaniacka prosim ta ,toto je ta letna strieska? https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... no prave, ta strieska, na starom bee bola taka velka, co bolo aj ok...tiez sa mi zda nejaka mala.....

lodgermaniacka
22. máj 2011

@tanija133 ano, to je ta letna strieška 😉 tak kup cameleon používany, ja som tiež nakoniec olutovala predaj, je to obrovsky šporťak, možno sa nezda, ale strieška je tak vysoko že určite je do 4r a je lahulinky a proste uplne najsuper..ved maly ma len 7m, to by nebola zla investicia, využiješ ho minimalne 2 roky 😉 a ja som vaničku používala len 2m, mali sme predtým concord neo a teutoniu a ked mal maly 3m tak sme kupili cameleona, to vôbec nevadí že ju nepoužiješ, možno pre druhe, ja by som jazdeny 1,5-2roky nechcela, a novší len tak nekupiš 😒

emka34
23. máj 2011

@evikevik1 Dakujem za radu 🙂

lentila.g
23. máj 2011

@lia slubene foto, len je to fotene mobilom, ja este malemu navesiavam na ten dazdnik hracky, takze ked to nahodou ma viac pred ocami a nevidi az tolko tak nemrnci a pozoruje ich

lia
23. máj 2011

@lentila.g dakujem za foto 🙂
prisla mi dnes podlozka ,neviete ako presupnem tie pasy cez to? niekde ste pisali o tom ,neviete nahodou na ktorej strane to kto pisal? dakujem

mici111
23. máj 2011

@lia vzadu na sedadle mas tie spodne biele uchyty, tak to z druhej strany tam ako babo sedi len pretlac prstom, a potom to prevlecies von a das pasy na podlozku..

kajena
23. máj 2011

Čaute holky 🙂 , máte prosím některá zkušenost se stínítkem proti slunci na Bugaboo Cameleon? http://www.babypark.cz/stinitko-proti-slunci-bu...
Dá se to použít i na hlubokou korbu a ne jen na sporťák, jak je to na obrázku, že jo? Využíváte ho? Díky 😉

ellysa
23. máj 2011

@kajena ide aj na hlbokú korbu,ale je ušitý tak na fest, že sedí len na fleec poťahu, z canavas sa ti to bude stále zošmykovať

zajo79
23. máj 2011

@ellysa myslis? ja som ho objednavala...som zvedava co to bude zac...

ellysa
23. máj 2011

@zajo79 viem mala som

dorotkaa
23. máj 2011

@ellysa
@zajo79 mne na denime sedel dobre