Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
15. sep 2011

@lodgermaniacka vidis,aka si ospevovana,nebudes ani stihat posielat ip.... 😀

lucineska1
15. sep 2011

@ronie111 řekla bych že je krásně velkej, má luxusní kolečka do našich krajin, ne tak malý jako cameleon 🙂 jinak víc nevím, neměla jsem šanci si ho pořádně prohlídnout. snad jsem ti pomohla

ronie111
15. sep 2011

@lucineska1 diky krasne, aj to mi staci... akakolvek informacia o Donkey ma potesi...

tanija133
15. sep 2011

@miska1981 Nie ze nie som spokojna, ale od 6 mesiaca maleho trpim ze sa neda otacat, aj preto som kupila Bee, teraz ho uz castejsie pouzivame, maly do neho nejako dorastol a zacinam ocenovat jeho priestrannost a aj dlzku a aj manevrovalenost....A kolieska vzdy isli bomba, po hocijakom terene , nafukovacie nechcem aj s tymito tlacis kocik jednou rukou.....a hlavne uz nechcem do neho investovat, lebo mam pocit ze ked maly zacne chodit s kocikom sme skoncili..... 😉

emka34
20. sep 2011

@ronie111 ahoj, aj ja som videla na zivo Donkey - vyzera fakt super! Suhlasim s lucinecka1 - koliecka su bombove. Mne sa zdali vanicky trosku uzke, ale to je pri vsetkych dvojickovych kocikoch. Myslim, ze si si vybrala dobre. 🙂

emka34
20. sep 2011

Tak som bola reklamovat cierny penovy ram z cameleona a uspesne 🙂.

anka.
20. sep 2011

Ahoj. Chtěla bych se zeptat vás co máte kočárek cameleon jak je to tam s košíkem? Vím, že je trochu netradiční a zajímá mě, jestli se tam vejdou i větší věci jako balík (krabice) plínek a tak? Díky za odpovědi!

anka.
20. sep 2011

@emka34 Můžu se zeptat co se s tím rámem stalo? Tento kočárek se mi hodně líbí, ale právě mě trošku zaráží ten rám a rukojeť. Že není vlastně nijak omyvatelný a jestli se ta pěna netrhá/nedrolí?

anka.
20. sep 2011

Promiňte, ještě teda jedna otázka pro všechny. Snad nevadí 😔 U cameleona ta pěnová rukojeť a rám:
1. čistíte to nějak? Jak? Měli jsme kočík s koženou rukojetí a ta šla očistit snadno, přeci jen je to čas od času potřeba.
2. nedrolí se ta pěna nějak nebo neodlupuje?
díky moc za info

ronie111
20. sep 2011

@emka34 som rada... už je objednaný, tak dúfam, že bude super... veľmi sa teším

cikinka
20. sep 2011

Milé mamičky , akú máte skusenost s bugaboo bee v zime?

tanija133
21. sep 2011

@cikinka Niktore baby ho pouzivaju aj v zime.....zalezi aj od dietata......ale ja ho nebudem pouzvat v zime.....na moj vkus je moc otovreny kocik a maly kocik...a aj tie male kolieska...no ale do suchej zimy by sa dalo, ak by tovje babo bolo v nom spokojne........ 😉

cikinka
22. sep 2011

@tanija133 Aj ja mám ten pocit.... ☹ Objednala som si fusak ,ale aj tak som si nie istá, ako to bude v zime . Uvažujem , aký kočar by bol najvhodnejsi ,ako náhrada. Ale zas čo som počula vraj bee, ako jediná bugina na trhu je najpriestranejšia .

emka34
22. sep 2011

@anka. Ram som reklamovala,pretoze sa mi zacal trhat,ale iba na mieste,kde som pouzivala slnecnik. Teda pod miestom uchytenia. Vymenili mi hned klips na slnecnik,jedna strana bola ostrejsia,ram pride do 14 dni. Bgb kociky stretavam casto a po mojej skusenosti ich zacinam "ocumovat" a zatial som na nich nevidela poskedeny ram a rukoved. To musia povedat kocky,co maju dlhsie skusenosti,ja pouzivam kocik len 15 tyzdnov.

emka34
22. sep 2011

@anka. Do kosika mi vosiel balik plienok,teda ten plastovy so 48 ks. Mensi nakup tam dam v pohode,na vacsi mam auto 🙂. Ja pouzivam zatial len vanicku,ale pozorujem,ze pri "sportovej" casti je kosik lepsie dostupnejsi.

tanija133
22. sep 2011

@cikinka Najpriestrannejsia? No neviem ,no celkom dost priestoru ma, aj sa da zvysovat ta sedanka aj chrbtova opierka...ale mozno tak na leto je priestranna ako tak....ono na zimu ten kocik nie je nijako kryty ani zbokov, babo sa nema pri sede ani o co opriet....ale to je moj nazor.....Ucite chces na zimu pouzivat bugy? Ja na zimu volim normalny sportovy kocik z 3 kombinacie......a bee na kratke presuny alebo na nakupy.... 😉 mala si aj nejaku 3 kombinaciu s hlbokou vanickou?

anka.
22. sep 2011

@emka34 děkuju za info 🙂 a čistíš/otíráš nějak tu rukojeť? jinak jsi s kočíkem spokojená?

cikinka
22. sep 2011

@tanija133 mala som Teutoniu 3 kombináciu . Nechcem nic zle povedať tak radšej sa k tej športovej časti nebudem ........, každopádne ty to maš odskúšane tak si rada necham poradiť . Jedine čo ma povzbudilo ,že som čítala , že ten fusak dost zakryje to babatko a je vonku len hlava . Ale no nič tak musím zhánať niečo ine na zimu . ☹

nininka80
22. sep 2011

Zdravím maminky, jdu si pro radu, líbí se mi bugaboo bee+ černé, již jsem měla kolekci 2010 a tam kmitali kolečka, to vím, ale chci se zeptrat, zda někdo nemáte kolekci 2011 a jak jste spokojené - na netu se hodně píše o tom,. že se ta přední kolečka cca po 14-ti dnech blokují a nejde s ním jezdit 😢 tak jestli někdo nemáte tuto zkušenost, díky...

leishmania
22. sep 2011

@anka. penova rucka u cameleona sa nenici, je to kvalitna pena, da sa normalne umyt spongiou
@cikinka mam bee+ a uvidim dokedy v zime budeme pouzivat, mam aj cameleon, tak pripadne ten vytiahnem, beecko je fakt dost otvorene,ale v dobrom fusaku asi az tak nevadi, akurat planujem kupit daky teply fusak, lebo ten bgb je skor taky prehcodny podla mna.

OTAZKA zacali mi kmnitat tie predne kolieska na beecku jak som ho otocila v smere jazdy, kam mam prosim poslat to video ked si to nahram ako mi to kmita?

tanija133
22. sep 2011

@cikinka ja to nemam odskusane, ja mam plusko iba do maja, ale nechystam sa velmi s nim jazdit v zime...Ale zasa ked je dobry fusak, bee nemusi byt zle ani v v zime....Ty si nebola spokojna s teutonkou? Ja som velmi lutovala ze som si ju nekupila....ale tento co mame na zimu je v pohode....

emka34
22. sep 2011

@anka. S kocikom som velmi spokojna,urcite by som nemenila! Rucku a striesku cistim len vlhkou spongiou.

bebel
22. sep 2011

@cikinka Ahojte, ja som bola spokojná s bee aj v zime, v kombinácii s elodie details fusakom alebo lodger bunkerom- nebola šanca,aby malej bola zima, alebo jej nafúkalo
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...
Aj tieto nové fusaky BGB sú teplejšie ako ich predchádzajúca verzia...mala som oba, tak viem porovnať. 😉

anka.
22. sep 2011

@leishmania
@emka34
holky promiňte, ale co je to spongiou?

emka34
22. sep 2011

@anka. Spongia je napr.hubka na riad, mozes pouzit aj frote uterak - rucnik.

anka.
22. sep 2011

@emka34 jojo bezva, děkuju 😅

lentila.g
22. sep 2011

@leishmania service.nl@bugaboo.com
Ja som ich reklamovala minulú stredu,hned vo štvrtok mi odpovedali na mail a video a dnes mi došli tie gumicky a výrazne sa to zlepšilo a jazdné vlastnosti sa vôbec nezmenili,ide ľahko ako pred vyskytnutim problému.

lodgermaniacka
23. sep 2011

ak by ste sa niekto chceli zbaviť striešky off white na bee+ mam zaujem 😉

mici111
23. sep 2011

@lodgermaniacka a nechces aj oranzovu? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
23. sep 2011

@mici111 😀 nie, farebných mam dosť 😉 teda, ale sa čudujem že si ešte limitku nepredala, taka krasna farba a super cena aj so slnečnikom 😨