Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

asimon
21. dec 2011

@lodgermaniacka dakujem,vecer objednavam...neviem uz vydrzat...😉

terulilinka
22. dec 2011

Ahojky holky, prosím o radu, co pomáhá na "šustění" předních koleček u Cameleona?? Čím to promazat?

ivett
22. dec 2011

@terulilinka nejen na Cameleona, ale všeobecně se doporučuje odstranit nečistoty sprejem wd40 a pak na promazání a nevrzání já doporučuju teflonový sprej, ale o vrzání koleček na Cameleonovi slyším prvně...

terulilinka
22. dec 2011

@ivett no oni nevržou, ale šustěj když se otáčejí.. tak nevím. každopádně díky za radu..

kilian
22. dec 2011

videli ste uz novinku ?a tri nove farby ,dostupne od februara.. 😵

lentila.g
22. dec 2011

@kilian toto som ešte neobjavila,ale tie 3 farby uz áno,konečne zaujímavá ta 😨 nová zelena,len aká bude naživo

kilian
23. dec 2011

@lentila.g aj ta koralova sa zda byt zaujimava,len zle to vidno. 😵

mici111
23. dec 2011

baby, kde ste videli tie nove farby? ja to nejako neviem najst 😲

bebel
23. dec 2011

@mici111 my-babyshop.de

asimon
23. dec 2011

Ahojte tak som dostala od mm krasny darcek...objednal mi bee+...ako darcek k vianociam...a este jednu strechu a slnecnik a drziak na flasu...veeelmi ma potesil..uz aby bolo leto...resp.jar..
Mam jednu otazku...mali aj taku tu letnu UV clonu...ale bola na bee...pasuje aj na bee+...resp.mate ju,vyuzivate to v lete?

mici111
23. dec 2011

@asimon letna strieborna strecha je ina na stare bee a ina na bee plus, tak pozor 🙂 ja som mala, pouzivala som, ale nakoniec som predala, lebo mojej vadila..vpredu to ma akoby sietku proti hmyzu, ktora sa neda moc dobre uchytit, cize ak chces mat zatiahnutu striesku, tak ma babo pred sebou aj tu sietku..cize my sme strechu pouzivali len na spanok, na to bola super, mala bola cela prekryta..inak bola strecha stale vtiahnuta..

mici111
23. dec 2011

@asimon ake farby striech budes mat?

asimon
23. dec 2011

@mici111 klasika..kedze mam dievcatko,tak sladku ruzovu...a zltu...k nej som si zobrala zlty slnecnik...a dakujem za radu ohladne tej UVeee...to sme nastastie neobjednali...ozaj a tie farebne vyplne su dobre..teda maju aj nejaku funkciu okrem farebneho zladenia...
A v tom Holandsku su inac rychli...vcera v noci sme to objednali a dnes to uz ma UPS,vraj mi to dodaju 2.januara..
Dufam,ze dodaju,lebo peniazky nam uz stiahli...

mici111
23. dec 2011

@asimon myslis tie podlozky do kocika? podla mna original bugaboo podlozka nesedi pekne v bee..videla som to nazivo a vobec sa mi to nepacilo..radsej si objednaj z pinkie.cz..ja mam od nich tri 😀
neboj, da sa na nich spolahnut 🙂 tak potom prosime fotos 😀

asimon
23. dec 2011

@mici111 urcite sem hodim fotku...a veeelmi pekne dakujem za vsetky rady...aj ta stranka pinkie je super...urcite si detaily doladim aj od nich...
Ozaj, vidis este otazka...nechyba ti na tomto kociku madlo...resp.da sa nejake kupit?
Vidis stale ma napadaju nove veci... 😉

mici111
23. dec 2011

@asimon sedi tam madlo od chicco multiway..ze vraj..ale iba v smere jazdy..moja si zvykla aj bez madla, aj ked teraz pouzivam peg perego sí a tam madlo je..mam pocit, ze je pohodlnejsi ako bee..kludne sa pytaj 🙂

asimon
23. dec 2011

Dakujem este raz... 🙂

lentila.g
23. dec 2011
tanija133
27. dec 2011

Baby, prisli mi uz tie tesniace kruzky na Bee plus, kde sa davaju? iba si to chcem overit, ako ked dam dolu to koleso...tak na ten spoj medzi tym bielym a kolesom? 😉

mici111
27. dec 2011

@tanija133 mas k tomu aj navod, teda ja som mala..das dole predne kolesa a nalepis to na konstrukciu jak bolo koleso uplne nadoraz a potom nasadis koleso spat..nic zlozite 🙂

tanija133
27. dec 2011

@mici111 dakujem, ja to mam bez navodu a snad som to dobre nasadila.... 😉

mici111
27. dec 2011

@tanija133 fakt? mne to poslali krasne v sacku spolu s navodom 🙂 a poslali mi 6 tych lepiacich kruzkov..nasadila som a uz to nerobi..aj tak teraz bee nepouzivam 😀

face
28. dec 2011

Holky, myslíte, že když si teď koupím nové Plusko, asi z Holandska, že už ty kolečka budou v pohodě? Mám strach, abych ho znovu nekoupila a nebyla zklamaná 😒

mici111
28. dec 2011

@face a co si mala s kolieckami? 😲 ja ho mam z babycare a je v pohode, po case zacali kmitat tie kolieska, ale ja to nepovazujem za vadu, dala som lepiace kruzky a hotovo, uz to nerobi..

face
28. dec 2011

@mici111 kolečka mi trochu kmitaly, ale taky to nebylo nic hrozného, ale i rukojeť mi trochu drncala. Kočárek jsem měla taky z babycare, tak teď nevím, jestli do Pluska ještě jít, ale láká mě 😉

leishmania
28. dec 2011

@face podla mna plusko moze zacat kmitat - tie kolecka, ale s tymi tesniacimi kruzkami to prejde, aspon zatial to funguje, som zvedava ci to bude dlhodobo pomahat

petkahaa
28. dec 2011

caute,neviete ci je na bee drziak na iphone4,nasla som len na trojku..dik

face
29. dec 2011

@leishmania díky, asi to nechám až na jaro, jezdíme teď stejně jen s Cam. Třeba už bude Plusko trochu vylepšené 🙂

kilian
30. dec 2011

ja som vcera reklamovala priamo v obchode,kde som bee kupila tie kolesa a dnes mi volali,ze cely bee+ mi vymenia.aj sedacku vsetko.normalne som sa cudovala. 😝 😝

asimon
30. dec 2011

@mici111 ahoj,tak dnes mi moj bee+ dorazil...som velmi spokojna a uz teraz sa tesim na leto...resp.jar...
Viem,ze tu viacere objednavate z www.babycare.nl ale pre tie,ktore vahaju ich vrelo odporucam...su rychli,spolahlivi a cez UPS som si kocik stale sledovala kade ku mne cestuje...a dokonca prisiel v predstihu... 😉