Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
13. jan 2012

@hanahana7 podla toho ku ktorej strieske?

deyana
13. jan 2012

@elinka7 mě se jezdí v pohodě, nezdá se mi, že by se to nějak třepalo 🙂

lentila.g
13. jan 2012

Baby zvažujem že moje klasické bee+ vymenim za čierne, len ma napadla možno hlúpy otázka,ale ked nechám napr.kociar na slnku na ihrisku,nebude ta konštrukcia horúca?nemyslím zasa tak že by sa človek spálil,ale maly zvykne chytať bocnej konštrukcie
A ešte jedna otázka nie je viac vidno skrabance?lebo môj muž zaobchadza s kociarmi desne pri nakladaní do auta 😠

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g ja som videla v dohnale bee+ all black na čiernej konštrukcii a ako bol šuchnuty-novy! mal pod farbou striebornu asi 10cm ryhu..napriek tomu by som ho na tvojom mieste vymenila 😵 ved aj na striebornej konštrukcii vidieť škrabance

kilian
13. jan 2012

@lentila.g urcite je rozdiel medzi cameleonom na ciernej konstrukcii a bee.uz len tym skladanim....

zajo79
13. jan 2012

@lodgermaniacka ja neviem o tom, zeby na ciernom came boli skrabance...boli? 😕 ja som s nim bola spokojna

i ked pravda, s ciernou konstrukciou je smrncovne missoni.. uz missoni vypredane, tak mam po probleme ze ci cierne kupit..

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g a ešte niečo..mala som polročneho cameleona a okrem jedneho maleho škrabančeka som na konštrukcii viac nenašla, na striebornom cameleonovi čo som mala boli vidieť škrabance viac

zajo79
13. jan 2012

@kilian nemyslela rozdiel v bee+ v konstrukcii strieborna vs. cierna?

lodgermaniacka
13. jan 2012

@zajo79 bol len jeden maly 😉 ale na bee+ v obchode novom bol jeden dlhy, ale to museli niekde škrknuť

zajo79
13. jan 2012

@lodgermaniacka a to bol nakladany do auta niekedy aj 3x za den

zajo79
13. jan 2012

@lodgermaniacka tak to muselo byt neakym fakt zlym zaobchadzanim... aj na striebornej sa najdu skrkacne.

kilian
13. jan 2012

@zajo79 to som pochopila... 😀 😀

lentila.g
13. jan 2012

@lodgermaniacka No zvažujem ved potom ho ľahšie predam aj ako neskôr tento klasicky a s missoni potahmi to nemá chybu 😵
@kilian ved je,len môj muz to nazval že moje kociky sú spotrebný materiál,že nemAm byt taká precitlivela na ne,tak naposledy zistil že aj jeho auto je pre mna spotrebný materiál

lentila.g
13. jan 2012

@zajo79 missoni vypredané? 😲 Aj na cam aj na bee?...na bee ma lákajú viac ale to je asi tak že kto zavaha nezere:( a nemá. Budem asi musieť na e bay pozrieť
@lodgermaniacka ved to že aj na klasickej vidno

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g aj u nas v rodine maju tento nazor všetci ako tvoj muž 😎 😎 😎 a to ja som na kočíky hakliva, ked som videla moju mamu ako jej dvere na brane narazili do MOJHO kočíka, skoro som zinfarktovala 😀

hanahana7
13. jan 2012

baby neserte ma! 😀 tak konecne som sa presvedcila ze all black bee nechcem(mam aj missoni strechu-tu som prvu kupila)..a nakoniec tu pisete ze je to naj?
mam v plane dnes objednat ruzove bee...och! a zase som na vazkach...denimove nechcem-lebo denim striesku nechcem pouzivat a sedak moc vidiet neni..
a ktoru teda podlozku mam zobrat k ruzovej streche(tej cyklamenovej) a k missoni? och!
pre niekoho to je ze p.....viny riesim ale mne na tom zalezi momentalne 😀

hanahana7
13. jan 2012

a co sa tyka skrabancov na striebornej konstrukcii tak niekedy sa mi podaria umyt..len par je takych ze ostanu..
ja nakladam konstrukciu denne do auta..vajco na nu davam-ked do skolky vozim starsie dieta..

lodgermaniacka
13. jan 2012

@hanahana7 ja by som podložku kupila off white, ta siva je strašne škareda, škoda že čiernu nemaju

zajo79
13. jan 2012

@lentila.g no ked niekde najdes daj vediet..

hanahana7
13. jan 2012

@lodgermaniacka dik..lebo mna by ju ani nenapadlo kupit..nemala som totiz este bee..

lodgermaniacka
13. jan 2012

@hanahana7 ved nie každemu sa musí pačiť, to by bola moja volba, ved pračku mame ak by sa častejšie špinila 😝 🙂 a k missoni by sa mohla hodiť, aj k ružovej 😉

hanahana7
13. jan 2012

@lodgermaniacka vsak ja preto proste milujem bgb ze sa da smarit cele do pracky!!! alebo ked ta nasere-tak ho vymenis!!! (farbu) 😀 😀 😎

lentila.g
13. jan 2012

@lodgermaniacka môj muz naposledy na zlty fusak dal podvozok z cam.a problém bol na svete 😲 😠

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g 😎 😎 😎 viem si predstaviť 😀 😀 😀 chlap, čo chceš! 😉 😉 😉

hanahana7
13. jan 2012

inak dost stoja tie podlozky...vsak viac nez strieska! svine! 😀

hanahana7
13. jan 2012

zatial kaslem na podlozku..vsak este fusak nosime..lebo co ak vymyslia na jar nejaku novu farbu.. 😲

lentila.g
13. jan 2012

@hanahana7 ked kupuješ od novoty tak jednoznačne k missoni by som volila čiernu,na Fb Bugaboo je kopec variant a s čiernou je najjjjjkrajsia ta strecha

hanahana7
13. jan 2012

@lentila.g ja viem..neboj studirovala som to cely den..vsetky fotky..hrabalo mi z toho..ale zas ked chcem dat aj ruzovu strechu(lebo pred missoni sa mi vzdy prave pre babu ta pacila-a konecne mam aj babu) tak zase sa mi nepaci ten kontrast s ciernou konstrukciou..ideal mat 2 beecka 🙂))))) jedno black-missoni jedno normal ruzove 😀
kaslem na black..mne sa niekedy paci a niekedy zase nie..radsej si kupim nejake nove black okuliare slnecne!

lodgermaniacka
13. jan 2012

@lentila.g už predavaju aj čierne podložky? minuly rok bola len ta tmavosiva a ta bola škareda 😖
@hanahana7 ja by som už objednala všetko naraz, potom by si musela zase platiť poštovne..ale ako chceš ty 😉 nad 800 eur maš na babycare ešte 5%zlavu z nakupu

elelel
13. jan 2012

@hanahana7 na podlozky original by som si dala velky pozor su dva modely, jeden absolutne do bee nesedi aj ked je akoze univerzalna, ten co sedel je vraj uz stary model a uz ho nemaju, tak mi napisali z babycaru