Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
24. nov 2012

@lentila.g zlatko, ty nahodou nemas denimovu striesku doma navyse 🙂 dostala som zachvat zmeny 😀 😀 😀 😀

yashmin
24. nov 2012

dnes som zdemolovala bee-cko no co uz 😠

ifkael
24. nov 2012

@yashmin ako zdemolovala? 😕

yashmin
24. nov 2012

@ifkael presla som ho autom cuvala som z garaze a uplne som zabudla ze ho mam za autom ☹

ifkael
24. nov 2012

@yashmin takemu maclarenu by sa nic nestalo... to je odskusane... ale teda- mrzi ma to... bude nove?

Stat sa to mne- si to oplacem :-\

yashmin
24. nov 2012

@ifkael mam doma este cameleona a kedze cakame druhe rovno kupim donky? no neviem mozno aj bee-cko ... 😎

yashmin
24. nov 2012

@ifkael a co budem plakat vcera som preplakala celu noc mrnusko si vybil zub to ma sere ale riadne kaslem na kocik to je iba vec...

ifkael
24. nov 2012

@yashmin zlatinko male... aj so zubkom ☹ jasne, kaslat kocik...
Syn si odbil, na vani ☹ nic moc, zubar mu s tym nechcel nic robit..

yashmin
24. nov 2012

@ifkael on vcera zo stolickou ale cely aj s korienkom jednotka chudacik malinky ☹

lentila.g
24. nov 2012

@mycats nie..ani som na bee nemala... No na zimu si to žiada asi skludniť farbičky
Ja som Prave ukázala mužovi môj nový úlovok Paul F🙂

mycats
25. nov 2012

@lentila.g 🙂)) hladam kde sa da 🙂

cakaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_muller
26. nov 2012

@minicka dakujem za info

duplicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
26. nov 2012

@duplicka Jo, tak dnes jsem měla taky tu čest, kdy mi nějaká "inteligentní bytost" (nechci být sprostá) nahlásila inzerát jako závadný kvůli napsání 5-ti velkých písmen za sebou. Tak o těchto způsobech si myslím svoje...ani se nebudu rozčilovat, to mi za nějakou blbku nestojí 😠 😠 😠 Mimochodem radši by se měl admin věnovat obsahům například urážlivým a podobně, ale lézt do inzerátů a schválně chtít někoho nachytat, kde člověk napsal blbě nějakou čárku...to snad není pravda... MK mě začíná už nějakou dobu dost nemile překvapovat...

duplicka
26. nov 2012

@klarawerder zeee aj mna prekvapuje 😕 😕 😕 😕 , no uprimne uz to nie je ako kedysi, fakt baby sa kvalitne nudia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jonynek
28. nov 2012

A tady je náš Neonek v reálu😉

ivett
1. dec 2012

Holky kdo mate bee+ all black,je hodne nachylne na skrabance?Pri skladani,prevoz v letadle atd. Nebude hned odrene? A jake je pod tou cernou barvou,predpokladam stribrne,tak me zajima jestli i sebemensi skrabanec neni moc viditelny,diky za odpoved...

andrea999
1. dec 2012

@ivett to je kvalita...moje plusko all black je bez škrabancov a mám ho 5 mesiacov ... takmer celé leto som ho skoro denne skladala do auta 🙂

mycats
1. dec 2012

@jonynek odpadneeeem 🙂 100% zladenie 🙂 nadhera!

mycats
1. dec 2012

@ivett tiez mam all black a nemam pocit, ze by na nom skrabance rastli ako huby po dazdi 🙂 skor mam pocit, ze vydrzi uplne vsetko, lepsie ako strieborna verzia. mala som obe a prvy mal nejaky skrabancek a tento vobec

ifkael
1. dec 2012

@mycats mozem potvrdit... Na cameleone tiez nebolo nic nic...zato bj versa- zachvilu co som ju mala..sem tam skrabanec...uz aj isla z domu :/

glorita
2. dec 2012

Baby pokazila sa mi na ruKovati ta blbost ktorou sa dviha rukovat ta bilea cast ktorou sa to vysuva a to len na jednej strane-chyba tam akoby pruzina ci ako to nazvat.neviete ci to pojde opravit a ak ano kde tu na sr ak uz ho nemam samo v zaruke?

kajuska01
3. dec 2012

Kočky kupim bugaboo Missoni a aj kocik bugaboo najlepsie allblack

kilian
3. dec 2012

@kajuska01 cam alebo bee?😉

face
3. dec 2012

@kilian prodáváš Cama? 🙂

kilian
3. dec 2012

@face Este sa len rozhodujem. 😀

ifkael
3. dec 2012

@kilian neblaaazni, co budes mat?

deyana
4. dec 2012

holky, kdo máte beečko.. uvažuju že cameleona po zimě vyměníme za bee, jezdíte i trochu po terénu (zahrada) ?
a jak kolečka, dělají rámus když se jezdí, jsou odpružená? děkuji 😀 😀

bebel
4. dec 2012

@deyana sú tiché a odpružené...ale bohužiaľ vibrujú, čo sa rieši takými nálepkami. jediné, čo niketorým robilo rámus na nerovnom povrchu bola hrkajúca teleskopická rúčka...ja som si to nevšimla.