Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentilk.a
25. jan 2009

Ahojte,
tie co mate Cameleona, ste spokojne? Co povazujete napr. za nevyhody? Dakujem velmi pekne, je to moj favorit, ale uz mam z tych kocikov celkom slusny hokej... 🙄

tucika
25. jan 2009

Ja som s BGB veeelmi spokojna a urcite by som si ho kupila znovu! 🙂 Lahko sa sklada aj rozklada, je veeelmi lahky - vlacim v nom Alicu az na 2. poschodie, lebo nemame vytah, uplne jednoducho sa s nim manevruje, da sa prehodit rucka, ked napr. svieti slnko alebo ked potrebujes ist do terenu, tak tlacis kocik velkymi kolesami vpred - to som teraz vyuzila ked bol sneh a uplne v pohode sme chodili na prechadzky. Ali ma 9,5mesiaca a este sa zmesti do vanicky. Proste supis kocar. Jaj snad len to ked mas hlboky kocik tak sa zle dava nakup do kosika, ale to je uplne nepodstane... 😀

lentilk.a
25. jan 2009

tucika, velmi pekne dakujem 😉
to je parad, ze sa Ti este Alicka zmesti do vanicky!!! 😵

bejby29
25. jan 2009

Kocky, nova stranka http://snugglybugs.co.uk

slavica2
26. jan 2009

lentil, kocik je fakt super, som velmi spokojna 🙂 vanicka je velka, kocik je velmil lahky, to je plus
odporucam aj fusak, je teply az az 🙂
napadlo mi jedno minus, sportova cast, je taka, ze dieta musi mat stale zohnute nozicky, myslim tak, ze sa spodok sportovej casti neda vyrovnat, nase dieta sa rado natahuje, tak to trochu pocitujem ako nedostatok, ale mozno je to len zmena, ked sme presli do sportovej casti z vanicky.
Inac ja som velmi spokojna, ze vanicka je taka velka, lebo tieto zimy sme preckali vo vanicke a myslim, ze aj na chrbtaik je omnoho lepsie, ked dlhsie babenka lezia.

lentilk.a
26. jan 2009

jej slavica, dakujem velmi pekne za info. A vy uz ste "museli" prejst do sportaku?

jeana
26. jan 2009

lentilka nasa Lili ma 6,5 mesiaca a je v overale aj vo fusaku a zatial tiez stale vo vanicke. Je to vsk len otazka casu, kedy ho vymenime, lebo ak je hore, tak je nam kocik nanic, lebo z neho nic nevidi a musi byt na rukach 😅 😀
tiez je nevyhodou pre mna ten nie velmi komfortny pristup do kosika, ale zrejme to bude lepsie so sportovou castou 😉

lentilk.a
26. jan 2009

Zienky, to ak som spravne pochopila ta sportova cast sa neda dat do lahu? V nej babatko sedi a len celu tu cast (ako tam babatko sedi) polohujem? ☹

kalista
28. jan 2009

celu cast posediacky, ale vraj je to pre dieta prirodzena poloha, ved aj v brusku ci na rukach nelezi uplne rovno a aj ja mozem kocik len odporucit. v kociku sa v pohode vyspi aj 4 rocny "drobec" a aj do fusaku sa vojde- to nie zeby som ho nosila v kociku, ale dost casto sa nam stava, ze zaspi v aute zrovna ked niekam ideme 😝
co sa tyka polohovania sedacky sportovej casti nikdy som nemala pocit zeby to Lee prekazalo ked spala, dokonca ked som ju dala spat do Bee, jej to chybalo.

ale ako sta sa rozkecali zrazu. 😀

lentilk.a
28. jan 2009

Kalista dakujem. 😀 Lebo ja prezivam s BGB lasku na prvy pohlad 😉 , toto je jedina vec, co ma odradza. 😅

kalista
29. jan 2009

nemusi. 🙂 ja sa priznam, ze u mna to bola laska na 2 pohlad. a teraz by som ho nevymenila.

bejby29
29. jan 2009

U mna to bola laska az na neviem ktory pohlad, ale teraz by som ani jeden Bug nevymenila. 😀

kalista
30. jan 2009

bejby moja rec 😀

slavica2
31. jan 2009

Lentil a pytala si sa na kolieska 🙂 ci budu ok v BB, budu 🙂 muz je z BR a ked prideme za svokrovcami tak sme na Taloch, na Myte, kde je snehu stale a kolieska su v pohode 🙂

lentilk.a
31. jan 2009

jej, slavica, dakujem pekne 😵

emamamamu
31. jan 2009

holky mimco se nam ma narodit v zari a momentalne si ujizdime na bug. bee...je blbost mit v zime jen tu vlozku pro novorozence? mam to koupit spis az na jaro a v zime mit mimino poradne schovane???

henri001
1. feb 2009

ahoj emi ,tak isto som chcela pockat do jari, ale kedze boli vaaaanoce, tak som si urobila aliby a kupila bee... my pouzivame iba fusak ...ja mam oktobrove babatko a kym zacala zima mal 2,5 mesiaca a tu kuklicku som nekupila, iba rovno fusak .Maleho mam v teplom overale a pod nim mam malu teplu deku, navrchu pod fusakom tak isto . Uvidis sama, keby bol maly mensi (velkostou) asi by som dokupila k fusaku aj tu kuklicku pre novorodencov 😉

maximilian
1. feb 2009

ema ja tiež uvažujem nad tou istou varinatou, ale mimi sa mi ma narodiť začiatkom jula. Rozmyšlam či isť do kočíka s normalnou korbičkou, alebo kupiť Bee s tou vložkou pre novošou. Musím to omrknúť naživo.

maximilian
1. feb 2009

Ozaj a chcem sa spýtať baby čo máte BEE ako sa vám jazdí s kolieskami teraz v zime, je to v pohode? Dakujem

emamamamu
2. feb 2009

holky ja ale musim mit bee..😀 😀 nam uz se o tom zda dve noci za sebou..😀 koukala jsem, ze mimco je krasne schovane i tou dlouhou strecou..ted uz jen vyresit, jestli to jde dat uplne do lehu, jestli ne, tak budu fakt brecet..na vsech fotkach to vidim jen tak v pololehu jakoby....ze to proste neni uplne rovne 😢 😢 😢 😀 😀

henri001
2. feb 2009

emi, je to rovneeee 😀 😀 😀

emamamamu
2. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chachachaaaaaa budu mit nejdriv milacka bee ap kamiminoooo 😀 😀 😀
tyjo..to je super 😀 😀 😀 uz ted jsem si slibila, ze si koupim ruzovou boudicku..tajne...ten muj ho chce zluty..😀
juchu 😀 😀
a odkud ho mate? ja ho nasla na ebay za 6000..tady stoji 12000..risk, nebo zisk?🙂

henri001
2. feb 2009

ema 😀 😀 😀 tak presne, aj my sme mali kupit zlty , ale akoze naaaahodou mali vylozeny ten ruzovy a som zaklipkala ocami 😉 ale veeelmi dobre som vedela, ze ho tam maju 😀 myslim ze kocky pisal, ze je najlacnejsi cez net, cez original bugaboo obchod- klikni na astranky dozadu, urco to tam najdes...ja som ho kupila tu v phe

emamamamu
2. feb 2009

tak jo..🙂a prosim te jeste mi rekni, ve kterem obchode tady je, jen tak muj rikal, ze by ho chtel nejdriv videt nazivo..😀
ale tohle byla fakt laska na prvni pohled..ja ho videla uz davno, ale moc me nezajimal..a pak jsem ho videla u tebe v albu a byla jsem jasna..jen jsem ho ukazala mojemu a tomu se o tom uz zdalo..😀 takze jdem do toho🙂 dik za odpovedi 😀 😎 😀 😀

emamamamu
2. feb 2009

dik🙂 ja ted koukala na ty bugaboo stranky🙂

http://shop.ebay.es/items/_W0QQ_nkwZbugabooQ20b... 😕

henri001
2. feb 2009

anna & victorie v Spektrume v pruhonicich , odtial ho mame my , to musis postupne, nakup do billy a nenaaapadne okolo 😀

emamamamu
2. feb 2009

dekuji dekuji..😀 je blbe koupit si kocarek 8 mesicu pred porodem? 😀 😀 😀 😀

henri001
2. feb 2009

emi...asi trosku ano 😅 ja som kocik kupila tyzden pred porodom, objednavala 2 mesiace pred porodom , beecko az ked bol maly na svete 😕 to vies, prvorodicka, povery fungovali...robila som si albumceky a davala do nich vsetko co by som kupila 😀 ...ale myslim ze clovek ma urobit maximum pre radost a stastie 😉

emamamamu
2. feb 2009

no budeme to muset asi vydrzet..i kdyz na povery neverim, ale vim, ze se muze kdykoli cokoli stat..a pak me to bude mrzet..ale pockat az nekdy treba do srpna na vcelku bude teda horsi nez cekat na mimino😀 😀 😀
a ta boudicka se da dokoupit i samostatne ze??