Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nelinqua
16. jan 2014

@romynka madlo gesslein swift zozenies v bratislave na dunajskej v obchode for baby. Stoji do 20e. Inak co sa tych pasov tyka, mojej sa zapacilo beecko az ked som prestavila pasy len na 3-bodove -cize len okolo bedier a dala som jej madlo. Inak to chicco madlo je lepsie pre vascie deti lebo sa pripina normalne na kovovu konstrukciu - dieta ma viac miesta. Gesslein madlo drzi len na plastovej casti konstrukcie a da sa pripnut aj v smere aj v protismere jazdy. Len teda ja ked mam fusak v kociku tak gesslein madlo mi to uz neobopne:(

romynka
16. jan 2014

Dakujem moc za info... mala ma skoro rok a pol a je dost cvalik..myslis ze by bolo lepsie to chicco?to maju tiez v tom obchode?

leony83
16. jan 2014

baby predávajú niekde v Ba bee plus? resp. vo Viedni, kde to môžem zobrať ihneď bez objednávky... niekto z vás nepredáva náhodou? 🙂 zajtra predám stokke a budem bez kočíka 😒

jankadr
16. jan 2014

@leony83 pri Avione v OC Korzo - pre deti

jessey
16. jan 2014

baby mate tu niektora saharu?

niccky.z
16. jan 2014

@ivett mas i foto??

nelinqua
16. jan 2014

@romynka to chicco tam nemaju, netusim ci sa to da este niekde zohnat. ja som skusala svojho casu u predavajucich co maju stare kociare chicco🙂 ale ziadna mi nechcela predat len madlo:(

romynka
17. jan 2014

Juj skoda.. ☹ popatram a ked nic kupim to druhe... a ibak ako si prerobila tie popruhy na 3 bodove? Neviem najst navod...
A este raz dakujem za tipy! 🙂

cayar
17. jan 2014

Skus ebay

cayar
17. jan 2014

@romynka hi, skus ebay

cayar
17. jan 2014

@nelinqua VDAKA za tip

bublinka711
17. jan 2014

Ahojte maminy, predávam náš Cameleon, my sme ho využívali minimálne, malá sa prvých 6 mesiacov nosila v manduce a teraz sa tiež veľmi voziť nechce. Cez víkend nafotím a dám na bazárik, ale tak aby sa vedelo 🙂.

lucicek22
17. jan 2014

Caute kocky, tento tyzden sme objednali bgb donkey duo, kvoli ciernemu podvozku sme vzali limitku All in black. Chcem ale modre strechy, takze nam zostane z toho balicka jedna kompletna sada cierna (strecha + kryt)...Kocik budeme mat sice az za cca 7-11 tyzdnov ale pokial by ste niekto planovali kupovat cierne strechy tak mozem potom tu nasu posunut za lepsiu cenu ak by niekto mal zaujem. Kupovali sme ich v Predeti.sk kde stoja 89e, dala by som ju za 60e 🙂

smale
18. jan 2014

Holky, prosím o radu. Kamarádka si sehnala samostatně výztuže na stříšku Cameleon a samostatně svorky (oboje použité), ale ty pruty (výztuže) se do těch svorek prostě nevejdou (viz foto).
Prosím, kde je chyba? Má Cam 1 a Cam 2 jinou šířku těch výztuží?
Děkuji.

tehulkake
19. jan 2014

zienky pasuje adapter na autosedacku maxi cosi na bee a aj na bee plus?

bebel
19. jan 2014

@tehulkake nie nepasuje

tehulkake
19. jan 2014

@bebel och skoda, a bee plus ma inu konstrukciu ako bee,

ivett
19. jan 2014

@niccky.z foto ceho?

niccky.z
19. jan 2014

@ivett kocarku 🙂

ivett
19. jan 2014

@tehulkake bee+ ma jine ty plastove casti na konstrukci kde se adaptery nacvaknou a ma je jine z duvodu jineho systemu pri prehazovani sedacka po/proti smeru,nic z bee nepaduje na bee+,teda adaptery,strechy atd.,jen to,co je u bgb jako univerzalni...

tehulkake
19. jan 2014

dakujem pekne, lebo sa mi zdali uplne rovnake, a ake madlo pasuje na bee plus,
@ivett

ivett
19. jan 2014
ivett
19. jan 2014

@tehulkake z chicco multiway a gesslein swift,ale ani jedno nepasuje 100%

tehulkake
19. jan 2014

@ivett vdaka 🙂

jsemnejkrassnejsi
19. jan 2014

Nemáte někdo na prodej WArhola na bee auta? Kamarádka shání

diastella
20. jan 2014

Caute maminy ! Neviete mi poradit kde sa da kupit Bugaboo cam 3 za najlepsiu cenu ? Dakujem.

tehulkake
20. jan 2014

este jedna otazka, o kolko cm je sirsie bee plus ako bee, myslim sedaciu cast, dakujem a ktory je lepsi? mne sa paci velmi ten starsi, no sa mi zda dost uzky ako sedacia cast, a neviete kolko ma chrbtova, dakujem

janinkad
20. jan 2014

baby, blankakorf tu na MK ,skuste ta ma dost veci na Bugaboo,ak kocik

andrea999
20. jan 2014

@tehulkake našla som také porovnanie oboch,hádam pomože 🙂

tehulkake
20. jan 2014

@andrea999 dakujem sikulka 🙂