Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

peppapig
12. jún 2009

zajo, tak prece to bude Bee?! 😵

gingerlady
12. jún 2009

peppapig: no jo, je zalaskovana az na pudu😀 A ja se ji vubec nedivim 😅
zajo, ale kdyz jsem videla ty barvy, rekla bych, ze ten cerveny je o neco hezci. Je vyraznejsi😉
A uz jdu spat holky, je to hrozny....v 6 rano si budu nadavat, proc jsem nesla driv, kdyz vim, ze maly vstava tak brzy 🙄 😀
Tak se krasne vyspete (teda v ramci moznosti😀) a zitra paaaaa

lia
14. jún 2009

ahojte,

chcela by som sa vas spytat,kto si kupoval cameleona z holandska.
da sa navolit vsteko v akej chcem farbe??aj kosik??aj strecha??a sportak musi byt v tej istej fabe ako vanicka alebo sa da zvolit uplne inu farbu??velka vdaka.
baby,vy ste si aj maxi cosi stadial objednavali??a fusak??neviem ci treba original alebo staci nejaky od nas??
neviem kolko tam vyjde ten fusacik.co treba este objednat ked cakame zimne babo??
dakujem 🙂

gingerlady
14. jún 2009

lia, k tomu co koupit na zimni mimi: fusak urcite, je sice delany na sportak, ale my ho meli i do hluboke korby, jen se nahore zahrne 😉 Mame na zimu i fusak z beranka,ale ten je dost siroky, takze jsem ho tam sice narvala, ale maly moc pohodli nemel.
Nevim jak v Holandsku, ale podle me se i tam da objednat jen to, co nabizi bugaboo oficialne, tzn. kombinace 2 barev s tim, ze jedna z nich je i na sportaku. Koukni na http://www.annaviktorie.cz/bugaboo/oblibene-bar...
Tam vidis kombinaci barev. Kosik a potah na sportak je v barve vanicky....

zajo, zapomnela jsem ti rict, ze jsem okoukla kolekci Paul Frank na Cameleona a cerveny fusak s hlavou opicky je uzasnej, ale tady v Cechach to neni zrovna nejlevnejsi a na nemeckem ebayi to vyjde stejne 🙄 . Ale po tom, co jsem ted koupila ML, se musim uklidnit, to uz by drahous nevydejchal😀

zajo79
14. jún 2009

😀 😀 ahoj ginger, na ten isty fusak som pozerala aj ja...je uuuzasny. Je len na cameleona?

Moj drahy to uz nekomentuje,len si tuka prstom na celo 😀 😀 😀 neviete preco??

gingerlady
14. jún 2009

Pokud vim, tak tady ho nabizeji jen na Cameleona....ale podle me ho za chvilku udelaji i na tve vysnene Bee 😉 Jdu hodit do alba fotku maleho v ML 😉

zajo79
14. jún 2009

tesiiim.

peppapig
14. jún 2009

Cau maminy, bgb ma pri 10. vyroci na cameleona akci, pokud koupis cameleona v tailored fabric (ta hruba latka) dostanes fleece k tomu zdarma 😉 Plati to pro Maj/cerven.

Zajo, ta kolekce P.Frank je jen na cameleona, ale myslim si, ze brzy bude nejaka limited kolekce i na bee, tak vydrz. Ty jsi asi fakt do Bee zamilovana 😀

zajo79
14. jún 2009

😀 co uz so mnou..... nie som zlata???? 😀 😀 😀 😀

peppapig
14. jún 2009

😵

gingerlady
14. jún 2009

fotky jsou tam 😉

zajo79
14. jún 2009

ginger, maly je uuuzasny. 😵 😵 😵 Aky spokojnucky, ze vidi, male smejo!

A super kocarik. 😵 😵 😵

gingerlady
14. jún 2009

diky😉 mam z nej fakt radost, protoze kdyz vidim maleho, jak je spokojeny....jenom doufam, ze mi ted nezacne v Cam. rvat, kdyz nic neuvidi😀

zajo79
14. jún 2009

teraz rozmyslam....ak by som dotrepala domov obidva, by mi to asi nepreslo, lebo je vazne super. 😵

kalista
15. jún 2009

co sa tyka limitoanej edicie na Bee ta uz je riflova a fusak z Cameleona pasuje aj na Bee.
ked sme zili v UK tak som tiez lutovala tie mimina v maclarene....a hlavne za par mesiacov ak nie tyzdnov ten kocik vyzera ako keby ho presiel bager 😒
a ze je Bee pre drobnejsie deti? 😀 moj manzel ma 2m a deti su po nom. ked syn sedel v Bee mal 110cm a Lea ma 95cm, takze od malych drobcov maju daleko 🙂

kalista
15. jún 2009

gingerlady malinky je rozkosny, len mi je luto toho malinkeho chrbatika. este by ani z daleka nemal byt tak posadeny v kociku. tot moj nazor 😝

peppapig
15. jún 2009

jaj to jsem netusila, ze fusak z cameleona pasuje na Bee, tak sorry holky 😉
kalista, ja to taky nechapu, me by nikdy nenapadlo, ze Bee je uzky, nikdy jsem nad tim driv nepremyslela
zajo, teda ty jsi ale milovnice kocaru co?! muzik te vyveze ven i s kocarama 😀 😀

gingerlady
15. jún 2009

kalista: neboj se, malinky jen pozoval, jinak porad haja 😉 A my se do bee nevesli do sirky, ne do delky 🙂 Ale ja tu prece nikoho nepresvedcuju, ze bee nekupovat, jen ho nemuzeme mit my.

gingerlady
15. jún 2009

jak uz jsem psala...ja jen tise zavidim majitelkam bee...i kdyz ML mi urcitou satisfakci splnil😀

zajo79
15. jún 2009

peppapig, ja som maniak na kociky, on na zbrane 😠 ...cize moze byt rad, ze je rad a ze sem tam si nieco kupi...
najnovsie si robi polovnicky listok, uz pol roka pocuvam o brokovnici a gulovnici...

tak nech mi potom nepindaaaa. 😀 lebo mu to vyhadzem a basta!

Ale uz je pripraveny, necham to este dva-tri tt nech to stravi 😀

flow333
15. jún 2009

mamky mam zlepsovak na beecko...mame na nom madlo.... 😀 😀 😀

marika6
15. jún 2009

flow, tak daj typ a foto, to je super, ja som inak na českom mmb tiež videla bééčko s madlo myslím že od chicca.

Madlo mi ešte troška k bééčku chýbalo

lia
15. jún 2009

dakujem ginger 🙂
ja som dnes ale videla bugaboo cameleon sportovy a bol cely cerveny,ako to potom??
peggapig: super akcia,ale to je este skoro pre mna,skoda,ale diky za tip 😉 to je na tej holandskej stranke ta akcia??

gingerlady
15. jún 2009

lia....no ono si jde barvy nakombinovat tak, ze mas cely kocarek jednobarevny. Na tom odkazu, ktery jsem ti posilala muzes kombinovat jak chces a hned vidis, jak by to vypadalo😉

flow333
15. jún 2009

marika ano od chicca🙂 zajtra spravim foto...vies mala stale sedi a pozoruje a tak viem, ze nevypadne 😀

dorotkaa
15. jún 2009

kalista, co si myslis o kociku bugaboo bee ako o kociku od narodenia? ty uz mas s nim nejake skusenosti...velmi sa mi paci a rozmyslam o nom ako o jedinom kociku...

dianauher
15. jún 2009

ahojte, neplanujete nahodou niektora predat bee? snazim sa tu mojho stareho presvedcit, ze ho hrozne potrebujeme 😉 ale zatial sa mu cena noveho velmi nepozdava...hlavne ked to chcem ako druhy - autovy kocik....

diamand
15. jún 2009

kalista - vazne pasuje fusak od cameleona aj na bee?

flow - a ten zlepsovak chcem vidiet aj ja, to by sa zislo pre nove baby

kalista
15. jún 2009

diamand pasuje v pohode len nezapnes v zadu striesku.
dorotkaa kolko ludi tolko chuti. preco nie. 😎

lul
15. jún 2009

kocky keby chcem zeleny cameleon, je to mozne? lebo v tych farebnych kombinaciach zelena vobec nie je. ani zlta....