Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
15. feb 2011

Ahojte

Neviete koľko vyjde bee+ v Čechách a koľko v Rakúsku ??
A kde sa to tam dá presne kúpiť ??
Ďakujem veľmi pekne

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka dik 🙂
@lia ja ked som si pocitala kolko by ma vyslo bee+ s adaptermi z babypark.cz aj s postovnym a poplatkom za bankovy prevod tal by to bolo okolo 650-700eur, z babycare ma to vyslo 468 so vsetkym

lia
15. feb 2011

@leishmania akurát to preratavam , je to o dost drahšie. Inak ten čierny denim vyzerá moc dobre 😝. Ja som tam chcela skočiť , nech ho vidím naživo. Tam zas nemajú cyklamen.
A v Rakúsku nevieš kde by mohli mat dobrý vyber ?? Aj tam je to asi drahé, že ??

leishmania
15. feb 2011

@lia ktovie ako nazivo ten denim vypada, na fotkach sa lubil aj mne, ale co som nazivo videla tie starsie cameleony denimove tak to sa mi moc nelubilo... v rakusku neviem kde je najblizsia predajna od nas...vo viedni iste su, ale nebolasom, myslim, ze cenovo to bude asi ako v cechach...

http://www.gutwein.at/10181_DE-Bugaboo-Bee%2b.6...

kukla som mas tam dole preislist 560eur vyjde beecko

kaska
15. feb 2011

@lia denimove plusko maju v rakusku v Babyone za SCS stoji 625 euro a je krasne 😵 😵 😵

zajo79
15. feb 2011

par stran dozadu bola aj fotka denimoveho pluska

lia
15. feb 2011

@leishmania ďakujem za link . Leish , podľa mna z fotky vyzerá dobre , to čo ty myslíš starý denim , v tej dobe bol tiež pekný , teraz už nie , so všetkým je to tak.
@kaska ty si tiež kúpila v Rakúsku ?
Bože , ja by som ho chcela vidieť na zivo a hneď ho samozrejme aj mať 😝

@zajo79 kuknem , dik 😉 ale na živo je na živo.

monlu
15. feb 2011

@bebel kde si si dala sit striesku? uz som tu minule ohladom toho zistovala info, ale nikto sa neozval.. videla som na MMB, ze jedna pani sije, ale najlepsie je, ked ma niekto pozitovnu skusenost.. 😉 dakujem

petrasafr
16. feb 2011

@leishmania Nádherný! Vypadá to moc krásně celý světlý 😉

lia
16. feb 2011

@leishmania nadherny je!! milujem blede farby,ja akurat bledy kocik predavam,je mi za nim tak smutnoooo uz teraz 😢 .ale uz ho tak nevyuzijeme a zbytocne ho budem mat len tak,ze je to moj milášik.
baby,tie fusaky su univerzalne ??pasuju z minulej kolekcie na bee +??
tento je v bazare
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/hbtf/ruz...

lodgermaniacka
16. feb 2011

@lia ja som naposledy v babyone pri SCS videla vystavene denimove plusko, a ine tam vtedy nič nemali, cena tak ako píše kaska 😉 je pekne, ale ja som radšej zvolila klasiku, jasne že aj kvoli peniazom navyše 😀

lia
16. feb 2011

a kolko ta tam vysiel??+ ved to,ze budem sa tam prehanat a nebudu tam nic mat
rozmyslam aj nad tymi cechami,v brne kde ho mozu mat??

zajo79
16. feb 2011

@lia v cechach maju v babypark.cz

lia
16. feb 2011

@zajo79 dakujem 🙂

lia
16. feb 2011

vedeli ste,ze maju kremovy v cechach??
http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-plus
pekne mi uz hrabe,occhhhhhh

barbora87
16. feb 2011

@lia vitaj v klube aj mne hrabe a totaaaalne...rozmyslam ze ake prislusenstvo ze ci aj pre istotu nahradne kolecka objefnat a ci ten fusak pasuje aj do bee+, a ci mi treba aj slnecnik atd

kuriatko33
16. feb 2011

@lia ahoj viem ze bee+ denim007 625 v babyone v schopingu

kuriatko33
16. feb 2011

@lia skus pozriet gutwein.at ja som pozerala ich str.

barbora87
16. feb 2011

Babule co vsetko je pri bee+?a co s tym fusakom?pasuje aj na plusko?a je aj pre väcsie deti?

lia
16. feb 2011

pozriem,ale asi az vcer sa na to dostanem prstudovat.
baby,poradite mi??mala bude mat v dcembri 2 roky,vyuzijeme ste fusak??
ja kolesa nie,snad sa s nimi nic nestane.ale vsetko ostatne anooooo 😝 ,letnu striesku s tou clonou(treba kupovat??,slnecnik,drziak na pohar,drziak na tasky,fusak? , nahradnu striesku?? 😝 potah?? 🙄

barbora87
16. feb 2011

@lia akp vidim mame tie iste starosti 🙂))
Tak ja drziak na tasky,pohar urcite potom aj tu novorodenecku vlozku predsa ma maly 7tyzdnov tak myslim ze vyuzijeme...slnecnil a letnu striesku asi hej predsa len slnko je potvora...
No a fusak neviem,kolesa neviem...no potah ja si kupim cez pinkie tu vlozku stoji 18€...

lia
16. feb 2011

tuto pisu co je v zakladnej vybave,aj cierny potah,no tda??oplatka nie??
este aj farebnu slnecnu striesku ,to je aka ,neviete??

Základní sada obsahuje:

podvozek s rukojetí
natáčecí pěnová kola s odpružením
nákupní košík
látkový potah sedačky v černé barvě
sluneční stříšku v barvě dle vlastního výběru (red, dark khaki, blue, black, yellow, pink)
pláštěnku do deště
originální cizojazyčný návod, český návod
2 letou záruku

lodgermaniacka
16. feb 2011

@barbora87 fusak si s tou zlavou kup určite 😉 a kolesa podla mna nepotrebuješ, to ma ani nenapadlo 😀

barbora87
16. feb 2011

@lodgermaniacka a do kedy ten fusak vyuzijem?je aj pre väcsie deti?a co ta novorodenecka vlozka?je to ako taka fusakotaska alebo je to tenke?ze ci to vyuzijem...
No neviem kolesa ma napadli ze keby nieco 🙂))
A je pri tom uz prsiplast alebo treba kupit?

lodgermaniacka
16. feb 2011

@barbora87 vložku som nikdy nemala, ževraj je len tak do 4m, a fusak využiješ podla mna 2 zimy, ved maš male babo 😉

leishmania
16. feb 2011

@lia stokke co predavas je krasny...ja som mala stokke povodne vybraty potom som sa zlakla ze ma neodpruzene kolesa...nedrncal moc na nerovnom? tie farby su skor taketo

@barbora87 prisiplast by mal byt vo vybave zakladnej

lia
16. feb 2011

@leishmania tak normalne,zase na kachlickach mala hned zaspala ked som s nou isla,ma to vyhody.ja mam aj druhy stokke,tak preto ho uz nevyuzijem a predavam.ale ta farba na nom je uzasna,tieto farby sa mi asi nikdy nezunuju
tvoj je taky bezovy,moj je kremovy

barbora87
16. feb 2011

@lodgermaniacka a je ten fusak teply?takze by som mohla maleho hned supnut do toho fusaku?a co ta nejaka taska na kocik?

lodgermaniacka
16. feb 2011

@barbora87 pozri do mojich inzeratov, mam tam fotku s fusakom pri predaji cameleona, ja som dala v tatrach do toho bgb fusaku aj lodger, ale maly bol uplne horuci, ten bgb fusak je obrovsky, podla mna kludne do 3r, inak som maleho tu po BA po vonku vozila len s tym fusakom a vnutri bola deka, nič viac a mal bud zimny overal, alebo teraz nosi len pančušky, zateplene nohavice a bundu.

barbora87
16. feb 2011

@lodgermaniacka aha super dakujem 🙂 ja som este neskusena 🙂)) a tam je ale ze fusak pre bee...ale pasuje aj pre bee+?