Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

danulavo
23. mar 2011

@kiwinka Ve své podstatě je stříška "v ceně", jen na faktuře to máš rozdělené 😉 . Já mám z babyparku - základna cca 14 tis. a stříška cca 1 400 Kč 🙂 . Myslím si, že ceny jsou totožné jak na krámě, tak na jejich stránkách. Dá se ale sehnat levněji na MMB nebo ještě levněji na stránkách babycare.nl

miska1981
23. mar 2011

baby tak ma nahnevala jedna pani na mmb, objednala som si ten fusak co som pisala a ona mi poslala fa, kde si zaratala psotovne 3 eura a este aj baliaci papier, s tym som sa doteraz nestretla a pritom co som pozerala posielaju tie lodgeri s postovnym gratis. ako vykaslat sa na tri eura, ale to, ze ani mi nic nenapisala a hned fa poslala. 😠

@lodgermaniacka ta cervena deka s opicou je super aky je to matros? je hruba ako spanielska ci taka tensia?
a davas si sit striesku na bee+ ci kupujes origos? posli mi kontakt na tu pani co sije tu na svk striesky, lebo tento kocik je totalna mania na doplnky.

nevideli ste niekto na zivo tu bordovu a slabo ruzovu striesku? ake su? neviem ci objednat, alebo dat radsej usit nejaku...

@catherine214 idem kuk na tie klipsy je to super podla mna, da sa to dat na kazdu tasku ci len na taku co ma po bokoch take kruzky?

catherine214
23. mar 2011

@miska1981 no musi mat ta taska po bokoch take kruzky, to su take akoby haky, kuk sem
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2893...

ellysa
23. mar 2011

@kiwinka nie nie v cene je len tá jedna strieška, ak by si chcela inú, tie sa dokupujú
@lodgermaniacka krásne, šikulka je, ja by som asi niečo

ellysa
23. mar 2011

@lodgermaniacka na leto, také živé, farebné,možno kvety,alebo nejaké ornamenty...(nejak mi blbne notebook, my skôr poslalo ako som dopísala 😅 )

brendda
23. mar 2011

Ahoj holky,

chtěla bych si objednat dvě deky bugaboo(žlutou a of white).Můžete mi prosím poradit,kde je to nejlepší???
V Babyparku je stejně nemají,že-kdybych se vybodla na cenu??

kiwinka
23. mar 2011

a da sa rovno v obchode kupit s ruzovou strieskou? netreba kupit nejaku zakladnu a potom dokupit na vyse dalsiu ked chces?

ellysa
23. mar 2011

@kiwinka môžeš kúpiť rovno s ružovou strechou,jasné

kiwinka
23. mar 2011

@ellysa dakujeeeeem Ti 🙂 !!!
v babyprku na webe vidim "iba" tie farebne striesky,,ale videla som, ze ste sem pridali aj fotky s takymi inymi ako s opičkou, aj ine, teda nie iba jednofarebne,,TO kde zozeniem?????

ellysa
23. mar 2011

@kiwinka môžeš si dať neskôr ušiť hocijakú farebnú striešku, keď ťa omrzí mať jednu,šijú ich viacerí, ale to už nie je originál od bugaboo, pozerám, že si z BA, tak vo Viedni buď v SCS v Babyone, alebo v Leiner mávajú všetky farby, v Leiner som určite ružovú videla

brendda
23. mar 2011

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý?Nevíte kde ty deky???

kiwinka
23. mar 2011

@ellysa super diikes, kukneme SCS vieden, dakujeem 🙂

brendda
23. mar 2011

Nemáte někdo zkušenost s těmi Pinkie dekami?Jak vypadají,drží atd??Děkuji za odpověď 😉

ellysa
23. mar 2011

@brendda ja ju mám, z jednej strany je bavlna, z druhej akoby taký jemný plyš, tie úchyty sú vlastne len dve gumky na bokoch, to si môžeš našiť na akú chceš deku,aj tak som ich musela rozstrihnúť a priviazať na konštrukciu, lebo som to nemala kam uchytiť, ale kvalita je fajn
ja mám túto
http://www.pinkie.cz/deka-pinkie-pink-dots.html

brendda
23. mar 2011

@ellysa ok,díky.............ta růžová je krááááááááááásná....moc se mi nelíbí y puntíky,ale na té růžové mi iani nevadí.
Já čekám chlapečka,víš.Chci žlutou ke žlutým potahům na Cameleona.Oproti Bugaboo je podstatně levnější.Tak asi objednám off white bugaboo z ebay a žlutou tuhle....

petrasafr
23. mar 2011

@brendda Jedině hlídat Mimibazar a hned po tom skočit 😀 Nebo tam dák inzerát, že jí koupíš, která jí má nějaká maminka doma a nepoužívá ji ☹ Myslím, že na krámech už se sehnat nedají ☹

lodgermaniacka
24. mar 2011

@ellysa @bebel takže včera som na to zabudla, volala som do babyparku, zasielaju aj na SK, s tým že objednavku treba spraviť cez internet, treba zaplatit bankove poplatky, tovar a poštovne 240 czk, a oni to potom pošlu na slovensko, takže dajte mi vedieť do IP, či ste si to nerozmysleli a čo odtial chcete 😉

brendda
24. mar 2011

@petrasafr jo jo,díky.

ellysa
24. mar 2011

baby čo je toto za fusak?

ellysa
24. mar 2011

@lodgermaniacka máš nejaké info o strieške?

ellysa
24. mar 2011

a neviete poradiť,kde okrem babyparku sa predávajú staré bee?

barbora87
24. mar 2011

@ellysa tu vo viedni som ho videla

szelvicka
24. mar 2011

Ahoj, mám dotaz.....již se na to nějaká maminka tady ptala, ale nikdo jí neodpověděl. Uvažuji o koupi bee s vložnou taškou, abych nemusela mít korbičku..Máte s tím někdo zkušenosti....Jaká ta vložná taška je..je vypolstovaná jako ostatní vložné tašky do kočárku...díky za odpověď

barboramarek
24. mar 2011

@szelvicka podla mna sa ti tam v poho zmesti aj nejaka univerzalna prenosna taska, ten original je skor ako fusak, dufam ze som sa nesekla 😉 , ale ten kocik je v poho aj od narodenia co sa tyka plochy, kedze ide do uplneho lahu a ma pevny chrbatik preto je ten original taky fusak 😉 ja osobne by som tam dala nejaku prenosnu tasku, ale to len pre dobry pocit 😀

ellysa
24. mar 2011

@barbora87 a kde? kamoša by chcela bee, nie bee plus, len ho už nevieme moc zohnať

miska1981
24. mar 2011

baby tie co ste si dali sit striesku dajte mi prosim kontakt u koho, lebo p. marina z ceskeho mmb mi neodpisuje, asi ma toho vela a ja by som si chcela dat usit s podlozkou. a latky kde kupujete? chcela by som nejaku peknu letnu.
a este by som chcela tu origos bledoruzovu, ak bude niekto objednavat pridam sa.

inak objednala som si madlo na multiway, tak dufam, ze bude pasovat.
nemate niekto nahodou doma spaci vak lodger? potrebovala by som vediet aky je, ci hruby, tenky, a na predajni ho nemali.

a ozaj kto chce tu striebornu striesku co sluzi aj ako clona na B+ na kocikomanii sa da zohnat lacnejsie ako babycare.

danulavo
24. mar 2011

@miska1981 já mám to madlo chicco multiway, ale nepoužívám ho - nějak se mi tam nelíbí a když malou na něj nebudu zvykat, tak jí chybět nebude 😅 . Jo a musí se trochu roztáhnout, aby pasovalo.
ad spací pytel lodger - mám ho v té džínové barvičce a je docela fajn. Byla jsem udivena, jak je tenký, ale málá v něm pěkně spinká a je teploučká. Ale co mě udivuje ještě více, že je v průramcích a přes zádíčka takový úzký (jsou tam gumičky), mám velikost cca 5 až 12 měsíců a dceři je zítra půl roku a má to tip top 😒 Ale je to díky těm gumičkám natahovací, ale mám strach, že ji to bude brzy tlačit ☹ . Jinak je perfektně propracovaný a pěkný.

miska1981
24. mar 2011

@danulavo moja je zvyknuta si na madlo vykladat nohy, tak preto som objednala, uvidim ako to bude vyzerat, radsej nech ho mam pripravene 🙂
a davas na ten vak este perinu? lebo ja ano, ale mam taky obycajny a uz by som potrebovala novy.
takze je uzky? teraz neviem ci ho objednat...na leto bude ok?

danulavo
24. mar 2011

@miska1981 dávám jí na to obvykle slabou dečku 😉 máme v ložnici chladno, ale i když si dečku sundá, tak je pěkně teplá 🙂 . Když budeš chtít, tak ti ten pytel s dcerou zítra vyfotím.

miska1981
24. mar 2011

@danulavo to by bolo super nech to vidim, nie su lacne, tak nech nekupim blbost. ja davam na neho este perinu, lebo ja mam taky nie moc hruby. len sa bojim, ze je tesny a maly, ked tvojej je uzky 😒