Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

soso
24. aug 2011

@ivett dakujem za info 🙂

vera21
24. aug 2011

@ivanek Super, velmi si mi pomohla -dakujem moc ! 🙂
@lodgermaniacka ano, necham to tam napisane, ze to nie je na bgb plus - dik !

kessiee
24. aug 2011

@vera21 zamiesam sa trosku 😅 😉 ja mam na nasom bee + prave fusak so stareho bee 🙂 je pravda, ze tych dierok na gombiky je tam viac a celkom presne to nesedi, ale da sa to prisposobit, v pohode na ten fusak pripnem striesku na vsetky gombiky, co treba, pekne to drzi a vobec nie je vidiet, ze to je fusak vyrabany na bee a nie na bee plus 😉

honeybunny81
24. aug 2011

Baby prosim vas kde vo viedni je ten obchod kde predavaju bugaboo, my sme dnes boli a nevedeli sme najst (nie ze by sme sa moc snazili v tom teple 😉) ale ideme aj zajtra tak by som sa tam rada stavila. Vopred dakujem za rady. 😀

tanija133
24. aug 2011

@honeybunny81 ahoj, u Dohnala ho maju isto vystavene , aj Bee + aj Cam..... su na Kartnerstrase 12 http://www.dohnal.at/informationen/standorte.html 😉 alebo http://www.babyone.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity... ale tamnie je ist e, ci budu vystavene.... 😉

honeybunny81
24. aug 2011

@tanija133 dakujem pekne

vera21
25. aug 2011

@kessiee Vdaka - tak teraz neviem, aku informaciu mam dat pre potencionalnych kupujucich 🙂 ma tu pletiete babyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 napisem, ze to teda nie je na bee plus, ale da sa to prisposobit ?

kessiee
25. aug 2011

@vera21 jasne, mozes aj tak 😉 a zaujemcovi potom vysvetlis, za je to len o gombikoch 😀 😎

zorroz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorroz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
25. aug 2011

@zorroz niekomu sa to asi nepaci.inak by to admin tak rychlo nezbadal...... 😠

zajo79
25. aug 2011

@zorroz daj si to do albumu

mici111
25. aug 2011

tak to je sila,moze admin,ktory zmazal prispevok vyssie vysvetlit preco tak urobil? Ja uz nemam slov,co sa tu na konovi robi

zajo79
25. aug 2011

@mici111 lebo to patri do inzeratov.. tiez to nechapem, ale ja sa uz nerozculujem, a nicomu tu necudujem

mici111
25. aug 2011

@zajo79 no lenze kocka pisala,ze jej inzerat zmazali..

zorroz
25. aug 2011

holky, já ale sem do diskuze nedávala inzerci, jen jsem odpovídala @vorlince, že ten odkaz co dala na černou včelku, tak že to jsem já. Já jak jsem totiž viděla Bee s černou konstrukcí tak jsem ji musela mít, naše Bee+ jsem prodala a koupila tento All Black. Jenomže můj konzervativní manžel tu černou konstrukci nemůže zkousnout, tak ji prostě nabízím. A tady jsem do bazaru dávala inzerát dle regulí a admini mi to smazali s tím, že se jedná o komerční inzerci 😀 Dál už si můžete domýšlet - asi mi to totiž ta dotyčná zase smaže

@zajo79 do albumu si to nedám, jen tady tak fotku. Dávala jsem ji i na Facebook Bugaboo, a další nechci nikam dávat. Už se mi stalo, že mi byly fotky ukradeny a můj kočárek nabízen někým jiným k prodeji. Byl to pro mě šok, ale už jsem poučená.

dara29
25. aug 2011

Nepredáva niekto málo používanú deku alebo podložku do bee+ Paul frank color blocks? Dá sa niekde zohnať na Slovensku?

lodgermaniacka
25. aug 2011

@zorroz krasna včielka 😵 😵 😵 😵 aj ja som mala zalusk, a nie je iste že ju mať nebudem, ale nechcem mať momentalne 2 kočíky s čiernou konštrukciou, a na čiernej musi byť každa strieška prekrasna svietiva 😵 😵 😵 😵 😵

a tu je to všetko len o zavisti, niektore asi nevedia niečo predýchať, že???? 😠

lodgermaniacka
25. aug 2011

@dara29 o podložke paul frank neviem, jedine tak ušita, podložky su jednofarebne, nezobrala si nakoniec?

dara29
25. aug 2011

@lodgermaniacka zobrala modrú a rozmýšlam či by sa mi nehodila deka paul frank colors. Jedna baba na českom mmb písala, že má aj podložku paul frank. Poslala foto také maličké a povedala že pošle lepšie. Len tam s tou platbou je to dosť predražené))))

lodgermaniacka
25. aug 2011

@dara29 z čiech sa naozaj neoplatí 😒 a ta colors je z jednej strany hneda flisova, tak si rozmysli či budeš ladiť 😉

dara29
25. aug 2011

@lodgermaniacka Ja som dávnejšie z čiech objednala červenú opicu a vyšla teda nehorázne. Ale ako je vypracovaná sa mi páči.)))))

lodgermaniacka
25. aug 2011

@dara29 maš červenu opicovu deku? ta je najkrajšia, načo ti je dalšia?

dara29
25. aug 2011

@lodgermaniacka Mám. No to keby som vedela))))))))))))))))

dara29
25. aug 2011

@lodgermaniacka Červenú k čiernej streche a colors k modrej - ak by to išlo a neskôr k tej bledunko zelenej alebo kaki.)))) Len ja špekulujem a ked to budem mať ako dlho ma to bude baviť meniť je otazné))))))

zorroz
25. aug 2011

@lodgermaniacka teď čtu jak se tady bavíte o té červené opici Paul Frank, já mám ten fusak a před chvilkou jsem ho dávala do té mojí černé včelky a je to nááádhera 🙂 Manžel jak to viděl tak už začíná polevovat, asi už si začíná zvykat 😀 Co máš za kočík s černou konstrukcí? Já měla Buzze komplet černého s černou konstrukcí, ale jen chvíli, taky vypadal super. Ona ta černá konstrukce je zajímavá a když se na Bugaboo hodí ještě barevná stříška je to bomba 🙂

lodgermaniacka
25. aug 2011

@dara29 😉 🙂
@zorroz keby som mala bee+ black, tak určite chodim s farebnou strieškou, cely čierny sa ani mne nepači, ale taka červena, žlta, modra, pripadne ružova ak maš babu, mnam 😝 😎
teraz budem maťe zase čierny maclaren XT na čiernej konštrukcii, už som ho raz mala a predala a teraz další 😉 tak by som nemala ani zmenu keby som mala 2 čierne kočíky

zorroz
25. aug 2011

@lodgermaniacka no tak to je jasné, to bys opravdu změnu neměla 🙂 Mě se Maclaren XT líbí taky a moc, ale já jsem malá a asi by se mi blbě řídil. Někde jsem četla, že má výš rukojeti a mě vyhovuje spíš výška rukojeti jak má třeba Zapp, jsem prcek 😠 A na včelku mám i růžovou stříšku, vypadá to úžasně. Ale na zimu dám černou stříšku a červenou opicu 😵

lodgermaniacka
25. aug 2011

@zorroz super si to nakombinovala 😉 🙂 pekne si ho nechaj, chlap sa nevyzna 😀 xt nema tak vysoko ručky ako xlr, mne je akurat 🙂

danulavo
25. aug 2011

@zorroz teda, černá včelka vypadá úžasně. Hned bych ji brala, ale mám stříbrnou, takže další už asi ne ☹ .
Souhlasím s tím, že červená opice je úžasná, taky ji mám - fusak i deku a jsem maximálně spokojená 😀 .