Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lupatko
4. jan 2012

@lodgermaniacka a vies mi povedat aj kde tam? 🙂

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko napr: v Brne-babypark, v SCS-Babyone a ked si daš do googlu aj hocikde inde, byvaju v nabytkoch a tak..

lupatko
4. jan 2012
lupatko
4. jan 2012

Ja som ho pozerala na stranke kociky.sk, maju predajnu v auparku. Pisala som im tam mail a odpisali mi, ze od 10.1. bude mozne vidiet kociky bugaboo u nich na predajni 🙂 Takze kto ma zaujem smer aupark 😉

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko to vážne 😕 tak super 😉

lupatko
4. jan 2012

predajňa sa volá ,, Peg-Pérego ,, 😉

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko v PP? no super 😎 aj ked mne už je to celkom jedno, pomaly ale isto sme dokočíkovali 😅

mici111
4. jan 2012

@lupatko fiha, ale aku marzu si na to nadhodia 😀 😀 😀 to budu asi prvy na slovensku, tak to aj patricne vyuziju 😀 😀

lupatko
4. jan 2012

@mici111 tak to uvidime 😀 na nete maju zatial 909€

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko ved hod link 😉

lupatko
4. jan 2012

myslíte si, že keď si zaobstarám toho cameleona nebudem už musieť dokupovať ďalší kočík? Radšej by som kúpila jeden poriadny,ktorý budem využívať naplno a vystačí mi do tých troch rokov, ako kupovať dva rôzne kočíky, ktoré vy som v podstate nemala kam dať. Potrebujem kočík vhodný aj do terénu (keď budeme chodievať na chalupu a pod.), aby bol kvalitný, ľahký a vhodný aj pre nízku mamičku, aby som ho v pohode zložila do auta a aby bol dieťatku pohodlný. Je Cameleon vhodný kandidát?

deyana
4. jan 2012

@lupatko já myslím, že už jiný potřebovat nebudeš 😉 je super

bebel
4. jan 2012

@lupatko je...

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko tie šikovnejšie si ho objednavať budu asi nadalej z NL, DE za 799, aj nižšie ceny a tie pohodlnejšie určite nakupia na SK 😉 a kočíkomania nie je obchod, len e-shop, musíš zaplatiť vopred a ona to objedna asi s rovnakou maržou ako to bude v auparku, ked už, tak aupark ma vyhodu, zaservisuju, vybavia reklamačku, maš istu zaruku..som rada, že bugaboo značka pride opäť aj ku nam 🙂

lupatko
4. jan 2012

@lodgermaniacka ked uz by som ho kupovala na sr tak asi jedine v kamennom obchode skrz ten servis ako pises, ale v tom auparku by som si ho chcela nazivo pozriet a vyskusat co sa pri nakupe s NL a DE neda, ale dakujem za lacnejsi tip 😉 prip. skusim potom vyzistit ake su ceny v kamennych obchodoch v cesku a rakusku.. predsa by som sa citila lepsie, keby som ho mala kam ist zaservisovat, ale uvidime, casu este dost 🙂

klariks
4. jan 2012

Nechystáte se některá prodávat potahy canvas sand? Nejlépe jen stříšku nebo i potah sportovní sedačky? Díky 🙂

lodgermaniacka
4. jan 2012

celkom fajn cena na to že ma 2 striešky aj original podložku 😉 😉 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13092507&tab=1

brendda
5. jan 2012

@vorllinka
@bebel
@petrasafr
Holky moje......chci Bee.....potřebuju ho????? 😀 😀 😀 😲 😀 😀
Asi jo,ze jo?!?!?!

vorllinka
6. jan 2012

@brendda Potřebuješ. Stejně bys časem kupovala nějaké golfky, do auta 😉 A máš malého malého, takže je opravdu využiješ 😉 Ideální teď, za chvilku je tady jaro, pak léto, dovolené, to budeš určitě potřebovat golfky 😉 Jdi do toho 🙂

bebel
6. jan 2012

@brendda ja si už bee+ nekúpim, keď prejdem z camu, tak na toto http://casualplay.com/products/view/63/kudu-4
je lepší podľa mňa...Má madlo a váži len 6,9 kg, môžeš otočiť sedák jednoducho v smere aj proti smeru jazdy aj so sediacim dieťaťom. Zadné veľké kolesá sú super odpružené, takže je vhodný aj na terén a na zimu. Má polohovanie nožičiek.
pozri video

https://www.youtube.com/watch?v=6ewAyoWU5gQ
barbora87
6. jan 2012

@bebel wooow ten je paradny!!!kde sa da dostat kupit a kolko asi stoji?dakujeeem

bebel
6. jan 2012

@barbora87 čoskoro všade, teraz ho len uviedli na trhu ako novinku v Španielsku. 🙂

kilian
6. jan 2012

@bebel ale striesky sa nedaju menit? 😝

brendda
6. jan 2012

@bebel je super,to bez diskuse!Ale stejně si myslím,ze Bugaboo je Mercedes mezi kocarky 😉

brendda
6. jan 2012

@bebel ty-a co by sis ho kupovala,kdyz ho mas po Bibi 😀 Ty ho chceš fakt prodat?Vždyť je to kus tvyho srdce 😀 😀

bebel
6. jan 2012

@brendda bee+ už je dávno predaný 😉 , teraz mám doma len cam, cyklovozík chariot cx2 a zapp xtra.
A silne uvažujem nad babyjogger city selectom, lebo Bibi mi ešte stále spáva cez deň len za jazdy v kočíku. 😎

brendda
6. jan 2012

@bebel aha ......tak já jsem to nechytla 😀 😀 Takže uz mas jen půlku srdce a to mas za chvíli rodit 😀
já nevím sakra,si mne teda zase nahlodala!
Ale ze nutné potřebuju novy golfky snad uznas 😉
Mám jen Zappky bez polohovatelnych zad!!!

petrasafr
6. jan 2012

@brendda Určitě Bee potřebuješ! Jen ho kup úplně nový a v kamenné prodejně v Česku 😀 😀 😀 Toť moje doporučení!!!

kilian
6. jan 2012

@petrasafr uz ti nieco odpisali ?