Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mecavi
31. aug 2013
vierka987
31. aug 2013

zeny,mam cam 2 a akosi neviem poskladat nakupny kosik 😀 ma tri cierne plasty,jeden dlhy a dva take kratsie a neviem to dat akosi dokopy,uz som na nervy z toho... 😠 poradite mi???? dakujem pekne
inak skusala som dat ten dlhy,ale akosi to nesedi a je to take naspanovane,ze mam pocit,ze to praskne kazdu chvilku...

hermiliona
31. aug 2013

@mecavi ale ten co mas jetzt je krasny echt schon 🙂 videla som don kraaasny taky ako keby pleteny fusak sedy na FBooku 🙂

mecavi
31. aug 2013

@hermiliona no ja este uvidim ale mam ten strieborny HP mne by sa tiez pacil taky strikovany🙂 len neviem ci by bol dost teply. :-/ uvidime

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislava30
31. aug 2013

@vierka987 Věrko, sice nemám kočárk u sebe, ale pokusím se to popsat, polož si košík pod kočárek, aby bílé logo bylo otočené směrem k malým otočným kolečkům. Uprostřed košíku budeš mít na každ straně myslím po dvou páskách zakončených drukem (nebo sucháčem) ty zavěsíš a zapneš na střdové tyči (co je na ní nalepené sériové číslo) a pak myslím, že jsou ještě postranách pásky, ale to už by ti vše mělo jít zapnout intuitivně.

mecavi
31. aug 2013

@hermiliona lydia inak porozmyslaj o tom awenue strieska ak je ako na sahare, tak z tej som najviac happy. Na zimu uplne dokonala🙂

hermiliona
31. aug 2013

@mecavi Keby sa dala zohnat iba strieska a potah na sporovu cast nevaham 🙂 ale to isto nejde

mecavi
31. aug 2013

@hermiliona no raz snad ano ale ak to niekto bude predavat tak myslim ze to bude hned fuc😀 ja som tiez chcela len striesku🙂 a mam cely kocik.

hermiliona
31. aug 2013

@mecavi Bohvie ako by to aj vypadalo, keby mas iba striesku, kocik je pekny komplet 🙂 cela sahara nie len pol sahara 😀 pocuj a v lete ako budes, ked ta strieska je ideal na zimu.je taka hruba?
ked mangela skolim na 3 baby tak bude novy bugaboo, uvidime ake budu vtedy limitky 🙂

mecavi
31. aug 2013

@hermiliona no na leto bude bee a myslim ze s kocikmi skoncim. Ved mala bude mat dva a pol v zime. Neriesim momentalne leto... A ked tak mam aj tu letnu.

hermiliona
31. aug 2013

@mecavi letnu a bee+ 🙂

mecavi
1. sep 2013

New🙂

stanislava30
1. sep 2013

A tyto nové dvě barvy jsem objevila na netu, ale nikde žádná pořádná zmínka kdy budou, co je to za kolekce.

dolcegucci
1. sep 2013

@mecavi kde sa daju kupit tie decky?

stanislava30
1. sep 2013

@dolcegucci u autorizovaných prodejců. Je to úplná novinka, která bude v prodeji od 1.10.2013

dolcegucci
1. sep 2013

@stanislava30 super,diky 🙂

hermiliona
1. sep 2013

@mecavi TAKE CHCEM :( Mirka uz si videla na zivo ten ewenue???ci ako sa to pise?A kolko stoji?

bimbo37
1. sep 2013

@catherine214 ahoj. chcem sa spytat, kde si kupovala tvoj bugaboo? ma ho nejaka predajna v BA? strasne sa nam paci a chcela by som ho niekde vidiet. diki

mecavi
1. sep 2013

@dolcegucci budu v predaji od oktobra.

mecavi
1. sep 2013

@hermiliona lydia bude stat myslim ako Sahara. 1049 presne. Nazivo este nie bude az od oktobra tak ako tie doplnky. Ja skusim zajtra napisat do Gutwein a ze objednavam aby som ju mala hned na zaciatku oktobra. Chces aj ty?

hermiliona
1. sep 2013

Mirka a ake su ceny?

catherine214
1. sep 2013

@bimbo37 ahoj,v ba nikde,treba ist do viedne,dohnal.tam maju vsetky vystavene,poskusas si 😉

lola333
1. sep 2013

baby, neviem sa rozhodnúť aký fusak do bee+ ..bgb farba sand nebude v zime stále špinavý? Neísť radšej do tmavej? poraďte..

catherine214
1. sep 2013

@mecavi prcic a kedy bude nieco pekne na buffa?!letnu som dala dole a pink mam okukanu,na jesen by sa mi lubila taks ako je na evenue al sahare 😖

catherine214
1. sep 2013

@lola333 podla mna nebude,ved operes 😉

mecavi
1. sep 2013

@hermiliona no na 100% neviem ale pocula som nieco 99 euro☹ pozriem to. Popravde uz neviem.

@catherine214 🙂 moja ja neviem. Mozno vyjde teraz toez nieco na tvojho milacika. Alebo ho predaj a kup cama😀

vierka987
1. sep 2013

@stanislava30 jej ,dakujem krasne,aj tato rada sa zide,ale potrebovala by som vediet,ze to vnutro kosika,dava sa tam iba ten dlhy cierny plast,alebo ja tie dva kratsie? dakujem pekne

stanislava30
1. sep 2013

@vierka987 Věrko, tam je jenom takový dlouhý měkký plast, jestli máš ješt takové dva krátko plastíky z tvrdého plastu, tak to jsou výztuhy do hluboké korbičky (tedy jestli máš Cam2).

catherine214
1. sep 2013

@vierka987 len dlhy som davala