Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mahulenka87
6. nov 2013

kočky, máte niektorá "pršiplášť" na tašku ku kočíku?

kacka66
9. nov 2013

Holky,viděly jste některá na živo ty stříšky "happy bugs"??Jak to vypadá?Mám Bee all black a váhám,jestli ji koupit,prý to vypadá pěkně..Poradíte 😉 ?

kilian
9. nov 2013

@kacka66 je pekna.podklad nieje cierny.

kacka66
9. nov 2013

@kilian Jé,fakt?Tak to je super,to by mohlo jít k dark grey fusaku...Asi do ní půjdu 🙂

e.lle
9. nov 2013

Baby prosim vas,neviem nasadit pršiplast na hlboku cast cam,asi som blbec ale mne to nejde natiahnut.akoby by bola kratka... pomoooc

catherine214
9. nov 2013

@e.lle musis ju len dobre natiahnut, tie lemy co su na nej ako ide na strieske, ti musia sediet s presitim na igelite a potom uz len natiahnut poriadne , aj na buffale to ide uplne naprd, a ked je zima a vonku to ztuhne tak konec, potrebujes silu kona 😖

catherine214
9. nov 2013

@kacka66 mne sa to k all blacku velmi paci, osobne ich nemam, ale uvazujem

e.lle
9. nov 2013

@catherine214 no to ano,kks sak kym to v dazdi natiahnem tak obe budeme premocene do nitky ...

catherine214
9. nov 2013

@e.lle mi hovor, ja pri tom stracam nervy, pamatam, ze na cama v zime, ked som isla von, som to natiahla najprv v teple, lebo vonku ked bolo okolo nuly, tak to uplne ze ztvrdlo ako plexisklo, cize len silou musis a za tepla 😀

kacka66
9. nov 2013

@e.lle já jsem z té pláštěnky byla taky na nervy 😠 .Nakonec jsem koupila úplně obyčejnou,univerzální,za pár korun a bylo to vyřešené 🙂 .Navíc ta univerzální krásně zakryla celou korbičku až dolů a i se líp skládala...

lucajdak
10. nov 2013

Pridavam info, nove otevrena prodejna v Brne. Vice info na www.chytryhracky.cz

zuzanka002
10. nov 2013

Ahojte dámy.pridavam sa k fanusickam bugaboo.vcera som si bola naživo vyskúšať Buffalo v dohnali lebo som bola na 100 percent presvedcena ze bude pre mna lepší ako cameleon.ale asi po hodinovom skúšani som sa definitívne rozhodla pre cama.uz len vybrať tu správnu farbu.pekny deň 😊

anka.
11. nov 2013

@kacka66 naživo ještě ne, ale na fotkách se mi líbí strašně moooc 😉

zipsy
11. nov 2013

ahojte, nasla som na Aliexpress lacne bugaboo, co si o tom mysliet...to su nejake napodobeniny ? poradte http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Sh... 😒

ifkael
11. nov 2013

@zipsy to mas dvojku, tak asi zlacnena... ale to by som kupila niekde tu blizko

ivett
11. nov 2013

@zipsy aliexpress je Čína, takže počítej s fejkem...

lidusik
11. nov 2013

Dievčatá strašne rozmýšlam nad BGB Cam 3rd Avenue a z baby waltz mi ponúkli 10% zľavu, ale nedoručujú na SK 😒 a ja v rakúsku nikoho nemám 😢

evi1829
12. nov 2013

Nevie náhodou niekto kde by som mohla kupit fusak neon pop na bee+??

zipsy
12. nov 2013

@ivett
@ifkael aj som si myslela, dakujem... no, mam moznost este kupit novy asi 2 cameleon, ale cely cerveny. co sa mi teda nepaci. chcela by som asi cierno-ruzovy pre babu, alebo pre chlapca este neviem za cca 550 mozno.... bez papierov ale, oplati sa? daju sa kupit komplet nove potahy?

stanislava30
12. nov 2013

@zipsy Na Ali z číny jsou všechny BGB fejky , sice velmi zdařilé na první pohled, ale na druhý pohled a při používání průšvih. Velice nekvalitní materiály.

e.lle
13. nov 2013

Kocky hodi sa nejaka ina znacka plastenky na camko?? Lebo z tejto ich ma svacneeeee

kacka66
13. nov 2013

@e.lle já mám obyčejnou Emitex a je super..

e.lle
13. nov 2013

@kacka66 a ma taketo okienko stale otvorene alebo sa da zavriet ako na tej origos?

kacka66
13. nov 2013

@e.lle ne ne,zavírací okénko nemá,ale neprší dovnitř.Je maličké a jakoby kolmo na korbičku.

klarawerder
14. nov 2013

@e.lle Co Elodie Details? Mám ji sice na Bee+, ale je dost velká...zeptej se tu bab, třeba ji některá na Cama má a může říct, jak sedí...

e.lle
14. nov 2013

@klarawerder a mas tam prekryty aj ten otvor? Alebo je to stale otvorene? Nenaprsi dnu? Ked pozeram cez net,tak na niektorych vzoroch je a na niektorych nie...

petulka_29
14. nov 2013

@taminameiki krásny koľko ťa vyšiel

hermiliona
14. nov 2013

@lidusik Ahoj prosim ta-Vas ako Ste ziskali tu zlavu 10% z ceny, to sa tam musi zavolat?Lebo som bola na ich stranke amaju tam evenue za 1045 euro.

klarawerder
14. nov 2013

@e.lle Já mám tu Aplle of my eyes - tzn. tu světle modrou s růžovýma kytkama, či co to je 🙂 Tahle světle modrá a ještě černá má u okýnka i igelitovou "záklopku", takže při větším dešti jde kompletně zadělat. Ostatní barvy tam "záklopku" nemají a mají tam prostě okýnko, jak vidíš na obrázku, takže to zadělat nejde a máš tam prostě pořád díru 🙂

monnell
15. nov 2013

Ahojte maminy, prosím vás hľadám nánožník na bugaboo cameleon nemožem ho nikde nájsť poradili by ste mi, vďaka 🙂