Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
28. jan 2011

@bejby29 wau! super cena, a to kde? ja som sice objednala plusko, ale za takuto cenu by som nevahala 😕 😕 😕

bejby29
28. jan 2011

@lodgermaniacka - dnes tu bola jedna pani odo mna kupit cez inzerat cocoon a striesku a hovorila mi, ze kupila v Babywaltz starsi typ Bee za 280 Eur.. A ruzovu striesku za 20 Eur.. Len tam idem zavolat, ci je to pravda, aby som nesirila plany poplach. Este som jej aj pisala mail, ze v ktorom Babywaltz - dam vediet..

bejby29
28. jan 2011

oprava Babywalz

luciacc
28. jan 2011

@bejby29 a mali v ponuke výpredajovej aj letnú striešku s UV breezy sun canopy? Nevieš aká tam bola cena?

bejby29
28. jan 2011

@luciacc - volala som tam a vraj taka ponuka vobec nebola, ta zenska ma oklamala! Ale ja mam doma tu sun breezy canopy, myslis tuto? http://www.amazon.com/2009-Bugaboo-Bee-Breezy-C...

alebo tuto? http://www.amazon.com/Bugaboo-2009-Bee-Sunshade...

bejby29
28. jan 2011

No, zajtra do toho Babywalz zbehnem osobne a dam vam vediet, lebo akurat mi dosiel od tej zenskej mail, ze ona ho kupila za 280 Eur, ale vraj posledny vo vypredaji...
@luciacc popytam sa ti aj na tu striesku..

verisek
28. jan 2011

tak jsme byli kouknout na bee plus v babyparku a fakt je super, i manželovi se moc líbil, tak jsem rozhodlá, že do něho půjdu 🙂
jinak 280 eur je teda SUPER cena!

zajo79
28. jan 2011

novy bee+ je krajsi a lepsi ako stary bee. 😔

bejby29
28. jan 2011

@zajo79 - no to je jasne, len stary ma podla vela ludi lepsiu striesku...

zajo79
28. jan 2011

lepsiu striesku nemal.

novy ma vacsie sedadlo, ovela lahsie sa sedacka prehadzuje. nieje o com.

lodgermaniacka
28. jan 2011

@bejby29 a ty maš stare? zda sa mi podla striešky, ale nevidieť dobre 😉 mne sa tiež ta strieška na starom pačila viac, aj sa mi pači že nie je taky prefukatelny z bokov, ale baby čo mali aj bee a teraz bee+ tak je jednoznačne plusko lepšie, ja dufam že vo februari dorazi aj nam, tak potom napíšem skusenosť 🙂

lodgermaniacka
28. jan 2011

@zajo79 ty si mala stare, dala sa na nom povytiahnuť opierka aj sedacia čast, ako na novom?

zajo79
28. jan 2011

dala sa len sedacia cast. opierka nie.

bejby29
28. jan 2011

@zajo79 - ved jasne, ze je lepsi novy, to by bolo, aby bol horsi ako stary 😒 Len vsetci znamy, co ho maju, tvrdia, ze ta stara strieska bola lepsia.. Ja si tiez myslim.. Nikto tu netvrdil a ani netvrdi, ze stary je lepsi..

bejby29
28. jan 2011

@lodgermaniacka - ano, ja mam to stare, este jedno z prvych na trhu, dostala som ho od kamosky v r. 2008 😉 Uz s nami taha zachvilu 3 roky.. 😉
Ja uz len dvojbuggy kupujem 😉 Ale mozno si kupim toto nove plusko, len neviem, kde to mam skladovat.. 😀

lodgermaniacka
28. jan 2011

@bejby29 tak to je super, že tolko vydržalo, za te peniaze sa ani nečudujem 😀 nemala si s nim za ten čas žiadny problem? a o skladovani mi niečo hovor, ja mam vždy naraz 3 kočíky doma 😅

bejby29
28. jan 2011

@lodgermaniacka - mala som s nim jeden problem, boli chybne brzdy.. Ale to bol vseobecny problem tychto prvych Bee.. Inak drzal super a som s nim velmi spokojna... S cim som bola nespokojna bol ten fusak na Bugaboo, ale zistila som, ze Kaiser sije specialne na Bee aj na Cameleona a tie su super!

zorroz
28. jan 2011

@bejby29 stříšky u starého Bee a Bee plus kryjí naprosto stejně, jen konstrukčně jsou jinak uchycené. A je to jasné proč to tak je. Na starém Bee byla stříška až dolů, protože opěrátko nešlo vysunovat nahoru. Jinak cloní oboje stejně. A taky na Bee+ je sedák víc kolmo, což je pro spoustu dětí lepší, že nejsou v pololehu jako ve starém Bee.

jde to krásně vidět to srovnání v tomto videu -

https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA
zorroz
28. jan 2011

@lodgermaniacka já mám doma 4 kočárky 😀

elfka11
28. jan 2011

Můžu se zeptat nánožník se upevní kde na kočárku Bugaboo bee plus?Děkuji jestli mi někdo odpoví 😉

bejby29
28. jan 2011

@zorroz - baby, mne je to fakt jedno s tymi strieskami 😀 😀 😀
Ja som len napisala nazor mojich znamych, co ho maju 😝 😝 😅 Ale dobre vediet, ak by som sa prenho rozhodla!

zorroz
28. jan 2011

@elfka11 nánožník se k tomu neprodává, jedině nějaký ušít - ale to jsem neviděla.

elfka11
28. jan 2011

@zorroz :Díky🙂Aha tak to jsem nevěděla a to mi příjde ,že jen fusak je málo,ušít nebo univerzál má Emitex,ale kam ho upevnit. 😕

lodgermaniacka
28. jan 2011

@bejby29 ja som si aj chcela kupiť kaiser do bee+, existuje stranka, ked su špecialne na ne? alebo je to jedno aky kaiser?

@zorroz 😀 toto dam prečítať našmu tatovi, lebo si už klepe po čele 😀
baby, mne sa páči aj stare aj nove, budem mať nove, ale keby som mala stare za tu cenu 280, tak by som sa len potešila 😀 😀

zorroz
28. jan 2011

@elfka11 já mám universál Emitex, který se tam dá uchytit, ale nevypadá tam dobře. Jezdíme jen s fusakem, případně dám pláštěnku.

zorroz
28. jan 2011

@lodgermaniacka klidně mu to dej přečíst, přidám i fotku z léta 😀 Teď mám doma BGB Cameleon, BGB Bee plus, Quinny Buzz, Quinny Zapp 4😀 Jsem maniak, ale naštěstí mám velmi hodného manžela, který to chápe. Ona má jako zálibu auta a já zase kočárky 😅

pink31
28. jan 2011

@bejby29 ak by si bola v tej Viedni a zozenies BGB Bee za tu super cenu,tak vezmi,pls aj mne 🙂 - myslim vazne..

lodgermaniacka
28. jan 2011

@zorroz kraaaasny je ten tvoj cameleon 😵 😵 😵 😵 😵 aj môj si zvykol, ale poklopkať na čelo si môže 😀 ja mam tiež cameleona, na ceste bee+ a v aute pp sí 😉 a 9 mes. dieťa a beečko je 10ty kočík 😀

zorroz
28. jan 2011

@lodgermaniacka nám už je 19 měsíců a já už radši ani nepočítám 😀 Ale plánujeme další mimi, takže předpokládám, že sestava už zůstane tak jak je. Teda neobjevila jsem nic dalšího co bych "nutně" musela mít 🙂 I když se říká: nikdy neříkej nikdy 😀 😀 😀

zorroz
28. jan 2011

@lodgermaniacka mě se taky moc líbí fusak a potahy co máte, ale na mého manžela už je to velká divočina. I na tu červenou jsem ho musela zlomit a dupnout si. On má rád černou na autech, tak i na kočárcích. A jsem ráda, že jsem si dupla a BGB kočárky jsou krásně barevné 🙂