Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
8. jan 2014

@zuzanka9999 do terénu Buffalo, s Camem jedině s těmi terénními koly...Buff je ale těžší než Cam, nevím kolik váží Move, aby to nebylo na stejno...Já si na váhu a ovladatelnost Buffa musela chvíli zvyknout, mám zkušenost i s Camem a jinými kočárky, těch pár kg navíc na Buffu je znát, ale není to žádná tragédie, skládám ho často do auta a pořád je to lehčí kočár než ostatní, jezdí super, korbička prostorná, sporťák ještě nepoužívám, jen hluboký...my jsme spokojení moc a za dva dny s ním vyzkoušíme i Alpy 😉 s Camem bysme tam asi brzy pohořeli...
plusem u Buffa krom těch terénních kol je i ta stříška, ta je super, celkově je oproti Cama ale takový mohutnější, větší, tak abys nebyla překvapená...Cam je super městský kočár, ale Buff je víc univerzální, můžeš s ním fakt i do terénu...

zuzanka9999
9. jan 2014

@ivett ten moj je tazsi o 3 kg od buffalo. dakujem ti pekne za opis, dnes ich ideme pozriet tak sa velmi tesim, ani spat som nemohla🙂 ta strieska sa aj mne velmi paci ze ak bude fukat ze sa da pekne predlzit. tak uzite si alpy a daj potom info ako to buffalo zvladlo 😉

havranica
9. jan 2014

@zuzanka9999 hej to je super to som uz vyuzila a tiez zlozenie kocika tak ze ho mozes rahat napr. Na plazi alebo v blate resp . Tazsom terane.. Myslim, ze ani to nema cameleon

zuzanka9999
9. jan 2014

@havranica no dnes sme to boli pozriet a nakoniec sme sa rozhodli pre cameleon, uz je aj doma len fusak nemame lebo vsetky mali vypredane;( tak teraz musim zhanat cez net . Rozhodli sme sa kvoli vahe pre cam🙂

ivett
9. jan 2014

@havranica to tahání po pláži má možné i Cam, ona je funkčně úplně stejný, jen je drobnější a lehčí, Buff je monstroznější a těžší, ale využití mají stejné...

@zuzanka9999 tak super, snad budeš spokojená, Cam je fajn a do terénu můžete pořídit něco jiného...

nienna
9. jan 2014

@zuzanka9999 ahoj, kde ste prosím ťa kúpili Cameleona? že ho mali aj bez objednávky

zuzanka9999
9. jan 2014

@nienna ahoj kupili sme ho v bratislave v Pre deti pri avione. Aj vystavene maju vsetky druhy. 🙂
@ivett dakujem velmi sa tesime a kupili sme aj tie velke koliecka.

nienna
9. jan 2014

@zuzanka9999 aha čiže oni majú aj na sklade dáke kusy? my sme tam boli ho pozrieť, mali vystavený taký oranžový, ale myslela som že ked chceme tak len na objednávku 🙂 díky na info

zuzanka9999
9. jan 2014

@nienna maju aj na sklade ja som si mohla vybrat zo 4- och farebnych prevedeni - hneda, seda, cierna, all black a potom z farieb striesky - ornazov, cervena atd my sme brali limitku od andyho warhola striesku. Ale napr. Fusak nemali tak ten objednavam z ciech.

zuzanka9999
9. jan 2014

@nienna len pocitaj s tym ak nevudu mat farbu aku chces tak vraj dodanie trva do 12 tyzdnov:/

nienna
9. jan 2014

@zuzanka9999 12 týždňov??? 😲 ale som milo prekvapená že toľko ich tam majú na výber, jaj už nech môžme aj my kupovať, zatiaľ len očumujem, ešte je skoro

jankadr
9. jan 2014

@nienna Aj nam povedali, ze 12 tyzdnov a trvalo to 3-4 tyzdne🙂 Tiez sme kupovali pri Avione

kikina18
9. jan 2014

Ahoj maminky,mam dotaz chci si koupi starší bgb cam,byla jsem se už na par kousku dívat ale ještě jsem nenašla ten pravý,mam jen dotaz ohledně madla kočárku,všimla jsem si že v kloubu má lehkou vůli ,je to tak správně nebo je to chyba?diky

zan33
10. jan 2014

@zuzanka9999 ahoj, bgb cam3 pouzivam iba v horach, lebo tu byvame a prejde vselijaky teren a kde neprejde, tam idem s nosicom babybjorn miracle 🙂 ps: pokial ides do terenu, tak to, ze sa predne kolieska netocia, vobec nevadi. my ich mame nasadene od novembra a nepocitujem ziadnu nevyhodu. no v lete a na rovnej ceste by som ich urcite nenasadila, tam by prekazali.

zuzanka9999
11. jan 2014

@nienna ja som svoj prvy kocik kupila v 16 tt🙂
@zan33 dakujem, uz sa neviem ked ho vyskusam este cakame na fusak buduci tyzden ma prist.🙂

catherine214
11. jan 2014

@kikina18 je to ok

zuzanka9999
12. jan 2014

ahojte baby. chcem sa poradit. ako ste zaregistrovali vas kocik bgb? som myslela ze na ich stranke bugaboo.com, ale to maju len pre ameriku a dokonca namiesto Slovenska tam je Slovinsko.dakujem 🙂

catherine214
12. jan 2014

@zuzanka9999 ja na ich stranke islo to v poho,skus hore zmenit tu vlajku na eu,musis sa zaregistrovat,a potom to ide

zuzanka9999
12. jan 2014

@catherine214 ahaaaaa tak preto to neslo, som nevedela ze tam musim vytvorit najskor ucet. a dalo sa ti potom tam dat moznost ze Slovensko?

lucicek22
12. jan 2014

Ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o radu- boli sme dnes objednat bugaboo donkey duo surodenecky kocik v predeti.sk a na predajni nam povedali ze musime kupit 2 farebne sety (strieska + kryt na hlbokac), pretoze nepredavaju iba striesku na druhy sportiak...zdalo sa mi ale cudne ze bugaboo vyrobi set 2 sportaky+ jeden hlbokac a nema moznost kupit striesku na sportiak bez krytu na hlboky, ktory mi je zbytocny... a ked pozeram anglicke stranky tak tam to vyzera ze sa to kupit da aj zvlast:
http://www.pramworld.co.uk/bugaboo-donkey-extra...
Len neviem ci to bude na 100% potom rovnake ako je ten kompletny set, co myslite? Nazov farebneho odtiena je rovnaky...
Dakujem za pomoc 🙂

zuzanka9999
12. jan 2014

@lucicek22 paci sa http://www.chytryhracky.cz/cs/detske-hracky/bug... na tejto stranke objednas zvlast striesku.

klarawerder
12. jan 2014

Můj další počin...

klarawerder
12. jan 2014

Btw jak se tu otáčí fotky? 🙂

lucicek22
12. jan 2014

@zuzanka9999 Dakujem krasne 🙂
A myslis ze bude rovnaka ako v tom kompletnom sete? Lebo teta na predajni sa tvarila ze nejake slnecne clony su ale nemusia byt rovnake, ale mne sa zda ze by to bolo nelogicke keby bola ina nie? Tusim zrusim jednu sadu a objednam to, ved prinajhorsom ak to nebude rovnake tak to vratim 🙂

zuzanka9999
12. jan 2014

@lucicek22 nemyslim si ze by to bola ina farba, ved ked nieco maju v royal blue tak tie striesky by nemali mat iny odtien, mozno myslela letnu striesku co si mozes dokupit ktora je taka do biela a nie je pd nou take teplo. Nechapem co by ine tym myslela:/

lucicek22
13. jan 2014

@zuzanka9999 Ved prave preto som ju nechapala 🙂. Napisala som aj na tu cesku stranku nech mi potvrdia ze sa to da pouzit, aj 40eur rozdiel nie je malo, dakujem pekne za radu 🙂

zuzanka9999
13. jan 2014

@lucicek22 jasne, v pohode rado sa stalo🙂

romynka
13. jan 2014

Ahojte...prosim vas..kde by som zohnala madlo pasujuce na B bee+?????????
..tu na diskusii som nasla ze by to.mohlo byt Chicco Multiway, alebo Gesselin Swift.. ale googlim akk googlim..ale nic take som nenasla v ziadnom eshope..ani na bazare ☹ ...poradte pls? To.madlo dost chyba najme teraz v zime..mame fusak kde su neni diery na pasy... ☹ a celkovo dcerku pasy rozculuju ☹

mahulenka87
13. jan 2014

@lencuskac ahoj Lenka. ty máš tú tmavú fialovú/bordovú striešku - b.11 ? - podľa vzorkovníka, čo si mi posielala na gmail 😉 a tú tyrkysovú je b.31?

elliah
14. jan 2014

Dievcata, kedy budu nejake nove modely, resp.farby bugaboo 2014...Kde najdem najlepsi vyber a nove trendy?