Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
4. feb 2013

@ustrachana teším hod pls aj foto potom

ustrachana
4. feb 2013

@lentila.g jasne ked pride, aj ja sa tesim

tanija133
4. feb 2013

@ustrachana asi pol roka dozadu sa dalo kupit v detskom obchode v BA, na Rajskej ulici, For Baby sa to vola, je to rok Dunajska Rajska....specializuju sa tam na Gessleiny, tak tam ho vedia zohnat,alebo aj maju na predajni.... 😉

ustrachana
4. feb 2013

@tanija133 ok, dakujem, no uvidim ako tam bude maly vystrajat a potom ho kupim , ak bude treba 🙂

tanija133
4. feb 2013

@ustrachana http://www.forbaby.sk/index.php?mod=page&id=45 nasla som, mozes si tam zavolat... jasne ved uvidis, ja som ho do roka a pol krpca vyuzivala, ja som mala CHicco...

ustrachana
4. feb 2013

baby akurat stale vajam ci to nemam rano zmenit na all black 🙂)))) akosi som v pomykove 🙂)))

ustrachana
4. feb 2013

@tanija133 dakujem , ked dorazi kocik volam

tanija133
4. feb 2013

@ustrachana mne sa paci Neon....je taky iny...krasny....Blackov je uz vela a pre mna su smutne.... 😉

ustrachana
4. feb 2013

@tanija133 vies len mne neda pokoj zase to, ze na neone nemozem vymyslat so strieskami 😀DD

tanija133
4. feb 2013

@ustrachana ja viem, ale aj bez toho je taky originalny.....a mozno to Missioni by k tomu slo....

lentila.g
4. feb 2013

@ustrachana neon neon neon...a neboj práve budeš veľa vymyslat aby ti ladil..a nič v zlom ale budeš mat cas vymyslat?🙂 ty dlho nevydrzis... 😀

ustrachana
4. feb 2013

@lentila.g uz musim 😀DDDD uz som muzovi slubila ( po 100 krat), ze toto je posledny 😀DDD ale moj muz vcera zahlasil, ze chce stokke xplory, ze ten kocik neprekona ziadny iny kocik na svete, ale maly uz chodi tak je zbytocne mat doma velky kocik, denne to vlacim 6 krat po schodoch tak myslim, ze uz mi nieco sikovne bude stacit

lentila.g
4. feb 2013

@ustrachana bee sa super nosí,do ruky a uz idem na 3p

ustrachana
4. feb 2013

@lentila.g no tak snad sa u nas zdrzi dlhsie 😀DDD

veronique.ba
4. feb 2013

Nechytá sa niekto objednávať z my-babyshop.de? Rada by som si doobjednala striešku na Bee, ale poštovné na samotnú striešku je trošku predražené :(

wilsonka
5. feb 2013

poradite sikovnu pani co sije striesky a kryty na madla? dakujem. dost mi to suri lebo moja krajcirocka sa na mna vykaslala🙂

lupatko
5. feb 2013

@leishmania vďaka 😉 tak som si aj myslela, že to bude najlepšie 😀 ale človek sa cíti lepšie, keď ho v tom niekto uistí 😅 😀 😀 😀

25nikolla25
5. feb 2013

@ustrachana kde si objednavala?ja som chcela teraz objednat bee neon z babyparku a uz tam nieje 😠

wilsonka
5. feb 2013

@minicka skoda ze je to cz. a postovne vas kolko vyslo? ceny su super ale ja by som musela najskor poslat nasu strechu a potom platit este postu spat. no uvidim ale velmi pekne dakujem

minicka
5. feb 2013

@wilsonka postovne ma vyslo 80,- Ck cize dakych 3,30 Eur ale treba sa pani opytat ci uz aj taku strechu nesila ako potrebujete, mozno nebude treba posielat vasu...je to velmi sikovna pani 🙂

jenny.kay
5. feb 2013

Kdo máte sluneční clonu na Cam, jak se prosím nasazuje, resp. přichycuje ke stříšce a dole k sedačce? Zatím jsem viděla jen na obrázcích v e-shopu.

nelinqua
5. feb 2013

@veronique.ba ak by si o niekom vedela daj prosim vediet, pridala by som sa🙂

wilsonka
5. feb 2013

@minicka dikes ale musim poslat moju latku co mam kupenu....strechu by som neposlala🙂...uz som jej pisala tak uvidime.
mam pocit ze aj tu bola jedna sikovna kocka co sije potahy na bee plus...mala tu take pruhovane s cervenou maslou ale zanic na svete ju neviem najst:(

minicka
5. feb 2013

@wilsonka viem, ze ta pani dost casto chodi aj na SK a tu som sa ja k nikomu nedopatrala 😒 ak by som na nieco natrafila urcite dam vediet...

lupatko
5. feb 2013

nejaký tip ako skombinovať cam a bee pre chlapčeka? neviem si vybrať 😅 ale chcela by som tak aby sa potom dal prerobiť na "dievčenský" ak by náhodou ďalšie bolo dievčatko.. celkom sa mi lúbia tie ED fusaky...čo všetko vlastne potrebujem ?? ďakovalaa 😵

face
5. feb 2013

@lupatko Jestli se Vám líbí ED fusaky, tak bych hlasovala pro kombinaci Light Green stříšky a Retro fusaku, je to bomba 🙂 Pak třeba offwhite stříška a k tomu Paul Frank zvířátkový fusak, také super kombinace a řekla bych, že obojí jde pak i na holčičku, alespoň já tyhle kombinace na holku měla 🙂

ivett
5. feb 2013

@lupatko já měla na holku fusak Bugaboo Paul Frank Color blocks s růžovou, červenou nebo jade greeni stříškou a vypadalo to super, měla jsem i off white stříšku...teď mám stříšku Missoni a zítra mi dojde denim fusak od ED? tak uvidíme jak to bude vypadat...
jinak mám černou stříšku a fusak Lodger bílozelený, taky krásná kombinace pro obě pohlaví...

holky kdo objednáváte bee+ někde z ciziny, nevíte jestli se dá sehnat jen černý podvozek? psala jsem si s Anna a Viktorie, ti ho nemají a sehnat samostatně nemůžou ani jako náhradní díl, prý to nejde, nevíte jestli třeba nejde sehnat nějak jinak? pochybuju, že někdo bude chtít vyměnit stříbrné plusko za all black, a já bych all black moc chtěla, ale dvě pluska, to by mě manžel zabil a prodat nejdřív stříbrné a pak kupovat all black se mi nechce, jet o na dlouho...

lupatko
5. feb 2013

@face
@ivett vďaky baby za tipy 😉 ale keď ja som sa ešte nerozhodla ani nad konštrukciami 😅 neviem či mám zobrať oba all black alebo čo.. beečko asi určite (aj keď aj neon je lákavý 😅) a nad cam-om stále váham...že by som ho možno zobrala iný aby som nemala rovnaké-že na prestriedanie.. len si vôbec neviem vybrať farbu.. rozmýšľala som nad denim len som to ešte nevidela a podľa obr. vôbec netuším, že ako to vyzerá 😒 takže najprv si musím rozmyslieť toto a potom doplnky 😅 ale oba fusaky ED čo ste mi dali sa mi veeeelice lúbia aj som nad nimi uvažovala... len keď mne sa lúbia aj tie s kožušinkou 😅 a na obr. celkom pekne ukázal pre chlapca taký s grafity či aký to je.. oni sú všetky rovnako hrubé? lebo na obr. sa mi zdajú niektoré zvnútra teplejšie 😕 ja mám teraz lodger taký šedý alebo strieborný s koníkom.. len to je asi lepšie pre ležiace dieťa, nie? lebo je to zavinovací systém a už teraz sa mi tam malý zle dáva, tak keĎ bude behať si to neviem moc predstaviť...
a ako je to s bgb fusakmi? videla som nejaký klasický a ten artic, medzi nimi je aký rozdiel? a sú tie fusaky vôbec dobré? alebo ED sú lepšie? neviem či kúpiť jeden taký a jeden taký alebo oba ED... nechcem ich zas milion a myslím, že dva na prestriedanie by sa hodili.. ak by bol jeden v praní a pod.. alebo každý inak hrubý, no neviem 😀 poraďte 😅 rada si nechám poradiť a poučiť sa 😉
jaaaj a ešte jednu vec som sa chcela opýtať.. tie poťahy.. čítala som aj o nejakých fleesových, to počujem prvýkrát.. ako je to s tými poťahmi.. a ako sa vlastne na bgb vymnieňajú? to potom prezlečiem komplet celý kočík? alebo ak sú dvoj-farebné, tak len jenu farbu? vôbec sa do toho nevyznám 😅 ešte raz ďakujem 😉

leishmania
5. feb 2013

@lupatko potahy na oboch opres komplet bez problemov, oproti inym kocikom myslim ze aj celkom jendoduche prezliekanie. beecko by som brala all black a cam asi pre zmenu obyc strievborny, mne sa paci kombinacia ta tmavoseda zakladna a offwhite strecha, ale to uz je na vkuse, a fusaky by som brala asi jeden bgb a jeden elodie, ja som mala len jeden bgb a vystacila som si, asi kvoli beecku by som zobrala aj jeden bgb fusak, nech si na elodie nemusim prisivat gumicky, a bez nich sa to bude smykat, ten ED v beecku, ja mam prehcodny JJ cole a na ten som si do beecka musela nasit gumicky aby sa nezosuchoval stale. mne sa z ED fusakov paci cierny s kozusinkou, pruzkovy farebny a potom ten sedy wool, asi by som zobrala ten 🙂 mas toho vela na vyber 😀