Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lupatko
7. feb 2013

@leishmania ďakujem 😉 som nevedela, že sú ešte teplejšie ako Lodger 😅 som ho kupovala, lebo som si myslela, že je najteplejší 😀 😀

kalista
7. feb 2013

@lupatko no bugaboo high performance je najlepsi fusak aky som kedy mala. Maly je v nom v ponozkach a je mu horko

lupatko
7. feb 2013

@kalista ďakujem, určite teda jeden vezmem 😉 a to je teda ten s tou kapucou pri ktorom je napisane artic alebo ten druhy obycajny? 😅 ďakujem 😀

jonynek
7. feb 2013

Je to ten Arctic 🙂

jonynek
7. feb 2013

My mame k dispozici fusak Elodie z edice Black...je to ten cerny s kozesinkou a taky je super teply 😉 ,
sesly se nam fusacky ctyri, tak ED je k prodeji 🙂

25nikolla25
7. feb 2013

Kocky,potrebujem poradit...neviem ktory fusak mam kupit,bugaboo neon alebo ED cierny,mam objednany bee neon kocik...ide mi hlavne o to aby nebolo malemu zima...diiiky 😉

ustrachana
7. feb 2013

@25nikolla25 aj ja nad tym premyslam a asi bude neon

25nikolla25
7. feb 2013

@ustrachana a ty mas tiez beecko neon?no ja fakt neviem co urobit,krajsi tam asi bude neon ale teplejsi asi je ED ale zase neon fusak som nevidela nazivo...asi si pockam kym mi pride kocik a uvidim aka bude nazivo ta farba...

ustrachana
7. feb 2013

@25nikolla25 hej, tiez neon, ten kocik je modry a mne tam ta cierna posobi rusivo 🙂

25nikolla25
7. feb 2013

@ustrachana no ved toho sa bojim aj ja 🙂 len ci ten fusak od bgb je dost teply to neviem,nevideli ste ho nazivo?

ustrachana
7. feb 2013

@25nikolla25 nevidela, ale myslim, ze bude ok 🙂

25nikolla25
7. feb 2013

@ustrachana a odkial mate kocik a fusak chcete odkial objednat?

ustrachana
7. feb 2013

@25nikolla25 fusak nemam ten musim objednat, ale cez vikend chceme ist niekam mrknut na nakupy tak popozeram ci ho budu mat niekde skladom, kocik mam z BP.

face
7. feb 2013

@25nikolla25 ten neon je z nové kolekce, ty už jsou teplejší, vzala bych do neona určitě neon fusáček 🙂

eiram
7. feb 2013

Zdravim damy 🙂 mam dotaz. Do kolika let decka jste pouzivali bgb cameleon? Uvazuju o vymene sportaku (janecka) ale nevim jestli to ma jeste cenu, kdyz je dcerunce uz rok. Golfky mam, ale chci neco do terenu. Beecko znam, libi se mi, ale to je spis tak do obchodaku, co? 🙂

25nikolla25
7. feb 2013

@face ja len dufam ze ked ho kupim tak mi tam maly neodmrzne 😖 ,pretoze potom zase zhanat druhy fusak sa mi uz fakt nebude chciet 😉

jonynek
7. feb 2013

Holky,
co diskutujete o Neonu Pop a ideálním fusaku, tak tady přidáváme foto pro srovnání našeho kočárku s fusaky v reálu,
již jsem to tu dříve dávala, tak jen pro "zopakování" 😉 každopádně NEJtepleší fusáček je Elodie Details s kožešinkou 🙂
a doma máme schované ještě další dva... 😉

ifkael
7. feb 2013

@jonynek s missoni je uuuuuzasnyyy 😵

minicka
7. feb 2013

@jonynek vsetky su krasne, ale preco teda ED predavate?

jonynek
7. feb 2013

@minicka 🙂 on je totiž ten ED tak teploučký, že teď ho už nevyužijeme...máme v záloze žluťáska a černý Bugaboo,
takže máme "přefusakováno" 😉 😀

kalista
7. feb 2013

@eiram ja som v nom mala malu do 3 rokov a ked nam starsi zaspal v aute tak 4 rocny sa tiez zmestil 🙂

taminameiki
7. feb 2013

tak uz je konecne doma 🙂

ustrachana
7. feb 2013

tak ja som si prave objednala neonikovy fusak lebo ten mi tam sadne podla mojho oka naj 🙂

lupatko
8. feb 2013

neviete náhodou kde majú saharu skladom?

25nikolla25
8. feb 2013

@ustrachana ja este staaaale neviem ktory 😀,ked pride daj vediet aky je 😉

ustrachana
8. feb 2013

@25nikolla25 mne k tomu ide len ten tak som uz nechcela vymyslat kedze je na obj a su strasne dodacie doby rozhodla som sa hned.je to origos a nebudem mat dovod zase vymyslat blbosti ako sa poznam 🙂))))))

25nikolla25
8. feb 2013

@ustrachana ano aj mne tam ide najviac ten,mna len odradza to ze je tensi,ja mam teraz stokke a s tym som maximlne spokojna,neviem si predstavit davat maleho do tensieho ako je Stokke 😒

ustrachana
8. feb 2013

@25nikolla25 ja som to riskla ved teraz uz snad taka velka zima nebude a buducu zimu bude maly väcsi a pripadne ho lepsie obleciem, ale ked nepomrzli deticky pred nami nepomrzne ani maly 🙂 hej, aj ja som mala vzdy len stokke a ten je nepriestrelny 😀 a do dalsej zimy je taaak daleko, ze este nevieme co bude 🙂

jonynek
8. feb 2013

@25nikolla25
Tak tady je ED + Neon Pop a je skutečně nejvíc teplý, odpovídá tomu BGB Arctic 😉

lentila.g
8. feb 2013

@jonynek neon+missoni bezkonkurenčný... 🙂
Ešte 10min dozadu som si hovorila že strieborné bee+missoni=nebudem vymyslaťˇ(meniť)..ale teraz mám opäť chrobaka a zatmenie mozgu že chceeeem ho