Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

emamamamu
22. júl 2012

no kdybys nahodou o nekom vedela, kdo prodava, nebo pronajima, tak mi napis🙂)) ja ho asi fakt potrebuju, Casual posu slavnostne ze skaly🙂

lutsousek
23. júl 2012

nevíte, neprodává někdo potahy Missoni na Bee? Nikde je nemůžu sehnat...

home1
26. júl 2012

Ahojte,neviete o niekom,kto sa chystá predať bugaboo bee plus all black??? 😕 😕

duplicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sevzuz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanija133
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrej78
27. júl 2012

Ahojte, nevíte kde se dá dobře koupit kočárek bugaboo cameleon ve Vídni?

marlene
27. júl 2012

andrej78,
ako to myslis dobre? kociky maju urcite v lutzi aj bugaboo,a inak casto ponukaju na ebay.

silvia74
29. júl 2012

dievcata, podlozku na bugaboo cameleona ste kupovalo original alebo ste si dali usit? vopred dakujem za vsetky tipy 🙂

yashmin
29. júl 2012

@silvia74 mam aj original aj site....

marbarka
29. júl 2012

Taky by se mi hodilo více info k podložkám. Je ta originální opravdu tak dobrá, že se v ní dítě nepotí? Máme klučinu a ten je pořád propocený.

silviatt
29. júl 2012

@marbarka mne teraz prisla original podlozka, moc sa mi nepaci ako sedi v cameleone (mozno ju tam neviem spravne dat), ale je super. Podlozka mokra od spotenia a dcera sucha.

marbarka
29. júl 2012

@silviatt a jakou jsi, prosím, kupovala? Já našla na Anně a Viktorii nějakou novou.
http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Bugaboo/06-...

silvia74
30. júl 2012

@yashmin a ktora podlozka viac sedi? alebo si spokojna s obidvoma?davala si si sit aj nanoznik od tej pani z MMB?

zojaaa
30. júl 2012

@andrej78
Ahoj, ja som bola objednat bugaboo donkey vo viedni scs babyone, ale inak aj ten lutz ich ma.....

silvia74
30. júl 2012

mate niektora podlozku do Bugaboo Cameleon aj z ceskej stanky pinkie.cz?v kociku sedia dobre? a mate s bocnicami alebo bez?

yashmin
30. júl 2012

@silvia74 len si nedaj s bocnicami podla mna to je strasne niektore sem pridavali fotky s bocnicami vizera to strasne podla mna a inak ak mas cameleona tak mne original vobec nepasovala ale ak mas bee-cko pasuje a sit som si dala dva krat a ostatne mi sila mamina a podla toho kto ti to sije 😀

@silviatt no na cameleona mne origos vobec ale vobec nesedeli tie podlozky su podla mna su robene na bee-cka lebo tam to sedi ako rit na serblik 🙂

silvia74
30. júl 2012

@yashmin dakujem za odpoved a mozes mi poradit, u koho si si davala sit a bola si spokojna?

silviatt
30. júl 2012

@marbarka áno, presne tuto mám. Bgb má len jeden model. Aj dnes sa mi mala spotila, podlozka mokra a vlasky a oblecenie suché, čiže funkčnosť plní, len nesedí.

kilian
30. júl 2012

@silviatt @marbarka bgb nema len jeden model podloziek.je starsi typ,ktory lepsie sedi v bee a novsi ,ktory lepsie sedi v came...

silviatt
30. júl 2012

@kilian ano, ale starsi sa uz nevyraba, uz sa dopredavaju len zasoby. Teda aspon mi to bolo tak povedane

marbarka
30. júl 2012

A kde jste si nechávali šít podložky? A s jakou výplní?

yashmin
30. júl 2012

@silvia74 no ja som si davala sit v cz a to neviem ci by sa ti oplatilo koli postovnemu http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387 ale aj na sk to siju ....

yashmin
30. júl 2012

@marbarka no nas sa poti aj v origos ☹

marbarka
30. júl 2012

@yashmin Děkuji. Byla bys tak hróóózně moc hodná a dala sem fota podložky (v kočárku a bez kočárku), které ti šila paní z z MMB? Jinak se omlouvám za hafo dotazů, ale jsem čerstvá majitelka Cameleona a tak všechno zjišťuju od začátku 🙂

yashmin
31. júl 2012

@marbarka no ja som teraz v cz a mam so sebou iba jednu a to je jak na potvoru origos ale cca zajtra by mi mal prist balicek od tej istej pani a tam bude tiez jedna podlozka...ale ja uz pouzivam bee-cko lebo cameleon sme pouzivali iba ako hlboky kocik mne sa nepacila sportova cast ako korytko a malemu tam podla mna nebolo pohodlne /nemohol sa natiahnut/ ale ak pridem na sk mozem ti to odfotit aj v cameleone....

marbarka
31. júl 2012

@yashmin Tak to budeš moc hodná! Já měla 7 měsíců Jané Slalom Pro, ale toužila jsem bo BGB, které se mi podařilo sehnat za dobrou cenu. No, a teďka jsem v rozpacích ze sedačky, taky mám pocit, že se malý nemůže pořádně natáhnout a rozvalit. I ty jízdní vlastnosti mě trošku zklamaly... Zatím mám teda oba dva kočáry a tak se musím nějak rozhodnout, manžel doma dva nechce, mě by nevadily 😉 Líbí se mi moc i Bee, ale jezdíme do přírody, s ním by se tam moc nedalo. Btw jak máš staré děťátko?

andrej78
31. júl 2012

@zojaaa Ahojky, děkuji. Slyšela jsem, že to tam vyjde levněji, tak to zkusím 🙂. Na kolik tě vyšel?

yashmin
31. júl 2012

@andrej78 inak pytaj sa aj na zlavu my sme na caleleona dostali 18% /favoritenplaz/ a na bee 10% /scs/ 😀