Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
23. okt 2013

@januska7k jen taková poznámka ke kupování použitých autosedaček, ony ty plasty, ze kterých je to vyrobené se opotřebovávají a křehnou, tzn. koupit starší sedačku může mít pak blbý důsledek v případě nehody, už to prostě není nová věc, ale chápu, že někdo za novou prachy dát nechce, a k ceně z inzerátu, já v ní nevidím problém, sama vím, že staré vajíčka MC Cabriofix se prodávají i za 500kč, protože je to nejoblíbenější a nejběžnější a nejčastější sedačka, kterou lidi kupují, jsou jich mraky, a kdo se jí chce zbavit a nemusí na tom vydělat, tak může jít s cenou dolů, já za 500kč už těch sedaček viděla dost...

holky tan skate na Buffalo musí mít nějaký spešl adaptér aby držel na té konstrukci, že? nemůžu koupit ten, co sedí na cama a bee, nebo jo? a jen dokoupit nějaký adaptér?

stanislava30
23. okt 2013

@ivett dle popisu jsou adaptéry součástí balení, jen Donkey se musí dokupovat jeden speciál adaptér.

@januska7k životnost autosedaček v kategorii 0 a 1 (tj. vajíčka a další následující sedačka) je max. 5 let. Pokud kupovat sedačku z druhé ruky, tak jedině od známých, kde přesně víš, co se sedačkou dělo a jak je stará.

ivett
23. okt 2013

@stanislava30 takže když koupím nový, bude mi sedět i na Buffa jo? já myslela, že bych koupila použitý, ale tam se bojím, že sedět nebude, že je to jen na Cam nebo Bee, protože na ofiko stránkách se o Buffalo nepíše nic, jen o tom adaptéru k Donkey...

a se sedačkama souhlas, jábych použitou po cizímnekoupila...

stanislava30
23. okt 2013

@ivett Ivet ano nový bude sedět i Buffa.

catherine214
24. okt 2013

@ivett potrebujes skate novy a adapter ako ku donkey,bez toho speci adaptera to neprichytis,preto som ja svoj skate predala,lebo mi uz na buffa nesedel a nemala som kde narychlo zohnat ten adapter.....

wilsonka
27. okt 2013

http://www.peppermint.co.uk/ mate skusenost? kolko je shipping a kolko trva dodanie a tak celkovo hodnotenie🙂 dik zvazujem kupu babyzen yoyo tmavy ram u nas nie je, tak hladam. ale v hre je aj plusko

vorllinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
28. okt 2013

@mahulenka87 uz mas tu strechu na buffa?hodis foto?

maribell
28. okt 2013

ahojte chcela by som sa opytat na kocik bugabo...ma ho aj kamaratka a velmi ma zaujal ale vsimla som si ze v predu ma malinke koliecka a chcela by som sa opytat ako sa kocaruje s nim hlavne v zime..teda v snehu .... ci nerobia tie male koliecka zlobu v snehu 😠 dakujem za odpoved ..

mahulenka87
28. okt 2013

@catherine214 ešte nie. chcela som tam ešte menšie zmeny, tak sa ešte upravuje 🙂 potom hodím foto

hermiliona
28. okt 2013

@jsemnejkrassnejsi dobry vecer, neviem ci Ste uz nasli ten fusak, no ja budem predavat cierny, keby nahodou 🙂

jsv79
29. okt 2013

Ahojte babule, neviete mi poradiť, kde by som si mohla v BA dať ofóliovať čiernou fóliou Cameleona ? Dakujem 😉

vorllinka
29. okt 2013

Holky, prosím vás, vím že ta otázka tu už několikrát byla, ale nemohu to dohledat: Pasují potahy z Bugaboo Cameleon 3 na Cameleon 2? Děkuji!!!

mecavi
30. okt 2013
mecavi
30. okt 2013

@vorllinka ano pasuju

l.k.p
30. okt 2013

prosim,prosim pasuje stříška z DONKEY na CAMELEON?

stanislava30
30. okt 2013

@l.k.p Ne.

veronique.ba
30. okt 2013

@l.k.p pokial viem, tak ak si kúpiš Cam striešku aj s výstužami a dáš ich na donkey klipy, tka sedí, ale radsej najprv vyskúšaj, ja to mám len z jednej UK maniackej stranky 😉

zan33
30. okt 2013

@stanislava30 ja mam adaptery na MC cabriofix za cca 40 eur a kupovala som to spolu s kociarom: http://www.predeti.sk/produkt/adapter-na-cam3-p...

raffaella
31. okt 2013

baby, prosim Vas, zistila som, ze v Rakusku sa da aj v predajni Dohnal kupit Cam3. Pozerala som na ich stranke, ze oni su aj v SCS ale aj na Kartnerstrasse. Podla stranky by ale v SCS nemali mat kociky, len oblecenie. Neviete mi poradit, ci sa oplati teda ist na tu Kartnerstrasse, ci je to cenovo rovnako ako ostatni a pripadne ci sa to tam oplati kupit?

ella_joy
1. nov 2013

Damy, Bee + na nepravidelny teren, myslim tym, macacie hlavy, polatane chodniky, a dlhu zimu so snehom, bude fungovat? Alebo sa poobzeram radsej po niecom inom? Nerada by som zhanala nahradne kolieska, tu ich nezozeniem siroko daleko nikde.. 😢 vdaka za radu

ifkael
1. nov 2013

@ella_joy nie..

aninka666
1. nov 2013

ahojte baby, čakám druhé a veľmi túžim po bgb cam. nebudete niektorá predávať??

meggi10
1. nov 2013

Ahoj holky, prosím o radu, která kolečka jsou lepší? Pěnová nebo nafukovací? Jaký je rozdíl mezi nimi?

deyana
1. nov 2013

ahoj, nevíte kde se dá sehnat levněji bugaboo donkey?? nemusí být nový, klidně nějaký zahr.bazárek.. ??

sintea
1. nov 2013

Dievcata, neviete mi poradit, kde zohnat najjednoduchsie original baby coccon na bee plus? Tuzim po farbe pink aj so strieskou. Dakujeeeem! 😀

ivett
1. nov 2013

@meggi10 pěnová...nesjedou se, nemůžeš je píchnout, jsou v podstatě bezúdržbová...

@deyana co takhle okouknout bazary? MMB a různé další internetové, určitě se dá najít, stačí jen hledat...

@sintea koupit? buď nový nebo zkusit pohledat na bazarech?

meggi10
1. nov 2013

@ivett a péruje asp.malinko?

sintea
1. nov 2013

@ivett ved to, ale kde kupit, ci mi neviete poradit. 😀 bazariky som skusala, tam su len ine farby a neviem s kadial je najlepsie objednat...

ivett
1. nov 2013

@meggi10 jak jestli péruje??? kolo jestli péruje??? o jakém BGB kočárku se tu bavíme? Nafukovací kola měl Frog, Cam už má pěnové pokud vím, co se týče pérování, tak to není o kole, ale o konstrukci kočáru a BGB konstrukce, jak u Froga tak u Cama pruží, kočár je odpružený perfektně...

@sintea pokud nejsou na bazarech, tak jedině nové přes nějaký BGB shop nebo eshop, který BGB příslušenství prodává, pink stříška i cocoon jsou určitě stále na prodej...