Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

froschka
27. okt 2010

@bebel oki vdaka za tip

froschka
27. okt 2010

babulky este jedna otazka, nakolko som uplny laik
aky je rozdiel medzi Bugaboo Frog, Bee a Camalon? Zasadny rozdiel ci len roky vyroby? Da sa aj na starsie typy dokupovat extra doplnky?

bebel
27. okt 2010

@k.a.t.k.a. V Pezinku som v galantérke videla peknú látku poťahovku, bola pevná so zvieracími vzormi. Bolo to ako plyš...alebo imitácia zvieracej kože. Zebru a pony som si vyhliadla. Ja sa do látok moc nevyznám. A šiť absolútne neviem. V SC máme 1 krajčíra, ktorému len s obamavami zverím skracovanie šiat alebo zapláta, budúci týždeň, keď budeme fit to idem objednať. V SC mám 1 krajčíra, ktorému len s obavami zverím skracovanie šiat .
A potom 2 krajčírky, ktoré šijú celkom slušnú konfekciu, a tie by sa tvárili strašne urazene a oduto, ak by som po nich chcela striešku na kočík, návlek na madlo a deku 🤐 - a asi by ma poslali kade ľahšie....
Inak ja mám aj šitý bavlnený poťah z mmb, ktorý by som mohla priniesť krajčírke ako vzor.

zajo79
27. okt 2010

@froschka pozri si obrazky a uvidis.

k.a.t.k.a.
27. okt 2010

@bebel a nepremokne len taka obyčajna pevna latka? 😕 je sice pravda že v daždi nechodim von, ale pri snehu ? 😝 inak aj ikea ma niekedy zaujimave latky 😅 ale zase nie so zvieracimi vzormi

bebel
27. okt 2010

@k.a.t.k.a. ja v daždi aj tak používam pršiplášť, asi detto ako fleece poťahy 🙂

mala_hodna
27. okt 2010

ahoj holky tak vkládám nějaké fotečky našeho bee 🙂
je to náš miláček už se těším až budeme mít někdy druhé mimi to jdu určitě hned od začátku do cameleona

mala_hodna
27. okt 2010
bebel
28. okt 2010

@mala_hodna ten Elodie details je veľmi pekný fusak 😉

bebel
28. okt 2010

@mala_hodna ten Elodie details je veľmi pekný fusak 😉

henri001
28. okt 2010

@bebel dakujem 😉 pockam teda na Teba ci doporucis 😀 😀 😀
@mala_hodna naozaj nadherny fusak ...tusim ho idem pohladat 😵

mala_hodna
28. okt 2010

holky moc děkujeme 😉
fusak je opravdu úžasný, je prostorný(délka 112cm) a opravdu hodně teploučký a vypadá luxusně 😎
jsem moc spokojená a do bee krásně sedí 😉

duplicka
29. okt 2010

@mala_hodna ahojcek, ja sa chcem spytat ohladom fusaku elodie, ma L strih, myslim sed, alebo je rovny zo zadnej strany. Lstrih ma napr lodger a elodie je nadheraaaa,tak len zistujem ci je stih L lebo ten sedi do kociarikov naj

evikevik1
1. nov 2010

Haničko 🙂 další miláček 🙂 Ale malému se viditelně líbí 😉

smejo251
1. nov 2010

ja mam taktiez bee a som maximalne spokojnaaaaa.....odporucam

duplicka
1. nov 2010

@smejo251 mas bee alebo bee plus

mala_hodna
1. nov 2010

@duplicka ahoj tak fusak je rovný ale krásně do bee sedí úplně bez problému, nikam nesjíždí ani se necuchá a
jak je teplý jsem moc spokojená

face
1. nov 2010

tak už mám také objednáno 😀 růžovo-šedý a nakonec z babycare.nl, protože jsem tam objednávala ještě něco kamarádce, co na babytraderu nemají. Tak jsem zvědavá, kdy kočár dorazí 🙂

evinam
2. nov 2010

Baby predavam cisto novy Bugaboo Cameleon....blizsie info cez IP

smejo251
2. nov 2010

mam bee ked som ho kupivala uz bolo aj bee plus ale mne sa pacila viac strieska na bee ako na bee plus lebo tam bola mensia...

koksi
2. nov 2010

ahoj holky mám Cameleona v barev.provedení denim hl.korba a P.Frank stríška a chtěla bych změnu 🙂 nemůžete mi prosím hodit link na někoho kdo šije boudičky, nánožníky apod?? moooooc děkuji 😉 jo a kdyby tu byla nějaká duše která by prodávala zimní kolečka tak se hlasím!!! a beru všemi 10!!! 😵

mala_hodna
2. nov 2010

holky měli jste někdo bee na ZIMU?já mám totiž ještě nového slaloma ale pořád na něj nadávám tak přemýšlím že ho prodám a nechala bych si jen bee ale nevím jak by zvládnul sníh

duplicka
2. nov 2010

@mala_hodna ahoj ja som ho mala v zime v kombinacii s original fusakom a fungovali sme v pohode, ked bol hlboky sneh,tak som aretovala predne kolieska 😉 😉 😉 😉 😉 ,ked bola total zima, tak som davala do vnutra este flis deku.

face
2. nov 2010

@mala_hodna ahoj, já také jezdila loňskou zimu jen s Bee s origo fusakem a bylo to v poho. Synovi bylo už rok a půl, a neměli jsme s kočárkem žádný problém. 🙂

itka
2. nov 2010

Ahoj maminy, jak tak čtu, tak na bugaboo pějete jen samou chválu. Mně se taky moc líbí, bohužel ta cena 😔 😔 😔
Koncem prosince čekám druhého chlapečka a ráda bych si bugaboočkem udělala radost. nechystáte se některá prodat ojetý kočárek??? moc děkuji

petrasafr
3. nov 2010

Šikovná kamarádka 😀 😀 😀

bebel
3. nov 2010

@petrasafr perfiš... 😵 😵 😵

bebel
3. nov 2010

@mala_hodna ja si na zimu nechávam cameleona so snežnými kolesami....

petrasafr
3. nov 2010

@mala_hodna Taky si na zimu nechávám Cameleona se zimníma kolama. Na jaře chceme koupit Bee+, ale Cameleona stejně necháme na další zimu, kdyby náhodou byla sněhová kalamita ☹

koksi
3. nov 2010

@petrasafr KRAAAAASA. sije i na zakazku?? muzu poprosit o ID na MMB? moooc děkuji. je to nádhera ,tleskám. 🙂 jen by mě zajímalo...má stříška nějakou impregnaci, nebo je to čistě jen látka...kvuli mrholení, či mírnému sněžení by mě to zajímalo ,-) díky

petrasafr
3. nov 2010

@koksi Kamarádka je hrozná pečlivka, hrozně se jí líbily ty bugatky, jsou totiž na tričkách v aktuální kolekci Nextu, tak si je nechala překreslit a natisknout na bílou látku, ale právě aby to nebyla jenom promokavá látka, tak posílala látku na impregnaci a je to úplně podobná látka, jako je na originál boudičkách BGB, takže nepromokavá a taková lehce otíratelná a samozřejmě se dá i prát! Ve skutečnosti je boudička nádherná, taková klasická "kloučkovská" Já nevím opičkovou kolekci, tak si jí hned od ní koupím. ID na MMB je 212386. Klidně jí napiš, je šikovná a ušije cokoliv 😀