Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_muller
12. jún 2013

@kristynakubecova to moze byt pekne, daj sem potom fotky, ak budes mat cas. Ja teraz rozmyslam nad tou strieskou, ale na leto budem pouzivat tu letnu striesku tak mi je to asi zbytocne 🙂

mahulenka87
12. jún 2013

aj ja už mám BGB doma 😀

mahulenka87
13. jún 2013

je super! 😀 krásny, veľká vanička, super sklápacia strieška, jednoducho sa skladá... 😵

kacatko
13. jún 2013

@mahulenka87 ahoj, kočík je fakt krásny, akurát sa mi sestra rozhoduje či ho kúpiť alebo nie 🙂, toto je ten najnovší Buffalo ak sa nemýlim, že?
Môžem sa spýtať kde si ho zohnala, lebo v predajniach v BA mali len cameleon. Ďakujem

mahulenka87
13. jún 2013

@kacatko ano, je to nové Buffalo. Ja som ho kúpila od ebabo. Inzeráty má aj tu v shopoch.

kacatko
13. jún 2013

@mahulenka87 Vďaka, dám sestre info 😉

kristynakubecova
13. jún 2013

@mahulenka87 Ale pozor na neregistrovane prodejce, samozrejme nevim jestli je to pripad ebabo, to nevim, ale pokud si koupis kocarek od neregistrovaneho prodejce, overis na bugaboo com je pak problem s reklamaci.Oni ti ji ze zakona samozrejme vyridi, ale nepujde to pres bugaboo.To prijima reklamace pouze od vyhradnich dovozcu. 😉 Klidne si muzes koupit bugaboo od registrovaneho prodejce v cizine, to neni problem a dobry vyhradni dovozce pro sk nebo Cr ti tu reklamaci taky vyridi, ale dany prodejce musi byt na seznamu.

glorita
14. jún 2013

SURNE RADU:
baby potrebujem pomoc pri skladanai cameleona z vanicky na sportovu cast.Aj som kuk manualy na youtube ale neviem sa vysomarit pri uchycovani toho celeho sedaku najma v casti tych remenov okolo noh- su tam z oboch stran na kocikovej konstrukcii vystupne akoby klince(take kliny o 1 cm)a pasik na ne sa dava po obvode sedacej casti a do dierky na oboch stranach?Mne to toizto ide zapadnut len do 1 dierky a ako natahujem ten remen ako blazen,neviem to dat aj do druhej zaroven????????!!!!!!!ako to ma byt?na pomocnom videu ukazuju len zrychlene a neviem si pomoct...
diki moc.

hakunamatata6
14. jún 2013

Nevíte kde zjistit rozměry sedačky u Buffalo?Děkuji Hanka

mecavi
14. jún 2013

@glorita ja som ten pas zavadila najprv na jednej strane a potom som to cele polozila nabok a trosku som stlacila ram a zahackla druhu stranu🙂

kristynakubecova
14. jún 2013

@mecavi ja uplne stejne🙂

glorita
14. jún 2013

@mecavi okimdik,takze urcite na to silou,nechcela som byt agresivna kedze mi to dobrovolne neslo,ale zrejme to tak vyrobca chce 😀 a to som ten remen tahala silou aj vole 😀 😀 😀 skusim hned teda🙂

mecavi
14. jún 2013

@glorita ja som jeden aj tak znicila tou silou myslim. A potom som to skusila hentak. Je to take trisku nedomyslene.

mam309
14. jún 2013

Nepredava niektora missoni set na bee?

liinda
14. jún 2013

ahojte nemate na predaj alebo neviete poradit kde by som mohla zohnat adapery ku skejtiku na bee+?prosim poradte uz som z toho zufala nikde to nemaju ☹ dakujem.

kristynakubecova
15. jún 2013

@mecavi jupiii tak uz to mam🙂, jeste jednou diky🙂

evi1829
15. jún 2013

@lencuskac uzzzzzastnnaaaaa strieska!! Mozem sa opytat kto ti ju sil, a co ta aj s látkou stála?

mecavi
15. jún 2013

@kristynakubecova no jaka si sikulka🙂)

catherine214
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
16. jún 2013

Ups pridavala som z mobilu tak som sa sekla s jednou foto😀

catherine214
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
16. jún 2013

Babule neprrdavate niektora ten najnovsi skate bugaboo?ja mam ten stary a adapter nepasuje, neviem ci ist do inej znacky aala lascal alebo co, novy sa mi noc nechce, muz ma uz zabije, lebo uz aj bee plus all black je doma😀 a ta cena za novy pkus adapter, ble

leishmania
16. jún 2013

@catherine214 jejda kati 😀 podarilo sa teda predat cam? Muz predychal. Ako si spokojna s buffom?

astonka
16. jún 2013

dievčata tie čo mate bgb bee plus...ste s nim spokojne...ja mam 11 mesačneho syna. či sa tam v pohde take vačšie dieta vyspinka., či nejak tie kolečka kedže su menšie nemaju problem a celkovo či je aj nejak dobre odpruženy..tiež zvažujem kupu kvoli dovolenke...ja mam mamas & papas sola - no ta mi zaberie cely kuforv aute 😒

catherine214
16. jún 2013

@astonka ja som spokojna, on je praveze pre take dieta uz vacsie, moja je tam v kokone a este je na to mala, podla mna je fajn odpruzeny a zabera malo miesta v kufri, lahunko sa ovlada, tak neni to terenak ale prejdes take lahke tereny, a na dovcu je idealny

catherine214
16. jún 2013

@leishmania ale som, je to ine ako cam, ma mnozstvo vyhod, ale tazsie sa ovlada, je vacsi, a ma velke kolesa, musela som su zvyknut, ale uz som s nim ok, perfektne sa s nim chodi po roznych terenoch

astonka
16. jún 2013

@catherine214 dakujem ,to jasne že neni do terenu...no ty maš ešte babatko 🙂 ...joj ked ja tie kočiky často menim..no musim prve solu pedat...bo dama mam ešte jane 😅

hermiliona
16. jún 2013

@catherine214 kraaaasny ♥

catherine214
16. jún 2013

@hermiliona dakujem, ty si uz predala svoj cam?som ho videla v inzeratoch, nebola si spokojna?inac podla mna cely buff je len opajcnute donkey 😔 😀

hermiliona
16. jún 2013

@catherine214 ja som predala mojho cam 2 a kupila cam 3 :D takze zostala som v rodine bugaboo 🙂 a mala som aj donkey duo a bol supeeeeer a mas pravdu, velmo pripomina buffalo