Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
4. máj 2011

Baby, ak mate niektora zaujem o BEE+ tu ho maju v tej letnej limitke za 515 eur a pošta zdarma nad 400 😉 😉 😉 😉 😉 😉
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-...

kilian
4. máj 2011

@lodgermaniacka posta zdarma nad 400€ v nemecku. 😉

lodgermaniacka
4. máj 2011

@kilian teraz rano som objednavala a mala som nad 400 a neplatila som poštovne 😉 ale len doplnky, nie kočík..

kilian
4. máj 2011

@lodgermaniacka alebo som sa zle pozrela?

lodgermaniacka
4. máj 2011

@kilian skus si nahadzať do košíka a zadaj si SK 😉 dole takymi malymi pismenami to maš vypisane

kilian
4. máj 2011

@lodgermaniacka no uz som si precitala tie versandkosten.mas pravdu nad 400€ doprava zadarmo.tie striesky su tam lacne,nie tie limitky ale tie klasicke na bee+.

lodgermaniacka
4. máj 2011

@kilian ale limitky tak stoja 55eur..všade 😉 teda okrem kočikomanie 😀 😀 😀

marley11
4. máj 2011

Je fakt super. Ma len jednu chybu-ked sa sklada do auta a podobne tak sa musi uplne rozobrat-kolesa a tak...ale na tu chybu sa da zvyknut🙂

marley11
4. máj 2011

nemate niekto zvysnu ciernu striesku na bugaboo frog??

mici111
4. máj 2011

@lodgermaniacka si si objednala aj bgb organizer? ci vlastne uz asi nie, ked nemas bee 🙂 a nepojdes asi do tej viedne, ci? 🙂

lodgermaniacka
4. máj 2011

@mici111 mam bee 😉 a nepôjdem, teraz som objednala aj striešky aj všetko čo sme chceli

mici111
4. máj 2011

@lodgermaniacka no teda 😀 😀 😀 😀 tak predsa si sa vratila k bee? no skooooda, by som sa pridala s tym organizerom ☹

ratocha
4. máj 2011

@mici111
aj ja som sa chcela pridať ☹
možno by sa nás nazbieralo na tých 400eur, by sme nemuseli platiť poštovné 😀 😝

mici111
4. máj 2011

@ratocha ak by sa nazbieralo, to by bolo fajn 🙂 to by som urcite objednala..

ellysa
4. máj 2011

@mici111
@ratocha možno by ste aj mňa presvedčili 😀

lodgermaniacka
4. máj 2011

@mici111 @ratocha baby robila som to narychlo, včera večer ma to napadlo a rano som spravila objednavku, pytala som sa aj @ellysa a ta nechcela..a kedže sme mali už včera večer nad 400, tak som to už nechcela naťahovať..

zajo79
4. máj 2011

s kamoskou chceme objednat koncom buduceho tyzdna ak by niekto nieco chcel dajte vediet do IP a snad sa dohodneme na spolocnej objednavke

ellysa
4. máj 2011

baby rozmýšľam, že predám elodie details fusak a aj červenú strechu na plusko, kto by sa chcel spýtať IP 😀

redlove
4. máj 2011

Holky, prosím Vás, mám koupený (jární/letní) fusák Urban - http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... , má se vzadu u hlavičky zaháčit za sedačku, aby držel, ale nejde mi u BB+ tam zaháčit, protože tam má BB+ hned stříšku a mezi ní není žádná mezera a nic. Máte někdo podobný nebo stejný fusák? Jak jste ho upevnily?

improvizacia
4. máj 2011

@lucosko
Ahoj - som z BA a určite sa k objednávke rada pridám. Už som čakala, kto prvý bude objednávať. Budem chcieť podložku aj fusak. Z ktorej stránky objednávaš a ako s peniažkami? - daj pls info.

improvizacia
4. máj 2011

Ked tak čítam, tak na objednávku nás začína byť celkom dosť - čo myslíte? @mici111 , @ratocha , @ellysa , @lucosko
@zajo79 . Tak sa prosím dohodnime kto to objedná a ja sa určite pridám k tým čo budú objednávať čo najskôr, lebo hlavne tá podložka do beePlus mi už strašne chýba.

...A možno by som zrušila objednávku (organizer plus letna strieška plus držiak na pohár) čo mám už dlho v Brne a k tomu tá podložka a fusak ...hmmm tak to budeme mať s vašimi objednávkami cez 400 určite - čo vy na to ?????????????
🙂

improvizacia
4. máj 2011

Niekomu som slubila, že pošlem foto ako vyzerá ružová limitka s letným fusakom Emitex 2v1 - tak ju je to 🙂
...a niekto sa pýtal, že ako riešiť slniečko. My zatial nemáme letnú striešku, preto používam túto slnečnú clonu - vid foto.

lodgermaniacka
5. máj 2011

@improvizacia strieška je krasna, aj s tym fusakom, ale ta clona 😕 mala ti cez nu mohla dychať? 😨

evikevik1
5. máj 2011

Holky, neprodáváte někdo potah na sportovní sedačku PF? asi určo ne, ale musela jsem se zeptat 🙂
Pak jsem se chtěla zeptat, když nacvaknete slunečník na konstrukci, jde Vám pak dobře vyháknout, mě to vůbec nejde :( musím sundat celej plastík z konstrukce, abych slunečník vypnula :( takže ho tam dávám jen tak jako na půl protože mě nebaví se s tím rvát, ale jinak funkci plní dobře..
Improvizacia: ta stříška s tím fusakem je fakt nááádherná, ale ta clona, promiň, to je hrozná opičárna :( to bych tam radši hodila plenku než toto :(

lucosko
5. máj 2011

@improvizacia to urcite bude nad 400e, ja cakam na kocar, xcem pokukat, ci mi do neho pasuje fusak, ak nie, tak objednavam....len musi najprv dorazit kocik 🙂

klariks
5. máj 2011

@lucosko Ahoj, chci se jen zeptat, jestli jsi objednávala třeba i organizér nebo denim potahy ( z my-babyshop) a jestli nemáš nějaké čerstvější informace, jestli opravdu budou v půlce května skladem, jak psali..díky moc

lodgermaniacka
5. máj 2011

@klariks ja som objednavala aj organizer aj denim poťahy a píšu že budu cca 3 týždne..tak len čakame 🙂

petrasafr
5. máj 2011

@evikevik1 Napsala jsem ti IP 😀

petrasafr
5. máj 2011

@wendy_ Můžu se zeptat co je to na kočárku za organizér? Vypadá moc pěkně 😀 😀

dadka2
5. máj 2011

Ahoj Peti, vidím ve foru tvůj nick, tak koukám, na co se ptáš a stejný organizér máme taky🙂. Takže http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24889200&tab=5 . Pa D.