Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cmulinko
14. mar 2016

@aknavij ta rukovat sa da dat uplne prec alebo odkliknes ktorukolvek stranu,ked vyberas babo.Sluzi hlavne pri odklikani a prenose celej vanicky a pri sportovej verzii tak isto...a ako drziak na hracky pre babo.Ja som mala aj cameleon a teraz mam buffalo.Za mna rozhodne mi viac vyhovuje buffalo.Vanicku mam vyssie ako pri cameleone,kolesa su robustnejsie a lepsie sa mi ide v horsom terene a co som naozaj potrebovala tak nezabera tolko miesta ked zlozim kocik ako pri cameleone.Kukni si toto video...snad ti pomoze rozhodnut sa podla tvojich potrieb.

https://www.youtube.com/watch?v=ShJhmgWB8gQ
aknavij
14. mar 2016

@cmulinko juuuj, dakujem za info, este sa v tom absolutne nevyznam, mam este aj dost casu, ale predsa sa uz rozhliadam. A mozem sa spytat kde si kupovala ten buffalo? Ten sa mi ovela viac paci, len teda novy ma zavratnu cenu.

cmulinko
14. mar 2016

@aknavij ja nie som nejaka bugaboo maniacka.Ja som kocik kupovala preto,lebo vyhovuje mojim poziadavkam.Mna netrapia vymeny potahov a ladenie s dekami a podobne vecicky 😀 Ja som v zahranici,takze zial s priamou kupou a moznostou vyskusania ti pomoct neviem.Nemam sajnu ako to na SK chodi.Najlepsie je postavit sa ku kocikom a vyskusat ich,ale za mna rozhodne buffalo.Ja chodim vela do terenu,les a podobne...to som pred tym s cameleonom nedala...buffalo prejde fakt vsetko...je to taky kocikovsky terenak 😀

aknavij
14. mar 2016

@cmulinko super, dakujem za rady 🙂 , taky presne potrebujeme-do terenu 🙂. Tak snad dovtedy zozeniem.

cmulinko
14. mar 2016

@aknavij drzim palce 🙂

dapo
14. mar 2016

@aknavij cmylunko ti v zasade odpovedala, buffalo je robustnejsi ako cam, a teda aj tazsi...aj s camom sa da ist do terenu, daju sazaretovat kolieska, oticit rukovat tak ze pojdes zadnymi kolesami napred a tiez sa male oredne kolieska daju nahradit velkymi terennymi (vtedy sa alr straca lahka ovladatelnost ktora je jednou z najvacsich vyhod cama)...tak treba zvazit co najviac potrebujes...oba kociky by mali mat vystavene v predajnach v BA (vandastore aj predeti), v inych mestach neviem (treba si zavolat do predeti na konkretnu predajnu a spytat sa)...v bazaroch sa obcas objavi aj pouzity buff ale je ich malo, 😄

aknavij
14. mar 2016

@dapo jeeej, dalsie info, dakujem krasne, ste zlate baby 🙂. Ale pozeram, ze tych camov je v bazari dost, takze by sme nejako pokombinovali a teda super, ze sa daju aj kolieska popripade vymenit. Vidim, ze skryva celkovo este vela prekvapeni tento kocik 🙂 .

saska697
14. mar 2016

Ahojte maminky, chce sa spytat do akej ceny sa oplati jazdeny Bugabo bee, ake velke dietatko sa zmesti ci aj take 105cm a 18kg? Ako sa potom ovlada? Lebo co som nasla je vraj do 16kg:( a ak by ste mali foto s tak velkym dietatko tak by som bola vdacna emoticon

angelina1003
14. mar 2016

@saska697 bugaboo je u mna top ale velke dieta nie...my sme pouzivali od 3 mesiacov....ale mala ma dva roky cca 93-94 cm a s ciapkou zaseknuta o strechu....uz je velmi LTT:... inak fakt naj kocik co som mala 🙂 a to ich mame doma plnu garaz 😀

dapo
14. mar 2016

@aknavij pozri si na youtube videa, je ich mnozstvo, tam ziskas lepsiu predstavu ako rozne mozno kocik pouzivat, ako sa sklada, ovlada a pod.

saska697
14. mar 2016

@angelina1003
Ďakujem. Lebo.som nasla.jedna kocka.predava za 170 🙂 a doma mame nunu pepp 2012 a laka ma bugaboo sice aj beyzen yoyo.ale za pouzity sa mi uz neoplati.davat skoro 300:( a nic skladnejsie pre vacsie.dieta.som.nemasla.a.klasicky golfac nechcem.koli.rucke

angelina1003
14. mar 2016

@saska697 teraz v tescu maju ferrari.... klasika bez strechy a poviem ti ze pri vacsom dietati je pevnejsi a hlavne neni dieta v streche seknute.....akoze bugaboo je top na ovladanie proste fakt super kocik ale beecko neni pre velke deti, strieska je nizko a asej to uz zacina dost vadit

saska697
14. mar 2016

@angelina1003 len skoda tej.rucky mala.som.glface a ani.jeden.mi nesadol koli.zdvojenej rucke :(. Tak.preto.pozeram.nieco.velmi.spratne s celou ruckou a aj.pre vacsie.dieta.

dasade
30. mar 2016

Dievcata,vedeli by ste mi prosim poradit alebo napisat vasu skusenost... Brala niektora z vas na dovolenku (do Talianska-piesocna plaz) sportak Bugaboo cam? Pred dvoma rokmi som tam brala concord fusion,maly mal 2roky a spal v nom cez den aj vecer na prechadzkach..teraz bude mat dcera v lete 8 mesiacov a neviem,ktory zobrat - bugaboo alebo concord? Poradite? Dakujem za kaazdy nazor 🙂

prinzesz
30. mar 2016

kocky, nepredava tu niekto bugaboo donkey twin? dakujem 😉 farba ani lokalita nie je prekazkov

tana24
9. apr 2016

Prosím o radu, aké madlo a kde kúpiť na bugaboo bee plus, ďakujem veľmi pekne.

tana24
9. apr 2016

@domigb dobrý deň, môžem Vás poprosiť o značku madlo na bee a kade ste ho kúpili, ďakujem Vám veľmi pekne.

martabalalajka
14. apr 2016

@tana24 pozri si madlo chicco multiway alebo madlo geisslen...tie kocky vacsinou kupuju,,, 🙂

frufruwa
25. apr 2016

mozem sa opýtať sedí strieška z bugaboo cameleon na buffalo?

matulinuska
25. apr 2016

@frufruwa nesedi. Striesky sedia z froga,gecka a cama to jeden typ prútov,sedí bee+ a bee3 tiež na jeden typ prútov, a neviem či náhodou donkey a buffalo nesedia spolu,nejsom si úplne istá ale myslím že ano

martabalalajka
25. apr 2016

@frufruwa nie, nesedí.

martabalalajka
25. apr 2016

@matulinuska na buffa sedia striešky z donkey ale len s donkey prutmy a naopak.

zofiac
27. apr 2016

Ahoj baby, prosím, je toto fusak do športového BGB Cameleon? Je to "L" ? Neviem to z fotky posúdiť

alyn
27. apr 2016

@zofiac nie som si ista, keby to bolo zboku odfotene, vtedy to vidno. Mozno ine baby budu vediet.

wewe8584
29. apr 2016

Ahojte baby, chcem sa spýtať. Mame už ročného synčeka a zvazujeme buffalo, len nerozumiem, nedá sa kúpiť čisto športiak bez vaničky? Dakujem

rebecca16
29. apr 2016

@zofiac podla mna ano. Mam rovnaky.

zofiac
29. apr 2016

@rebecca16 prosím ťa, je to ten "Lkový" ? skúšala si ho do športiaka?

rebecca16
29. apr 2016

@zofiac ano, je elkovy. On do vanicky nepasuje. Len do sportaka a tam ho aj pouzivam.

martabalalajka
29. apr 2016

@wewe8584 buff sa predava ako 2-kombinacia, ale mozno niekde na bazari by si nasla niekho co predava cisto sportovy kociar. skus na fb je bugaboo bazar ale aj mozno na MK nieco najdes...

tilda
18. máj 2016

prosim vas, je rozdiel vo velkosti medzi bee a bee plus? neviem to nikde najst... zvazujeme kupit nejaky ojazdeny, ale neviem ktory... dakujem 🙂