Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
17. feb 2011

Tak nám dneska přišla Bugaboo originál deka - modrá. Tak doufám, že ta stříška na Bee+ bude stejně modrá. Jestli to bude jiný odstín, tak mě trefí 😀 ☹ 😠

vorllinka
17. feb 2011

@petrasafr Péťo, hoď odkaz na tu deku a kolik stála? Já jsem koukala na pinkie.cz ale nevím jak s tím odstínem..

didakuku
17. feb 2011

@petrasafr ta dečka musí být moc pěkná. Kočky že potom hodíte foto až vám bee+ dorazí? Já chci taky strašně s tou modrou stříškou. 🙂 🙂 😀

petrasafr
17. feb 2011

@vorllinka Jindřiško, já jsem jí sehnala na MMB, paní měla poslední modrou skladem, tak jsem po ní hned skočila. Stála 550 kč. Ale nevím, kolik stály normálně, my máme tu Paul Frank Block a ta stála přes tisícovku. Teď se modlím, aby to byl stejný odstín 😉 A jestli ne, tak si okamžitě objednávám off white stříšku a k ní budeme vozit tu modrou deku 😀 a k modrý stříšce seženu deku černou. 😀 😀 😀

lodgermaniacka
17. feb 2011

@petrasafr 😀 😀 😀 ja ale strašne lutujem že som fusak neobjednala naraz s kočíkom ☹
kočík už mam doma je dokonaly 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj našmu tatinkovi sa velmi páči 🙂 tak sa vytešujem

lodgermaniacka
17. feb 2011

@petrasafr ja som mala na cameleonovi modry slnečník a bol to iny odtien ako modra farba striešky 😨 tak uvidiš ked pride 😉 môžeš mi hodiť do IP kontakt na tu pani z MMB čo predava deky? dik 🙂

petrasafr
17. feb 2011

@lodgermaniacka To mi ani neříkej 😀 😀 😀 Toho se právě bojím, že ta deka bude jiná než ta stříška 😠

darica
17. feb 2011

ahoj, chtěla bych se zeptat, jak se s bugaboo bee jezdí po dlažebních kostkách, chtěli bychom až bude tepleji vyrazit do Českého Krumlova a přemýšlím, zda můžu vzít tento, velmi skladný kočárek, nebo musím vzít velkou teutonku. Děkuji za odpověď

petrasafr
18. feb 2011

@darica Já myslím, že ten jeden den bys to mohla zvládnout i s Bee. 😉

andrea999
18. feb 2011

v apríli 2011 vychádza special edition ,striešky vo farbách tangerine, soft pink, light green and deep purple.
no myslím,že skôr pre baby.. 😎

zebricka23
18. feb 2011

superrrrrrrr,akurat vcera som muzovi vravela...ze k ruzovej a zltej by som prijala aj fialovu...a je to tu....
ale aj ten zelenkavy je krasny 🙂

barbora87
18. feb 2011

Jeeee tie su krasne!!!a kde sa budu dat kupit/objednat???ta zelenkava je nadhernaaaa

petrasafr
18. feb 2011

Tak ty jsou nádherné!!!! 😀 😀 😀 Přesně takové letní 😀 Škoda, že jsou spíš pro holčičky. Já bych brala nějakou hezkou tyrkysovou.

andrea999
18. feb 2011

@petrasafr hmmm...to by chcelo "holčičku" 😀 😀 😀

petrasafr
18. feb 2011

@andrea999 To ne!!! Já jsem ráda, že máme kluka 😀 😀 😀 Když vidím ty oblečky na holčičky, tak já to říkám všem - my mít holku, tak holka je jak z časopisu a my se s manželem chodíme pást 😀 😀 😀

barboramarek
18. feb 2011

@petrasafr presne tak 😀

reisi
18. feb 2011

Ahojte, kocky ake mate tasky na bgb cameleon? Mate original bgb alebo nejaku inu? Ja mam svoj kocik silver metalic uz doma je uzasny, tak ho nechcem s "nejakou" taskou dokatovat 😝 😀 😀

brendda
18. feb 2011

@reisi ahoj holky,jsem zvědavá taky,co máte za tašky na Chameleona??Mně se totiž ty jejich,ani ty mega drahé kožené nelíbí.Připadá mi moc robusní,velká...
@reisi taky přemýšlím o tom silveru,ale pořád si nejsem jistá 😎 je krásnej,elegantní......ale láká mě i ta ocean,nebo prostě něco veselejšího-čekáme chlapečka.

brendda
18. feb 2011

@petrasafr já mám holčičku 4letou a momentálně odmítá nosit cokoli,kromě růžových teplákových souprav,takže to zase moc nestojí 😀 když jsem zjistila,že teď čekáme chlapečka,byla jsem zklamaná,že už nebudu moc nakupovat ty krásný věci,protože na kluky oho moc není...Ale omyl,dneska jsem finančně vykrvácela v Zaře,ale mám pár krásných kousků 😀 😀

petrasafr
18. feb 2011

@reisi Ten Silver Metalic může být nádherný, nebyla by fotečka 😉

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Ježiš Zaru já miluju!!! 😀 😀 My teda nosíme hodně i z Nextu a z HM, ale já moc nemusím takový ty opičkový, dinosauří, autíčkový kolekce, takže ze Zary mám věci moc ráda 😀 A na klučičí džíny ze Zary nedám dopustit!

brendda
18. feb 2011

na těch Bugaboo stránkách je....ale ve stutečnosti je ta stříbrná látka taková hrubá a matná.Víc se mi líbí ta letní verze u stříšky na bee,ta je taková lesklá-jako pláštěnka 😀

petrasafr
18. feb 2011

@reisi
@brendda Já teda tašku na kočárek nemám žádnou a ani jsem žádnou nikdy neměla. Mám od Roxy takovou jenom plátěnou s dvěma ušima, v tý mám věci pro malýho. Když třeba někde kočárek zaparkuju, tak si tašku hodím přes rameno a jdu. Jinak svoje věci mám v normální crossbody kabelce.

martinano
18. feb 2011

@brendda ja som mala aj bugaboo tasku ale najdlhsie sme pouzivali Skip Hop, ta bola super, maju viac druhov

brendda
18. feb 2011

@petrasafr viď,já taky nemusím ty zvířátkový infantilní motivy a dupačky atd.V Zaře jsou takový prďácký "dospělácký" modely...ale taky nakupuju v Nextu a HaM a dneska jsem přinesla i rugby styl kousky z Lindexu 😉

brendda
18. feb 2011

@martinano našla jsem jen červenou a džínovou a ty se mi nelíbí,ale vypadá super,jak je rozložená...

reisi
18. feb 2011

@petrasafr kuk:

brendda
18. feb 2011

@petrasafr ještě se chci zeptat na tu deku Bugaboo-co to je za deku???Já jsem v týhle diskusi úplnej amatér 😀 😀 připadám si jak z jiný planety.u Nell jsem měla jiný kočár,tak teď teprve sbírám info...Co všechno se dá k tomu Chameleonovi pořídit?Pošlu pro něj totiž manžela do Německa,ale nepojedu s ním...

brendda
18. feb 2011

@reisi vypadá fakt bombově!!!!A koukám,že tam máš to sedátko,přestože je malé už 6let.Já o něm totiž taky uvažuju,ať mi pak Nell někde nefňuká.

reisi
18. feb 2011

@brendda, hej mam sedatko, mala je chrustik cca 15 kg a dlhe trate nemusi, takze bude mat pohodlie 🙂 A hadam nebude ziarlit ked tak dlho kralovala doma iba ona. 😀